To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

być piękną

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sammy
Rusza polska edycja "Łabędzia"

Jak któraś chce się załapać, to wystarczy wysłać SMS'a z hasłem PIĘKNA na nr 75550.

W sumie jakbym wysłała, to zaoszczędziłabym drobne 10 tysięcy złotych polskich icon_lol.gif
Muszę się przespać z powyższym problemem. Mogliby mnie przerobić na Nocole Kidman. Nie pogniewała bym się icon_lol.gif

pozdrawiam
s.
Dodorka
moja siostra wysłała i załapała się do listy,dostała adres jest to w Bielanach wrocławskich i proszono o wysłanie zdjęć i napisanie parę słów o sobie
az
Nie kuś icon_biggrin.gif
Mika
miałam wczoraj popełnić posta na ten temat,bo też wyłapałam tą "reklamę" wink.gif

jeśli połowa z forum wyśle smsa to może jedna się załapie i obiektywnie opowie nam jak to wygląda "od środka" ? wink.gif
Mama Anka
Ewentualnie tylko to kolo ratunkowe by odessali i te piersi spomiedzy kolan podciagneli i bylabym zmieniona, ale czy szczesliwsza. icon_wink.gif icon_biggrin.gif icon_twisted.gif
Agnieszka.zg
CYTAT(Blue)
He he powstrzymuje mnie świadomośc, że gdybym się dostala, sfotografowali by mnie jako ostatnią sierotę a potem, pół forum, by boki zrywalo ze śmiechu, że taka paskudna jestem z cycami obwisłymi. 21.gif  :wink:

a mnie to nie przeraża liczy się przecie efekt końcowy................ icon_eek.gif
skanna
W Bielanach Wrocławskich, powiadacie? Hmm... Muszę to sobie przemyśleć icon_twisted.gif 08.gif
Ika
Tia, ja ostatnio złapałam małą fazę na zmienienie sobie czegoś.... dość radykalnie... ale mi nie pozwolono icon_mrgreen.gif
skanna
Przemyślałam, i tak mnie nie przyjmą. Za ładna i za zgrabna jestem icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
A.L.
CYTAT(skanna)
Przemyślałam, i tak mnie nie przyjmą. Za ładna i za zgrabna jestem icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif



O Skanna to zupelnie jak ja icon_mrgreen.gif
Mika
mnie wezmą -zrobię sobie fotkę godzinę po porodzie icon_twisted.gif
Coffee
jeju mnie to najbardziej kusilaby korekcja wzroku i odessana oponka icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Jaco
CYTAT(Ika)
Tia, ja ostatnio złapałam małą fazę na zmienienie sobie czegoś.... dość radykalnie... ale mi nie pozwolono  :mrgreen:


charakter icon_mrgreen.gif?

też bym zmieniła aniolek.gif
Coffee
dziewczyny tak tu ogolnie od lat na forum zalosnie "zawodzimy" jak to mamy tu za duzo tam za malo i w ogole jak nam brak do pieknosci
a tu taka SZANSA za darmo..a my sie zastanawiamy icon_lol.gif
jaki wniosek
ze jestesmy chyba jednak calkiem ok icon_question.gif tylko sobie cos ubzduralysmy

icon_evil.gif
Kocurek
O na to czekałam icon_mrgreen.gif wysyłam icon_smile.gif

A koszt tego smsa? (tak na marginesie, no.........)
dori
Kurka, jak fajowo, ja też wysyłam.........może sie nadam.....
Mika
[quote=Kocurek]O na to czekałam icon_mrgreen.gif wysyłam icon_smile.gif

A koszt tego smsa? (tak na marginesie, no.........)


chyba 5zł +vat,bo numer zaczyna się od 75 icon_wink.gif
Dodorka
no i jak,wysłałyscie ?
Mika
CYTAT(Blue)
Rozmawialam wczoraj z męzem, czy wysłać sms-a icon_lol.gif  Odpowiedział:
-zgłupiałaś? Do takiego programu to biorą "pasztety", nie masz szans się dostać. icon_lol.gif


