To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Katar 3 miesiÄ…ce /,.'.;]'[][;*(^$@#

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocurek
Hm, zaczęło się klasycznie, wodnistą wydzieliną z nosa, która potem zgęstniała i nabrała zielonego odcienia.
I wszystko ok. krople odstawiłam już wieki temu, bojąc się uzależnić, a katar już mam 3 miesiące icon_evil.gif icon_cry.gif icon_evil.gif
Nos jest w miarę drożny, ale nadal wysmarkuję z niego nie lada eksponaty, oczywiście zielone.

Czy przeleczenie siÄ™ antybiotykiem coÅ› mi da w tej kwestii?

Muszę coś z tym zrobić, boję się o zęby - chirurg szczękowy zrobiła mi swego czasu dziurę od zęba do zatoki przynosowej, i przy katarach mnie boli nad zębami, a w dodatku pół roku temu przy katarze miałam tam zapalenie i musiałam pozbyć się zdrowej czwórki icon_mad.gif

Pomoże mi antybiotyk? albo co inne?
Tobatka
[quote=Kocurek]Hm, zaczęło się klasycznie, wodnistą wydzieliną z nosa, która potem zgęstniała i nabrała zielonego odcienia.
I wszystko ok. krople odstawiłam już wieki temu, bojąc się uzależnić, a katar już mam 3 miesiące icon_evil.gif icon_cry.gif icon_evil.gif
Nos jest w miarę drożny, ale nadal wysmarkuję z niego nie lada eksponaty, oczywiście zielone.

Zupełnie, jak u mnie.. Wprawdzie trwa 3 tygodnie, ale identycznie!

W końcu się zebrałam do lekarza (no bo kto z katarem do lekarza idzie - ja na pewno nie icon_evil.gif ) i zanim dostanę antybiotyk, to leczę bioparoxem...

Tylko u mnie jeszcze jest obolałe gardło (też równo z katarem się zaczęło), więc psikam i do gardła i do nosa - efektów na razie brak (3 dzień)....
Kocurek
Tobatka, ja mogę uderzyć od razu z grubej rury (czyli antybiotyk ogólnie, nie miejscowo) bylebym była pewna, że pomoże icon_rolleyes.gif

Do laryngologa kolejki, że hej! a tu koniec roku icon_sad.gif
Tobatka
Ja dostawałam od czerwca do lipca ciężkie antybiotyki, więc moja lekarka na razie chce bez antybiotyku, stąd bioparox. Ale gdyby nie to, to dostałabym antybiotyk...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.