To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Świetokrzyskie pogaduchy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
śmieszek
Coś nam forum ucichło. Piszemy tylko, żeby o czymś poinformować lub w sprawach czysto "świętokrzyskich".
Pomyślałam zatem, że utworzymy taki wątek, żeby się nie szukać po całym forum. Będziemy tutaj tak jak inne mamy na rówieśnikach wpisywać sobie co tam słychać.

U nas nie najlepiej. Oktawia nam się rozchorowała. W zeszły piątek skończyła brać antybiotyk, a od wczoraj bierze kolejny. Najpierw była angina, a teraz oskrzela. Ręce mi opadają.... Nie było nas z tego powodu już 3 tygodnie na basenie i Mała w domu ćwiczy sobie na sucho icon_lol.gif
Ja czuję się ok. Zjadam duże ilości wszystkiego co mi w ręce wpadnie, o czym można się było przekonać na ostatnim spotkaniu.
Nie mogę się już doczekać Świąt......

A co tam u Was kielczaneczki? icon_biggrin.gif
Majo (Majeczki)
Cześć
Ja siedzę jak na szpilkach i ciągle dwa w jednym. Nawet o prezentach na Święta nie chce mi się myśleć.
Mam tylko nadzieję, że na Wigilię wrócę już ze szpitala.

Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki
śmieszek
Oj biedna jesteś Asiu przytul.gif
Już niedługo. Trzymam kciuki i wcale Ci się nie dziwię, że nie masz ochoty myśleć o prezentach... Pamietam, że pod koniec ciąży z Oktawią też na nic nie miałam ochoty i ciągle myślałam, że zaraz się zacznie icon_lol.gif
Majo (Majeczki)
Kasiu mam tylko nadzieję, że nie będę się długo męczyła. A może by tak zaopatrzyć się w ziółka wink.gif icon_lol.gif
mamuśka.chłidzw
Ja ciągle siedze w remoncie kuchni. Po wczorajszym dniu nic mnie juz nie zaskoczy. Zaczynam tracic nadzieje... Pomysleć, że tyle wycierpiałam dla zmywarki.Dobrze, że chociaz w domu wszyscy zdrowi.
Majo (Majeczki)
Mamuśka zmywarka fajna rzecz, a o remoncie szybko zapomnisz icon_smile.gif
mamuśka.chłidzw
remont trwa juz 2 tygodnie i końca nie widac. Ja wiem , ze jest koniec roku ale ręce mi opadaja, tego nie ma tamtego nie ma. Pewnie zapomnę, ale jakos mi tę radość odbiera ten wszechwładny brud i bałagan
śmieszek
Mamuśka, Asia ma racje szybko zapomnisz, a nowości zostaną.
No, Asia, ja już na zapsa myslę o porodzie icon_lol.gif
Fanti
cześć, Śmieszku czy zdecydowałaś się na dr. Grelewskiego? o którym jakiś czas temu rozmawiałyśmy?

U mnie wszytsko dobrze, 21 tydzień, dzidziuś zdrowo rośnie;-)
Też czekam na Świeta.
oliweczkas
Moja Zuzia już sama chodzi! Jestem z niej bardzo dumna. Po świętach przeprowadzamy się do naszego mieszkanka-już nie możemy się doczekać.
śmieszek
Tak Fanti, dr Grelewski prowadzi mi ciążę. Na razie jest ok, chociaż ostatnio myslałam, że zwariuję jak byłam u niego na wizycie. Umówiona byłam na 18, a weszłam o 21.... mam nadzieję, że to się już nie powtórzy - myślałam, że umrę tam z głodu!

Oliweczko, gratulacje dla Zuzi za samodzielne chodzenie. No i super, że będziecie już na swoim.

