To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomysl na zrobienie skrzydeł anioła

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Chcialam kupic skrzydla aniola na swieta dla mojej corci.Tak zeby jej przypiac do pleckow.Ale sa strasznie drogie.Moze macie pomysl na zrobienie samemu????
A moze inne pomysly na choinkowe ozdoby,aureolke nad glowke......itd Ania
Kocurek
1) z tektury. Wyciąć, pomalować, przykleić brokat, futerko czy piórka (ja skubałam poduszkę icon_lol.gif

2) na stelażu z drutu, obciągnięte czymś cienkim, jakimś materiałem i fajnie by było żeby elastycznym, najlepiej transparentnym, posypane brokatem, drut obszyty piórkami/futerkiem a'la struś icon_wink.gif
Sylwia M.
CYTAT(Kocurek)
[color=darkblue]1) z tektury. Wyciąć, pomalować, przykleić brokat, futerko czy piórka (ja skubaÅ‚am poduszkÄ™  :lol:  


Można okleić kawałkiem starej firanki (kilka warstw). Fajnie wygląda.
sdw
Ja sie kiedyś mordowałam z anielskimi skrzydłami ze trzy dni icon_evil.gif Najładniejeze były z drutu obciągnietego (bez skojarzeń proszę icon_twisted.gif ) dziecinnymi, cienkimi rajstopkami. Białymi, of kors. Drut obkleilam boa w bieli icon_twisted.gif

Następne w kolejności urody anielskiej były z drutu obklejonego prrgaminem. Pergamin obsypałam prokatem a drut takoż boa.

Ale juz sie wiecej mordować nie bedę icon_twisted.gif Znalazłam skrzydła z aureolką po, bodajze, 16 zeta i na najblższe jaselka takie zakupię icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.