To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

piosenki dla dzieci spiewane przez dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Jestem na etapie kupienia CD z piosenkami dla dzieci ale spiewanymi przez nich samych a nie przez doroslych
Na plytach nie zawsze jest to jasne kto je wykonuje
Moze macie jakies swoje ulubione?
Uwielbiam Piccolo Coro Dell Antoniano ale te juz mam no i teraz wolalabym cos po polsku
Ania
marghe.
arka noego
jakie piosenki Piccolo Coro masz?
ciao
wlasnie maz mnie oswiecil ze wiekszosc tych piosenek jest spiewana przez ZECCHINO D`ORO ale i tak ca cudne
la zanzara
pesciolino rosso
il pulcino ballerino
volevo un gatto nero
ciribiricoccola
fammi crescere i denti davanti
il caffe della Peppina
il coccodrillo come fa
il valzer dell moscerino
nella vecchia fattoria
quarantaquatro gatti
la giraffa Genoveffa
il torrero Camimillo
oh che bell castello
chyba to wszystko
Ania
marghe.
Zecchino d'oro to nazwa konkursu , w którym spiewa Piccolo Coro + przypadkowe dzieci icon_smile.gif

gdybyś chciała .. to ja mam ciut więcej piosenek (częsc tych ,które wymieniłąs też mam.. ale są i inne)
arkę Noego też mam.. może coś innego wyszperam..
daj znać
ciao
dzieki,bede pamietala a jak na razie poczekam na MIKOLAJA,potem na GWIAZDKE i ostatniego grudnia moja malutka ma URODZINKI wiec moze rzuce haslem w strone rodzinki i jakies pioseneczki dostanie na plytach
Ania
Styka
Mnie się podobają piosenki z MiniMini. Można je znaleźć TU Pierwszą część widziałam kiedyś na pewno w Empiku.
Atena
Ja poszukuję dla Myszki wlaśnie coś z repertuaru Picolo i Arki(z Arki trochę mamy,ale może jest coś czego nie mamy icon_cool.gif )....Zuzia jest fanką Arki i generalnie dziecięcych zespołów.
Może ktoś kto ma miałby ochotę nam przegrać(odpłatnie oczywiście!!!)??

A.
az
Ja mam fajną płytkę "Hity z telewizji" z piosenkami śpiewanymi przez Małe Słowianki. Są tam głównie pisenki z mojego dzieciństwa.
Pamiętacie?
np. Cztery zielone słonie
piosenka o beksie
zabierz pieska na spacerek
maruda
za mały
laleczka z saskiej porcelany
kolorowe kredki
zuzia lalka nieduża
stara szafa
pies na medal
psie smutki
ogórek wąsaty
mała smutna królewna
hippopotam
itd 26 piosenek

Teść kupił od jakiegośdomokrążc ale mogę podać nazwę producenta icon_question.gif
Mineralka
powiedzcie mi,czy można gdzieś kupićpisenki zespołu Gawęda-bo kiedyś szukałam, i nigdzie nie mogłam znaleść.
chętnie zaaplikowałabym moim dzieciom
ulla
Ja jeszcze polecam Arkę Noego w wersji niemieckiej (chyba to Noah Kids). Weronika woli zdecydowanie bardziej niż polską. Nie wiem dlaczego, acz dźwiękowo/brzmieniowo jest lepsze...uważam tak pomimo przymusowego słuchania tego przez kilka godzin dziennie...
ulcik
CYTAT(az)
Ja mam fajną płytkę "Hity z telewizji" z piosenkami śpiewanymi przez Małe Słowianki. Są tam głównie pisenki z mojego dzieciństwa.
Pamiętacie?
np. Cztery zielone słonie
piosenka o beksie
zabierz pieska na spacerek
maruda
za mały
laleczka z saskiej porcelany
kolorowe kredki
zuzia lalka nieduża
stara szafa  
pies na medal
psie smutki
ogórek wąsaty
maÅ‚a smutna królewna  
hippopotam
itd 26 piosenek

Teść kupił od jakiegośdomokrążc ale mogę podać nazwę producenta icon_question.gif


Az .. prosze .. icon_smile.gif podaj gdzie i kto to wydal ...

dzieki
u.
Ludek
Ja lubię jeszcze Fasolki, a Diana obecnie szaleje za Misiem i Margolcią, choć te chyba przez dorosłych są śpiewane, ale bardzo ładne i edukacyjne icon_biggrin.gif .
justin
zakupiłam w internetowej księgarni BADET płytę z kolędami śpiewanymi przez dzieci, bo Natalka tez mnie męczy i cały czas woła : dzieci, dzieci - co oznacza, że mam włączyć płytę ze śpiewającymi dziecmi icon_biggrin.gif
marghe.
CYTAT(Mineralka)
powiedzcie mi,czy można gdzieś kupićpisenki zespołu Gawęda-bo kiedyś szukałam, i nigdzie nie mogłam znaleść.
chętnie zaaplikowałabym moim dzieciom


Można, razem z ksiązką z tekstami
Swego czasu kupowÄ…Å‚am bodajze w Empiku
aga_mama
CYTAT(marg.)
gdybyś chciała .. to ja mam ciut więcej piosenek (częsc tych ,które wymieniłąs też mam.. ale są i inne)


marg, a ja mogłabym prosić o te piosenki?
marghe.
jasne
daj namiary na siebie
aga_mama
dzięki serdeczne icon_smile.gif

jakby co to pisz na gg: 2709514
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.