To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bezskutecznie walcze z drozdzyca paznokci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
zaatakowala mnie jakies 4 miesiace temu i mam ja na trzech paznokciach.Paskudnie to wyglada,stosuje tabletki Trebisil i krem Hascofungin ale niestety poprawy nie widze.Dermatolog mowi zebym byla cierpliwa.Ale juz mi jej brak.
Zawsze mialam paznokcie bardzo zadbane wiec teraz dodatkowo mam dola,bo nie dosc ze plytki sa cale zdeformowane to jeszcze wyglada tak jakbym miala za paznokciami brud
Boje sie ze te paznokcie juz mi tak zostana
Czy naprawde potrzeba az tak dlugiego leczenia a moze czas zmienic lekarza?
Ania
Lizia
ciao, może tak kontrolnie zasięgnij porady innego lekarza
Ciocia Magda
Grzybicy się pozbyć jest bardzo trudno, szczególnie paznokci icon_confused.gif . Czy masz jakieś zalecenia oprócz leków? Np. dieta - trzeba ograniczyć węglowodany, przede wszystkim cukry.
Możesz chyba wspomagająco stosować Citrosept (zewn. i wewn.)
Magdula
ciesz się że to paznokcie u rąk bo te szybciej rosną, a podobno całkowicie można wyleczyć grzybice dopiero gdy urośnie nowa cała płytka. Leczenie jest w każdym razie długie i warto je kontynuować przez jakiś czas po ustaniu objawów bo to dziadostwo ma tendencje do nawrotów. Leczyłam preparatem w postaci lakieru (nie pamiętam nazwy) przez ponad pół roku. Jeśli nie widzisz poprawy to może trzeba zmienić lek?
Carrie
Ciao, czy udało Ci się wyleczyć paznokcie? Ile trwało?
ciao
dokladnie nie pamietam bo to bylo kilka lat temu ale kojarzy mi sie jakies pol roku na pewno nie wiecej,drozdzycy juz nie mam i nigdy wiecej nie powrocil ten problem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.