To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie szybko i niedrogo wywołam zdjęcia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alusiaa
Chodzi mi o punkty typu Fotojoker,Rossmann czy Media Markt.
Gdzie warto wywołać zdjęcia,żeby były niezłe jakościowo,w miarę szybko i cena niższa?
Więc gdzie?
anonimowy
https://www.empikfoto.pl/index.php?m=promogg
Polecam
Potwora
Najtaniej jest chyba w Media Markcie.
Dorka
Rossman podobno ma niezłą jakość w stosunku do ceny
Doruśka
Media markt.szczerze polecam.(zaznacz,że tylko udane maja wywołać)
Dorka
Wywoływałam ostanio zdjęcia właśnie w Rossmannie i jestem bardzo zadowolona, cena odbitki 10x15 tylko 24 grosze, a jakość za tę cenę całkiem niezła (robią na papierze Agfy, łagodne, nie przejaskrawione, naturalne kolory). Zamawiałam on-line - odbiór odbitek w wybranym sklepie sieci Rossmann. Przed wysłaniem trzeba pamietać o zmianie zapisu zdjęcia - stosunku boków z 3 do 4 na 2 do 3 (- jeśli stosunek boków obrazu zapisanego na nośniku wynosi 3 do 4 to zdjęcie zamówione jako Format 10x15 będzie miało naprawdę wymiar 10x13,3 cm)
samia
czy transmisja danych była długa? Zaczęłam transmisje, ale trwało to tak długo, że przerwałam...
Dorka
Bardzo szybka - 120 zdjęć (każde po ok. 700-900kB) przeszło w kilka (2-3?, ale mało) minut.
samia
Wczoraj sterczałam kole kompa 1,5 godziny czekaj ąc aż te 120 zdjęć przeleci, no ale przeleciało półtorej godzinki i nawet do połowy transmisja nie przeszła...Czy to może być związane z wielkościa plików (sa co prawda większe od Twoich Dorka, x2 czasami x3 , no ale żeby tak dłuuuugo szło to się nie spodziewałam. Może ta neostrada taka kiepska?
pozdr,
samia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.