Twój mąż to anioł,mój by powiedział żebym słała nawet 10 -nie musiałby inwestować w nowy biust którego po trzecim dziecku już nie będę miała icon_twisted.gif
Ika
Mika a zamierzasz zainwestować? icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(Ika)
Mika a zamierzasz zainwestować? icon_biggrin.gif


jak dobrze sprzedałabym samochód i mąż trochę by dorzucił to może by wystarczyło icon_wink.gif icon_lol.gif

ale tak serio -to chciałabym i boję się -najlepszym rozwiązaniem byłoby powiększenie i ujędrnienie naturalne,bez ingerencji skalpela icon_wink.gif
i tu pozostaje mi jedynie wizyta u Hanki po porodzie i zaprzestaniu karmienia-byłoby napewno taniej icon_twisted.gif
oliweczkas
Na własne życzenie fundować sobie tyle cierpienia i bólu? NIGDY w ŻYCIU!!!
Tobatka
Gdzie ten numer, gdzie ten numer?? Może w końcu będę piękna i zgrabna i zacznę kupować ciuchy w normalnych sklepach, a nie w jednym nudnym sklepie z odzieżą XXXXXL icon_twisted.gif

No to gdzie ten numer??????
Tobatka
CYTAT(Blue)
Tobatka, i tak się nie dostaniesz, bo za ładna jesteś. Szkoda kasy na sms-a. icon_biggrin.gif

Pochlebiasz mi, ale zapewniam Cię, ze do ładnej baaaardzo mi daleko... No i sadła sporo - w sumie wystarczyłoby mi, żeby odessali icon_twisted.gif Resztę mogą zostawić, bo tak bardzo nie narzekam icon_rolleyes.gif wink.gif wink.gif
Ksiwik
Ja już wysłałam esemesa ale sama zastanawiam sie po co icon_question.gif jest wiele rzeczy które chciałabym w sobie zmienić ( bo przecież mi wszystko nie pasuje w mojm wyglądzie) ale czy warto tyle cierpieć icon_question.gif Może ktoś chce to odstapie za 5 zł numer identyfikacyjny i adres icon_biggrin.gif
Kocurek
A czy są jakieś wieści, kiedy ma nastąpić emisja pierwszych odcinków?
Tobatka
No własnie chyba nie jest mi ze sobą aą tak źle mimo wszystko, żeby cierpieć, płakać, że boli...
Gdyby było mi źle, to próbowałabym coś z tym zrobić, a nie tylko jęczeć, że nie mam się w co ubrać icon_evil.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
isllandia
Posłałam a co......bede jeszcze piękniejsza;) icon_lol.gif
Coffee
jeju ale boje sie nasi polscy chirurdzy pieknosci moga raczej zaskoczyc w stanach to juz od dawna zajmuja sie krojeniem na zyczenie w Polsce... icon_lol.gif
choc podobno lekarzy to mam dobrych
ale duzo sie pewnego czasu czytalo o feralnych operacjach piersi...bliznach babrajacych sie icon_mad.gif
a czy ten temat na PIEKNA MAMA byc nie powinien icon_lol.gif icon_question.gif
Ika
CYTAT(Mika)
CYTAT(Ika)
Mika a zamierzasz zainwestować? icon_biggrin.gif


jak dobrze sprzedałabym samochód i mąż trochę by dorzucił to może by wystarczyło icon_wink.gif icon_lol.gif

ale tak serio -to chciałabym i boję się -najlepszym rozwiązaniem byłoby powiększenie i ujędrnienie naturalne,bez ingerencji skalpela icon_wink.gif
i tu pozostaje mi jedynie wizyta u Hanki po porodzie i zaprzestaniu karmienia-byłoby napewno taniej icon_twisted.gif


He he Mika, to tak jak ja icon_biggrin.gif Też chciałam, tylko że mi to wybito z głowy i zabroniono... icon_confused.gif
Mika
CYTAT(Ika)
He he Mika, to tak jak ja  :D  Też chciałam, tylko że mi to wybito z głowy i zabroniono...  :?