A u nas choroby ciąg dalszy. Oktawia dzisiaj ma kontrolę, ale jakoś nie widzę, żeby jej było lepiej. Do tego ja mam przeziębienie i leczę się miodem, czosnkiem i cytryną - chyba do wiosny będę sie tym leczyć, bo jakoś nie widzę super rezultatów icon_evil.gif
Edytkax
A ja od rana dzis mam zły humor. Dlaczego? Nie dość, że Wiki znów chory od piatku (opiekunka go zaraziła), opuścilismy kilka basenów, rehabilitacji itp to na dodatek dowiedziałam się dziś rano, ze niania od stycznia odchodzi. Ja już nie mam normalnie siły. To już druga opiekunka która popracowała 6 m-cy i ma pracę, chyba przynosimy szczęście, szkoda że sami go tyle nie mamy ;( ech
śmieszek
O kurcze Edyta, ale pech. I jeszcze taki krótki termin na znalezienie kogoś. Czy one nie mogą wcześniej informować o odejściu. icon_evil.gif
No my też baseny mamy przegapione. Kurcze musimy się za to zabrać, no ale jak...?
Edytko, co do rehabilitacji: żona mojego kolegi otworzyła ze swoją koleżanką nowa przychodnię rehabilitacyjną. Mają wyszkolony personel z certyfikatami, no i umowe z NFZ więc na pewno część zabiegów jest bezpłatnych. Rehabilituja wszystkiich, ale one specjalizują sie w dzieciach. Jakbyś była zainteresowana to mogę Ci podeslać namiar na przychodnię.

Kurcze, dziewczyny, a wymyśliłyście już prezenty na gwiazdkę?
Edytkax
Śmieszku możesz podesłac mi na priv te namiary z dokąłdnym opisem to zadzwonię i dogadam się. Pewnie pracuja tam panie, które mozliwe, że znamy bo u nas raczej nie ma wielu specjalistów z certyfikatami rehabilitujących dzieci. Wiesz rehabilitacja przegapiona ze względu na chorobę, zresztą tak jak i basen. Nie wiem co zrobic z tymi choróbskami sama zaczynam już smarkać icon_evil.gif leczę się narazie wieczorkiem jakimiś grzańcami na poprawienie nastroju icon_biggrin.gif i wiesz dziś nawet mniej mnie gardło boli.
Prezenty? Dla teściów juz zakupione, dla rodziców myśle, ze zakupię dobre trunki na święta, na dzieci prezenty też już czekają
fifafo
oliwka grtulki dl a Zuzi
u nas zdrówko na razie oki
prezenty tylko dla Kornelka reszta czeka na zastrzyk finansowy z_choinka.gif a kornelek szuka wszdzie juz tylko ubranych choinek i innych oznak świąt
a malęńka dzidzia - rozpycha sie czasem mam wrazenie ze brzuso mi pęknie
pozdrawiamy
a u nas tez przemeblownie i niekończacy sie remont łazienki - zpowodu braku czasu - mąz w pracy a ja raczej na hydraulice średnio sie znam
icon_biggrin.gif
śmieszek
Edytko, wysłałam Ci namiary na przychodnie.
Ja też niestety ostatnio katarzę i kaszlę. Leczę się herbatkami z sokami i cytryną. Na razie pomaga ... wink.gif
truska
Moja Weronika dzisiaj kończy 2 miesiąc ale to zleciało. Jest cudowna , nawet nie spodziewalam się ze bycie MAMĄ jest tak piękne. Mała jest spokojna noce prawie całe przesypia , oczywiście z przerwami na karmienie, a w dzień coraz mniej śpi .
Waży juz 4500 co zaczynam odczuwać podczas noszenia , a co będzie później icon_smile.gif Pozdrawiam wszytkich
Agnieszka
aniapatryk
Edyta wspolczuje z tymi opiekunkami.
Weronika ma juz 2 a moj 3 miesiące 18 grudnia i jutro szczepienia,ciekawa ile wazy na moje oko tak około 7 napewno
Co do basenu faktycznie mało dzieci chodzi,w ta sobote to juz ostatnie zajecie,kolejne dopiero po nowym roku
Edytkax
Aga to super, że Weronika szybko rosnie, dla mnie to moje dziecko zawsze wolno rosło, za to cudze tak szybko, ze nim się obejrzałam to już biegały. Miło słyszeć, ze są dzieci które śpią w nocy - to naprawdę welkie szczęscie icon_wink.gif
śmieszek
Truska, pięknie Ci rośnie Weronika.
Aniu, Oskarek też już kawał chłopaka. I co masz dla niego maść przed tym szczepieniem?
My chyba tą sobotę też jeszcze nie pójdziemy na basen... Z Oktawią już lepiej, ale jeszcze trochę kaszle i smarka. Wrócimy po nowym roku.
A może i nam sie uda wtedy wszystki spotkać.
Z przyjemnością obejrzałabym zdjęcia dzieciaczków icon_biggrin.gif
Edytkax
Śmieszku ja z przyjemnością mogę Ci ich kilka dostarczyć icon_biggrin.gif oczywiście mojego dzieciaczka icon_wink.gif aaaaaaaaa i zapomniałabym o bardzo waznej kwestii; mamy tak jakby drugie dziecko icon_biggrin.gif pieska. Kupilismy dla Wiktorka specjalnie Goldena, nazywamy go dośc pospolicie Misiu - tak dostał imię od włascicieli i tak zostało jest kochany, jego zdjęcia też mogę Ci przesłać tylko wskaż mi jakiś adres icon_wink.gif
śmieszek
Edytko, super.
Podeślij jakieś na adres: smieszek@gazeta.pl
truska
Powiedzcie mi jak to jest z basenen dla dzieci, od jakiego miesiąca można chodzić ile to kosztuje i gdzie. No i w jakich godzinach wy chodzicie? JA tez bym chciała z małą się zapisać .
śmieszek
Truska, najmłodsze dzieci jakie widziałam na basenie to czteromiesięczne bliźniaki. Basen II tura dopiero się zaczął, no i Twoja Weronika jest chyba jednak za mała na tą turę, ale następna jest z początkiem kwietnia. Akurat na rozpoczęcie zajęć dla Was.
Prześlę Ci namiary na gościa - im szybciej zadzwonisz tym większe prawdopodobieństwo, że będziecie miały miejsce. Chętnych trochę jest.
Chodzimy na różne grupy i spotykamy się tylko przy okazji, jak nam się zajęcia "zazębiają". Jest fajnie - polecam icon_smile.gif
truska
Wielkie dzięki śmieszku za namiary , napewno mi się przydadzą i myśle ze właśnie tak w kwietniu to juz będzie dośc duża , no i zima sie skończy.
Pozdrawiam Agnieszka
truska
Potrzebuję namiary na jakiegoś fajnego dj który dobrze prowadzi wesela. Może wy kogoś znacie?
śmieszek
CYTAT(truska)
Potrzebuję namiary na jakiegoś fajnego dj który dobrze prowadzi wesela. Może wy kogoś znacie?

