To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

moja córka się wyprowadziła

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
icon_eek.gif

spakowała się i wyprowadziła się do babci, wyszła z domu szlochając, że mama nie może być równocześnie u babci i w domu- ale zostać nie chciała

tzn twierdziła, że musi się wyprowadzić, bo "nie jest jej tu (znaczy w domu) za dobrze"

konkretnie "mama czasami jak ją wołam, to nie może przyjśc, bo zajmuje się chłopakami"

babcia w szoku, więc nie protestowała, właśnie pojechały

icon_confused.gif

myślałam, że to będzie koło 18-tki icon_rolleyes.gif
milly
zagroź, że ją wydziedziczysz i szybko znajdź jej męża
grzałka
no, to jest myśl, tylko żaden sensowny kandydat nie przychodzi mi do głowy
Mika
moja dałaby się pokroić gdybym pozwoliła jej spakować walizkę icon_twisted.gif
już się ferii nie może doczekać "ty sobie pójdziesz rodzić,a ja pojadę poimprezować do babci" icon_lol.gif
Gdyby dzieciaki miały prawo głosu to pewnie sama podpisałaby swoje papiery adopcyjne icon_twisted.gif
Maciejka
O mater deju, grzałko!!! a to dopiero historia. I jak Ci podła matko? icon_wink.gif
grzałka
scena pożegnania przypominała tę ze Skrzypka na dachu, kiedy Chawa żegnała się z ojcem- bardzo łzawo i wzruszająco, ale dziecko było zdeterminowane

obiecała,że będzie mnie odwiedzać icon_cool.gif
Pecia
dobra jest, twarda icon_lol.gif


my w sobote bylimy na imprezie i dzieci spaly u dziadkow
Zuzia na odchodne mi powiedziala: dobrze,ze jedziecie, bede miala troche spokoju icon_confused.gif
mama_do_kwadratu
Dzieci dzisiaj wcześnie dojrzewają icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
grzałka
ja też bym się chetnie wyprowadziła icon_lol.gif
reszka
Do mamy - babci twoich dzieci?
Pecia
Grzalko, a wiesz ,ze jak moja kuzynka urodzila bliznieta to jej 4 letnia wtedy coreczka na pol roku wyniosla sie do dziadkow icon_rolleyes.gif


wiec twoja Ania i tak dlugo wytrzymala wink.gif

teraz ci moi , sa bardzo fajnym rodzenstwem, ale blizniaki Ania z Jasiem maja juz........... 9 lat icon_lol.gif
grzałka
CYTAT(reszka)
Do mamy - babci twoich dzieci?


nie, ja to bym się gdzieś dalej wyprowadziła, na daleką północ icon_lol.gif


a Ania to się do teściowej (mojej) wyniosła icon_rolleyes.gif
Tobatka
Ciekawe, ile wytrzyma icon_rolleyes.gif
zilka
Grzałko, ja też jestem zawaligrodą do powszechnej szczęśliwości mojego dziecka u dziadka, które chce tam mieszkać i nigdzie nie jeździć. Dziadek jest za icon_twisted.gif icon_lol.gif

Mama ma sobie iść i nie przeszkadzać. Ten jej dziki okrzyk "IIIIIIIDŹ!!!!!!!!!" jak mnie widzi po całym dniu zabawy z nim icon_lol.gif icon_lol.gif
Mika
może ta chęć wyprowadzki dziedziczna jest? icon_wink.gif
jateż poszłam sobie mieszkać do dziadków i z nieukrywaną rozkoszą (acz do czasu icon_wink.gif ) spędzałam u nich wszystkie wolne dni icon_wink.gif
nika19
Natalia wyprowadza sie do babci mniej wiecej raz na 2 tygodnie, albo... ucieka. Coś sie jej w domu nie podoba - mówi pa i zanim sie zorientuje - juz jej nie ma (moi rodzice mieszkają nad nami). Teraz ma gorzej, bo trzeba sie ubrać i ciężej wyjsc z domu niezauwazoną icon_twisted.gif
ale na noc u babci zostać juz nie chce - bo babcia zrobiła jej sliczny pokoik tylko dla niej i pies pogrzebany, moje dziecko nie lubi nocnej samotności i zawsze wraca do domu icon_confused.gif
natomiast u moich tesciów raj na ziemi. tam mogłaby siedzieć cały czas, tylko sie nia wtedy zajmują, no i spi z babcia w pokoju...
amania
grzalko, jeszcze trochę a chłopaki też się wyniosą icon_wink.gif


Marysia dla odmiany, zaproponowała ostatnio, że ja się wyprowadzę do dziadka, a ona będzie mieszkać z babcią i tatusiem. Taka mała zamiana, "...bo wy z dziadkiem, to macie takie same (czyt. złe) charaktery" icon_twisted.gif
asiaT
kurcze, a moje jakoś nie chcą się wyprowadzić...