aaa to o to chodziło wink.gif
poczekaj-może jeszcze nas jeszcze najdzie,przypili i razem pójdziemy wink.gif -podobno wspólne cierpienie mniej boli icon_twisted.gif
Ika
CYTAT(Mika)
CYTAT(Ika)
He he Mika, to tak jak ja  :D  Też chciałam, tylko że mi to wybito z głowy i zabroniono...  :?


aaa to o to chodziło icon_wink.gif
poczekaj-może jeszcze nas jeszcze najdzie,przypili i razem pójdziemy icon_wink.gif -podobno wspólne cierpienie mniej boli icon_twisted.gif


No chyba nie uwierzyłaś w głupi tekst o charakterze icon_lol.gif
Jasne że to icon_mrgreen.gif Tylko nie wiem, jak przekonać tych, co lubią zarówno mój charakter, jak i to niezmienione icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mika
CYTAT(Ika)
No chyba nie uwierzyłaś w głupi tekst o charakterze  :lol:
Jasne że to  :mrgreen:  Tylko nie wiem, jak przekonać tych, co lubią zarówno mój charakter, jak i to niezmienione  :lol: icon_lol.gif icon_lol.gif


bo to się robi tak (już planuję icon_lol.gif ) mówi się znajomym,że jedzie się np. do sanatorium-"dla zdrowotności" icon_wink.gif a po powrocie jak zauważą zmianę bić się w nowy biust i wmawiać,że to po tężniach icon_lol.gif i po siłowni +nowy mega-hiper-extra stanik od Hanki-bo jak nie jak tak icon_lol.gif
Ika
Ika
Mika, no dobra, znajomym wmówię, a jak wmówisz facetowi....? icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(Ika)
Mika, no dobra, znajomym wmówię, a jak wmówisz facetowi....?  :D


Ikuś -znajdź mi kobitę która jak się uprze nie wmówi facetowi wink.gif
po po 2-3 tygodniach będzie tak wyposzczony,że testosteron zamydli mu wszelkie odczucia dotykowe icon_twisted.gif
poza tym NASZE SŁOWO jest dla nich oczywiste

on-jakiś biust masz większy i jakiś inny
my-taaa,chciałbyś,zdaje ci się wink.gif
on-może i masz rację

i po problemie
toć sekcji na żywym organiźmie nam nie zrobią icon_twisted.gif

takim sposobem moja mama od ponad 20 lat ma wszystko "stare i zeszłoroczne" i wszystkim nam się tylko wydaje,żejest inaczej icon_lol.gif
Ika
Mika icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Płacia
Uuuuu Ika muszę Cię zasmucić, podobno operacje biustu zaraz po uszach (nie wiedzieć czemu?) są jednymi z bardziej bolesnych.
Kobietki podobno skręcają się z bólu po operacji kiedy jeszcze wszystko jest opuchnięte, a opuchlizna troszkę schodzi.
Wiem wink.gif bo mam najświeższe wieści z kliniki chirurgii plastycznej od mojej przyjaciółki, która właśnie sobie odessała schaby z brzucha icon_smile.gif
Kaszanka
Gdyby była możliwość wsysania tłuszczu to smsa bym wysłała icon_lol.gif
Dodorka
dziewczyny ogladajcie dzisiaj na polsacie o 18.45 wydarzenia bedzie o polskiej edycji " chcę być piękna"
Agnieszka.zg
i co było??????? bo nie oglądałam.....a ja bym się poświęciła dla tego bólu żeby mieć ładną figurę
Mika
CYTAT(Dodorka)
dziewczyny ogladajcie dzisiaj na polsacie o 18.45 wydarzenia bedzie o polskiej edycji " chcę być piękna"



eee nic konkretnego nie było -poza tym że zgłosiło się 50 tys. chętnych kobiet co przeszło ich oczekwania icon_lol.gif
Kocurek
Czyli będzie to program polsatowy?
Już obejrzałam icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Coffee
Kocurek..a co polsatu nie masz? icon_question.gif
Kocurek
Ano, nie icon_confused.gif
Dodorka
eee nic takiego nie było,myslałam że coś konkretnego powiedzą-tylko tyle że zgłosiło sie ponad 50 tys kobiet
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.