To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kucyk interaktywny taniej,pyta biedny Mikołaj

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewelina
Dziewczyny ,mam prośbę -moze spotkałyście ostatnio kucyka pony interaktywnego w promocji? Podobno był w Carrfurze po 82 zł, ale niestety był. Paulinka tak bardzo pragnie tego kucyka i wierzy ,że Mikołaj jej przyniesie ,a budżet domowy napięty...Chciałabym jutro pojechać i poszukać ,ale nie wiem gdzie mam się wybrać: auchan, tesco czy jeszcze gdzie indziej?
Dajcie proszÄ™ jakies namiary..
aska_mama_wiki
Ewelina, tą cenę to chyba ktoś pomylił bo ja kupiłam właśnie w Carrefourze interaktywnego konika pony i kosztował w promocji 145 zł ("normalna" cena to 199 zł). W Makro były (może jeszcze są) po 157, na Allegro jeszcze droższe.
Pozdrawiam,
Aśka
Ewelina
Asia,zdajesie ,ze masz rację:( Okzało się ,że ten kucyk którego widziała koleżanka to był tylko tej samej wielkości co interaktywny (były takie juz w zeszłym roku).Wczoraj byłam w Koronie .Kosztowaływ promocji 145 zł, ale już ich nie było. W sklepie z zabawkami kosztuje 189 zł ,więc ten z Korony byłby tańszy gdyby był. Asia napisz czy warto go kupić, bo chciałabym córcię ucieszyć ,a ona zna go tylko z reklamy w TV i wyobraża sobie nie wiadomo jakie rewelacje i mozliwości.
mama_do_kwadratu
a co ten konik potrafi? za takie pieniądze, to chyba dużo icon_wink.gif
Edi Zet :)
Wiem, że ssie smoka, ale co jeszcze? No, ja też jako Mikołaj interesuję się takim konikiem.... icon_cool.gif
aska_mama_wiki
Niestety dokładnie nie wiem jeszcze co ten koń robi icon_redface.gif , bo czeka w oryginalnym pudełku, we wtorek będę mądrzejsza, to dam Wam znać. Z wyglądu zabawka jest ok, sympatyczna i dosyć duża. Moja córka teraz ma czas na koniki w każdej postaci więc Mikołaj chyba trafi z prezentem.
Pozdrawiam,
Aśka
anonimowy
No więc zabawa konikiem dzisiaj jest non stop (nawet wizyta u lekarza była z koniem), córka zachwycona, choć w mojej ocenie konik wcale, aż tak wiele nie robi. Odzywa się dziecięcym głosem naśladującym zabawę, po włożeniu smoczka do buzi zasypia, wydając wcześniej mechaniczny icon_lol.gif odgłos ssania, opuszcza przednie łapki do leżenia i zamyka oczy przekręcając głowę na bok. Po klepnięciu budzi się do życia icon_biggrin.gif wstaje na przednie łapki do siadu (tylne łapy nie są interaktywne, więc cały czas leżą) i wydaje wesołe ale trochę sztuczne odgłosy dziecka. W komplecie do konia jest jeszcze butelka i szczotka do grzywy.
Acha i konika nie można opuścić (podobno tak było w reklamie) więc moje dziecko towarzystwo ma zapewnione... Zobaczymy tylko jak długo.
Pozdrawiam,
Aśka
aska_mama_wiki
Ten gość to byłam ja icon_smile.gif
Doruśka
Kalinka tez chce konika, juz nawet sie rodzina dołożyłą,ale jak ja zobaczyłąm to szkaradztwo,co jak kreci główka to skrzypi ,odpusciłam.kupiłam elefuna. i kicha oczywiscie o elefunie "mazyła" ale konika też chce, czyli pewnie czeka mnei zakup blee
Ewelina
No i kupiłam tego kucyka icon_smile.gif. Zapłaciłam 145 zł.ale warto było nie dla samego kucyka bo żaden cud swiata ,ale dla wielkiej radości mojej Paulinki. Aż podskoczyła z radości jak go znalazła pod choinką. Pierwszego dnia nawet na chwilę sie z nim nie rozstawała, ba -nawet z nim spała. Rzeczywiscie tak jak Dorusia pisała wydaje taki mechaniczny dżwięk ,ale małej to nie przeszkadza.Ciekawe jak długo ta miłość potrwa:)?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.