To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stomatoglog dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiola
Witam!!
Dziewczyny czy moze któraś zna dobrego stomatologa dla dzieci w Gliwicach bądz w Zabrzu??
Pilnie musze sie tam wybrać z moją dwuletnią córeczką!!

pomózcie proszę!! bo ąz boję sie na samą myśl jak to bedzie??

Wiola
Aneczka
kolezanka kolezanki było ponoc w Bytomiu, na pl. Medyków??? nie wiem, jak to sie nazywa, ale ponoc przychodnia Sl. AM
My sie wybieramy do Med centrum na pl. Wolnosci w Katowicach.
EwaH
Cześ.Chodzę z moimi chłopakami do stomatologa -kobiety,bardzo ją chwale,bo mój 3 letni synek tylko u niej zdecydował otworzyć się buzie,zawitaliśmy do 5 dentystów -z bólem ,opuchlizną i nic nie dało sie zrobić-a tam pani porozmawiała z nim pokazała to i owo poopawiadała o robaczkach,które mieszkają w jego ząbkach i Mateo otworzył buzie ,dał sobie wyleczyć 2 ząbki i teraz chodzi tam z nie przymuszonej woli na kontrole-jego starszy brat 7 latek też tam zawital ma polakowane zęby i ani nie jęknął .Gabinet jest w Gliwicach ul.Chorzowska1 tel.2704346.
Pozdrawiam Ewa.
wiola
Witam

Ewa bardzo dziękuję Ci za numer telefonu ale niestety nie miałam okazji skorzystać z usług tego stomatologa bo albo nie miałm szczęscia albo jest pan(i) stmatolog jest na urlopie.

Ale przyznam sie Wam ze znałazłam super miłą pania stomatolog i moje dziecko pozwoliło sobie na wyczyszczenie i zaplombowanie ząbka, z czego jestem strasznie dumna.

POZDRAWIAM serdecznie Wiola
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.