Oj, niestety w tym temacie nie pomogę.
Co prawda w czerwcu byłam na weselu z dj pod Kielcami, ale dj był znajomym pary i przyjechał z Wrocławia... icon_rolleyes.gif
agak
Ubraliśmy z Szymem wczoraj choinkę.icon_smile.gif

Mam już prawie dla wszystkich prezenty. Menu na wigilię przygotowane i większość produktów kupiona. Do Tesco i itp już nie muszę iść icon_lol.gif Paweł od miesiąca w Polsce icon_biggrin.gif Ogólnie w domu spokój i luz.

Wiecie co? Jakoś mi dziś tak dobrze icon_biggrin.gif
śmieszek
No to super Aga.

Ja nie mam jeszcze wszystkich prezentów, ale powoli nadrabiam. Niestety Tesco jeszcze mnie czeka... icon_evil.gif
W każdym razie nie muszę nic gotować na Święta, bo wszystkie dni jem gdzie indziej 06.gif
Choinkę ubieramy w czwartek. Muszę jakieś bomby jeszcze dokupić.
Och, jak mi się chce już jeść karpia icon_exclaim.gif icon_lol.gif

Dziewczyny, myślcie intensywnie nad spotkankiem w styczniu.
śmieszek
Aga, a tego misia znalazłaś?
agak
Nie znalazłam icon_sad.gif
Kupiłam Szymowi komputerek ale to nie to co chciałam. Ogólnie mam pomysłu co jeszcze mu kupic.
fifafo
a ja tez chyba nie gotuje kazdy dzięń swiąt gdzie indziej icon_biggrin.gif
tesko przed nami
icon_wink.gif icon_wink.gif my choinke ubieramy w wigilję - taka tradycjia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
prezenty na razie kupione dla mniejszej ilosci rodziny wiec cóz
a karp to też za mna chodzi mniam icon_lol.gif
i mam juz wielki brzusio wiec sie pewnie nie bede mogła scigać kto wiecej pierogów pochłonie icon_confused.gif
śmieszek
Aga, spoko - powiedz mu, że Mikołaj kupił jeszcze coś ale zgubił i może w między czasie znajdziesz tego misia.

