To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Aletra lecznicza- czy pomaga zajść????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Karla26
Czesc dziewczyny. Czy któraś z was słyszała o aletrze leczniczej? Ja słyszałam że ponoć jest skuteczna przy staraniu o maluszka. Nie wiem tylko ile w tym jest prawdy. Jesli ktoś wie proszę o odp. No i jak ją stosować, gdzie dostać > jeszcze jedno, czy jest wskazana po niedawnym poronieniu? Ja niedawno straciłam moja fasolkę i tak bardzo pragnę już się starać , Pozdrawiam.
jessilu
UP UP UP!! Witam!! czy po tylu latach bo po 10 od założenia tego tematu znajdzie się jakaś która w końcu potwierdzi działania aletry? trafiłam na tę roślinkę parę dni temu tutaj: https://www.biomedical.pl/rosliny/aletra+le...rium+luteum_96/ i mnie bardzo zaciekawiła, potem pojawiały się opinie że pomaga zajść w ciąże!!! a staram się od roku i nic icon_sad.gif totalna bieda! pytyałam po innych forach ale brak odp :/ wszystko też takie stare... zakładałam wątki też nic icon_sad.gif(( to może tutaj UP UP mi pomoże i któraś mi powie czy faktycznie aletra działa?? pliska :**:*
emmerytka
To jakieś zioło? Lek? Pierwsze słyszę. Chętnie poczytam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.