To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jejku!Jejku! :))))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agat102
Cześć dziewczyny!

Zrobiłam przed chwilą test - pokazały się dwie kreseczki!!!!! icon_smile.gif Jedna troche bladsza od drugiej, ale mój mąż to określił: dwie krechy jak byk! icon_lol.gif
Okres mi sie spóźnia dwa dni, ale w dniu okresu miałam tyci, tyci plamienie i potem nic. Nie wiem, czy to jeden z normalnych objawów ale dodatkowo na trzy dni juz przed spodziewaną miesiaczką (czyli w pon) zaczęło mnie podbrzusze boleć. I tak do dzisiaj pobolewa. icon_smile.gif Piersi dziś zaczynają leciutko pobolewać.

Dodam, ze "produkcja" (świadoma) odbywala się na podstawie testu owulacyjnego icon_smile.gif

Jutro biegne po drugi test! Nie wiem tylko, czy wszystko z tym pobolewaniem ok...

Kurcze, no nie mogę uwierzyć!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif

Agata
Sun
To mam nadzieję, że już mogę gratulować... icon_smile.gif
Agat102
kupiłam dwa dodatkowe testy z rana, obydwa wyszły pozytywnie! icon_biggrin.gif
Agat102
hmm, że tak zapytam: co dalej dziewczyny? icon_smile.gif

Chyba trzeba zacząć od szukania dobrego gienia icon_smile.gif

A czy mogę jeszcze poranne kawki pić? (rozpusczalna+mleko)
Maciejka
Agata, super! GratulujÄ™!!!
Kawkę słabą możesz pić, choć mnie odrzuciło od kawy w obu ciążach. Dbaj o siebie, rozpieszczaj sie, odpoczywaj, myśl pozytywnie. Nie ma w tym momenie nic ważniejszego niż Ty i Twoje Maleństwo. Znajdź godnego zaufania ginekologa i ciesz się rosnącym brzuchem (no, to dopiero za czas jakiś). Trzymaj się! To bardzo miły stan!
Dora2
Gratulacje, dbaj o siebie i fasolkÄ™. icon_biggrin.gif
Simson
GratulujÄ™!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
justin
Gratuluje,
ja tez miałam jednodniowe plamienie icon_biggrin.gif
od kawki mnie nie odrzuciło piłam całą ciążę, chociaz w pierwszych miesiącach tylko inkę wink.gif
Agat102
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif))))

Jak na razie, to mnie nie odrzuca od niczego. Wszystko jest w normie. Nawet bym powidziala. ze mam mniejszy apetyt a i normalnie to jadam jak wróbelek. Więc jem teraz z rozsądku icon_confused.gif

Na razie żadnych mdłości ani tym podobnych objawów, tylko piersiaczki jakby powoli się zwiększały icon_wink.gif

Dzięki Justin za pomysł - biegnę po Inkę (dobrz, że ją lubię) icon_smile.gif

Jutro wizyta u gienia! Trzymajcie kciuki dziewczyny icon_smile.gif

Teraz będę musiała zwolnić nieco mój tryb życia, więc z pewnością (a i z czego się bardzo cieszę) cześciej będę tu zaglądać icon_wink.gif

uściski
Agata
katna
super wiadomosc icon_smile.gif

gartuluje icon_smile.gif
Katjuszka
GRATULACJE!!! dla Was
Agat102
Wizyta u gienia dopiero jutro icon_confused.gif Nie wytrzymam.
A czego mogę się spodziewać tak w ogóle po pierwszej wizycie?
Oprócz tego, że zasypię gienia mnóstwem pytań i pomyśli sobie, że stuknięta jestem icon_wink.gif

pozdrawiam
Agata
.uzytkownik.usuniety.
Gratulacje icon_smile.gif

Z całą pewnością nie pomyśli żeś stuknięta i sam Cię zasypie mnóstwem pytań takoż. Tudzież cały plik skierowań dostaniesz. I wyliczy termin. Może założy kartę ciąży...

Pzdr,

Z
Kajkaaa
Agat!!!!!!!!!!!!
WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!
Nic się nie martw, gin jest od tego żeby Ci wszystko powiedzieć, wyjaśnić nurtujące probelmy, no i oczywiście dbać o Ciebie - dostaniesz listę badań do zronienia itp. Ja na wizytę poszłam bardzo przygotowana icon_lol.gif miałam długą listę pytań, ale lekarka wcale się nie śmiała z nas, tylko od razu stwierdziła, że to jest objaw świadomej ciąży i świadomego macierzyństwa. Bardzo nas za to pochwaliła, "NAS" bo oczywiście byłam za SPRAWCĄ icon_twisted.gif

Być może dołączysz do mojego grona "Sierpień 2006" - zapraszam
Agat102
Kajkaaa - pędzę do Sierpnia 2006!!!!

Serdeczności dla Was dziewczyny!
anonimowy
gratulujÄ™,
to ja justin - niezalogowana icon_biggrin.gif
Agat102
dzięki Justin! icon_smile.gif
yenn77
Gratuluję!!! Też bym chciała zobaczyć dwie kreseczki... Ale mnie jeszcze czeka tydzień cierpliwości...
Simson
(użytkownik usunięty)77 to trzymam kciuki 01.gif
yenn77
Dzięki Simson icon_biggrin.gif Niestety niedawno powiedziałam mojej przjaciółce, że chciałabym, żeby moje dziecko poczęło się w nowym roku, bo ten był straszny (wypadek samochodowy męża), i jakoś tam myślę, że się spełni... ale to nic tyle czekam to jeszcze miesiąc czy dwa wytrzymam icon_twisted.gif choć sprawa wyjaśni się niebawem...
Simson
Zostaje mi tylko życzyć powodzenia wink.gif
ps. O mojej młodszej córci powiedziałam mężowi w Wigilię icon_biggrin.gif
yenn77
Moi teściowie zwariowaliby chyba ze szczęścia, gdyby dostali taki prezent pod choinkę icon_wink.gif Obchodzą 35-rocznicę ślubu, a tu wnuków "ani widu ani słychu"... starsza siostra mojego męża w ogóle nie pali się do macierzyństwa...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.