To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to może byc reakcja na loratadynę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejka
Słuchajcie, czy loratadyna może działać na dziecko pobudzająco? Podaje Maciusiowi CLARITINE i tam jest własnie loratadyna. I mam wrazenie, ze moje dziecko się stało jakieś bardziej drażliwe, bardziej takie wiszące na mnie. I tak sobie przypomniałam, ze kiedyś skończył mi się zyrtec i dałam mu ze dwa razy loratadynę i też był taki jakiś jak wściekły. Czy to możliwe czy Maciek się wścieka z innych powodów, a ja obwiniam biedne lekarstwo? icon_wink.gif
Silije
Maciejka napisałam ci mądrą odpowiedź i przepadła w otchłani sieci, ale ogólnie wniosek był taki, że to możliwe.
grzałka
może, ale nie musi icon_cool.gif
Maciejka
Znaczy się tak czy siak skontaktować się z pediatrą, żeby ewentualnie zminił lek?
grzałka
można eksperymentalnie znowu wrócić do cetyryzyny i sprawdzić, czy Maciek przestanie się wściekać

do 10 tabletek bez recepty
Maciejka
Po cetyryzynie nigdy nie było zmian w zachowaniu. Dzis lekarstwa nie dałam i jest jakby lepiej.Chyba eksperymentalnie jutro znów podam i stwierdzę co i jak. Jeśli znów będzie taki wściekły to zadzwonię do pani doktor.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.