To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

witam i chcę do was dołączyć

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
Hej!
Jestem tutaj nowa ,więc tylko szybciutko napiszę że mam 28 lat ,jestm 5 lat mężatką a moja córcia 29 .12 skończy 3 lata.
No i zapragnęłam dzidziusia,icon_smile.gif.Mam ogrom problemów i dylematów i strasznie się boję wszystkiego ale naprawdę ogromnie chcę drugiego dzieciaczka.Mąż wspiera mnie duchowo i cieszy się że myślę o drugiej dzidzi.
Jak na razie w niedziele wzięłam ostatnią tablletkę mercilonu,odczekam 3 m-ce i chyba się zaczniemy starać:).Tak bardzo chce i tak bardzo sie boję ale fajnie poczytać takie posty jak wasze bo wiem że niejestem sama.


Dominika(mama Martynki 29.12.2005)
Mi
Życzę powodzenia i zapraszam do nas
Agat102
Hej Dominika!

Witamy i życzymy owocnych starań icon_wink.gif
gabi27
Witaj! Fajnie, ze tez zapragnęłaś dzidzi.... Trzymaj sie cieplutko!
anonimowy
Cześć Dominiko!!!

Witam Cię serdecznie. Ja też jestem na początku drogi do maleństwa i mam nadzieję, że uda nam się szybciutko dotrzeć do forum o ciąży icon_razz.gif
Na forum zjawiłam się w piątek i jeszcze nikogo tu nie znam icon_redface.gif

Pozdrawiam

Asia
iza2006
Witam w klubie Dominiko i Asiu !

Zapraszamy do naszego grona. W wÄ…tku "wszystkie starajÄ…ce siÄ™ ......"
wylewamy z siebie swoje pragnienia, odczucia, obawy.

Pozdrawiam
Iza

Dominika - bardzo ładne imię wink.gif (moje córcia to też Dominika)
yenn77
To ja Asia tylko zalogowana icon_smile.gif już tu na razie zostaję, więc postanowiłam się wpisać na listę stałych "forumowiczek" wink.gif
Dzięki za serdeczne powitanie iza2006 icon_biggrin.gif

Czekam do Świąt na @... zobaczymy. Co prawda zaczęliśmy się starać dopiero od tego miesiąca i to od 17 dnia cyklu, więc szansa teoretycznie nie jest duża... ale miło by było dostać taki prezencik na Nowy Rok... zawłaszcza, że stary był nieciekawy.
anonimowy
Witam serdecznie. My zaczelismy sie starac od Piatku, byl to pierwszy dzien owulacji i nie wiem, ale moze sie uda. Jestem troche przerazona, to bedzie nasz pierwszy dzidziusz(mam nadzieje). Nie biore jeszcze zadnych witamin nie wiem od czego mam zaczac, ale wy jestescie wiec trzymam sie teraz z Wami dziewczyny . Pozdrawiam serdecznie

Marysia
yenn77
Cześć Marysiu,

Z tego co wiem (a też jestem początkująca icon_smile.gif ) to najważniejszy jest "magiczny" kwas foliowy, a co do witamin to podobno, jeśli właściwie się dożywiasz to lepiej na początek nic nie zażywać. Później ewentualnie gin Ci coś zapisze.

Trzymam kciuki icon_razz.gif
shiva77
Dzięki dziewczynki za serdeczne przyjęcie i ciepłe słówka.
Już się zalogowałam więc od tej pory nie będę gościem.Powiadamiam że starania już rozpoczęliśmy icon_smile.gif nie miałam siły dłużej czekać. Są to takie spontaniczne starania tuż po odstawieniu tab. także nie wiem czy coś z tego będzie okaże się w styczniu i na pewno dam wam znać.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.