Ania, wiem jak to jest. Raz, że dwa lata temu byłam dokładnie w tym samym miesiącu ciąży co Ty, a dwa teraz też mam olbrzymi apetyt 04.gif
fifafo
no tak z tym Mikołajem co zgubił prezent to niezły pomysł icon_exclaim.gif
a wiesz Śmieszku ciesze sie ze ktoś mnie rozumie w poniedziałek byłam na zakupach z siostrami i naprawdę niezle się namęczyłam ; dzis byłam w tesko i prezenty juz kupione 02.gif - miło mieć dużą rodzinkę, ale kieszenie tez trzeba sobie troszkę napełnic przed takimi zakupami - to oczywiscie żarcik - 29.gif
lubię robic zakupy prezętowe icon_biggrin.gif
uwieliam święta z_choinka.gif
oliweczkas
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich forumowiczek ze świętokrzyskiego składamy najserdeczniesze życzenia! Niech Nowonarodzona Boża Dziecina wniesie w Wasze życie spokój, radość i mnóstwo optymizmu! A niech Nowy Rok będzie po 100-kroć lepszy od mijającego!!! z_choinka.gif
Oliwia, Darek i Zuzia. icon_lol.gif
Majo (Majeczki)
Cześć dziewczyny!!!
Dzisiaj dotarłam do domu Martusia jest kochana Ciągle śpi.
Odezwę się jeszcze jak znajdę chwilę icon_biggrin.gif
fifafo
Majeczki super !!!!!
bardzo sie cieszę z Wami
śmieszek
Asia, jeszcze raz gratulacje!!!!
śmieszek
Kobietki, ze szczerego serca wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzę...

agak
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
dużo ciepła oraz mnóstwa prezentów
życzą Aga(k) i chłopcy icon_biggrin.gif
Renia
Świąt białych, pachnących choinką,
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadziei na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija...

życzy Renia z rodzinką icon_biggrin.gif
paulap
Dołączam sie do świątecznych życzeń. Dużo radości i spokoju w te święta!!! Pozdrawiam wszystkich świątecznie paula i reszta.
aniapatryk
[size=18]ZDROWYCH,POGODNYCH ŚWIĄT PEŁNYCH RODZINNYCH,RADOSNYCH SPOTKAN icon_biggrin.gif
nikamaja
Też wam życzę: Radosnych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
mamuśka.chłidzw
Nie umiem tak ładnie robić kartek jak Śmieszek i aniapatryk, więc tak prosto i od serca:

Wesołych Świąt. Niech malutka dziecina zagości w Waszych sercach, niech przyniesie do Waszych domów szczęście, radość i miłość.

Życzy Edyta z rodziną
iwa24
Czesc Dziewczynki icon_surprised.gif Z okazji Swiat duzo , duzo spokoju , radosci ,szczescia i wiele radosci i pomyslnosci w nowym Roku icon_razz.gif icon_biggrin.gif
fifafo
My również pragniemy złożyć życzenia
pragnę życzyć by Nowo Narodzona Dziecina zagościła w Waszych sercach
odnalazła tam spokój, radość i wiele miłości
sprawcie, aby te wspaniałe uczucia rozlały się wielością swojej ciepłej barwy na Nowy rok i by dzięki tym uczuciom był on znacznie lepszy niż ubiegłe lata

życzy Ania z rodzinką
izamr
Ja też Wam żyxczę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, bo z zyczeniami światecznymi się spóźniłam...
śmieszek
agak
Niech mnie ktoś pocieszy.
P. wyjechał, Szym jest chory i wymiotuje, baba na pogotowiu miała nam za złe że jej przeszkodziliśmy kawę pić, źle zrobiłam zamówienie i przyszły mi dziwne rzeczy na sklep a w dodatku auto mi się psuje. Pracę mgr muszę napisać a wybitnie nie mam na nią czasu ani tym bardziej ochoty.
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Co jeszcze mi się przytrafi??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.