Grzałka, Ania ma niezły charakter. I twarda jest, to fakt. Ciekawe, jak długo wytrzyma u babci...
Lizia
Ja też tak chcę! Na razie mogę zapomnieć, bo mama wieczorem MUSI być i koniec. I usnąć można nalepiej tylko z mamą icon_rolleyes.gif

Jeszcze będe za tym tęsknić icon_lol.gif
bb
Grzalka, a finansowo tez sie wyprowadzila? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
grzałka
CYTAT(bb)
Grzalka, a finansowo tez sie wyprowadzila? icon_lol.gif  :lol:  :lol:


no więc już się wprowadziła z powrotem, dzisiaj cały dzień pochlipuje, bo jest "zwykłą dziewczynką, a nie księżniczką" icon_rolleyes.gif
bb
..... dzisiaj cały dzień pochlipuje, bo jest "zwykłą dziewczynką, a nie księżniczką" icon_rolleyes.gif[/quote]

LIFE IS BRUTAL wink.gif
emce
Grzałka, ciesz się, że to była wyprowadzka TYLKO do babci. Ja jakiś czas temu też swoje przeżyłam - do chłopaka sie moja panna wyprowadziła. icon_rolleyes.gif Piętro niżej (i długo nie pomieszkała), ale myslałam, że tego typu przeżycia to dopiero za kilkanascie lat mnie czekają... icon_evil.gif
A wczoraj oświadczyła mi że BĘDĘ BABCIĄ icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif ... (jak sobie swoje dziecko urodzi). A wieczorem znalazłam kilka nowych siwych włosów na głowie... Starość nie radość icon_wink.gif
Maciejka
Mcda, troche poza tematem, ta Twoja córka to wczesnie zaczyna. Wczoraj dowiedzialam się, ze Maja ma zamiar sie "ożenić" z niejakim Rysiem z przedszkola. Maciek się zasępił jak to usłyszał i dopytywał się czy aby na pewno i czy to możliwe. Ale sam jeszcze chyba nie pójdzie się oświadczać. Uznał, ze jest za młody na zakładanie rodziny. icon_lol.gif
Małgorzata
Moja Mysia pierwszą miłość przeżyła jak miała jakieś dwa lata. Szaleńczo podrywała mojego 16-letniego ucznia, wszelkimi dostępnymi sposobami. Wchodziła na stół i zaglądała mu w oczy, co znacznie utrudniało naukę. Nie mówiła o nim inaczej jak lewicz Marcin (połykała początki wyrazów - miał być królewicz icon_biggrin.gif ) i trzymało ją to uczucie mocna aż do tego roku, kiedy mi oznajmiła, że ona to jednak wyjdzie za mąż za sąsiada z naprzeciwka. Wszystko to nie przeszkadzało jej oczywiście mieć na boku ze trzech narzeczonych w przedszkolu icon_eek.gif . Widać jej w domu nie jest źle, bo wszyscy wybrańcy serca mieli zamieszkać u nas w domu. Jeden z nich do tej pory jak mnie widzi, to zapowiada, że wie gdzie mieszkam i wprowadzi się do nas ze wszystkimi swoimi zabawkami.
grzałka
jesli chodzi o babciowanie, to mam troje wnuków, dwie dziewczynki i chłopca o imionach: Gabrysia, Joasia i Marek

więc mam doświadczenie w tym względzie icon_biggrin.gif

zięcia nie mam icon_confused.gif
Anuk
Grzałka, może córka jest po prostu zazdrosna, że twoją całą uwagę (albo większość) absorbują chłopaki. Może "podopieszczaj" ją trochę wink.gif


Biedna..... ja ją rozumiem..... też żałuję, że nie jestem księżniczką icon_confused.gif wink.gif
grzałka
CYTAT(Anuk)
GrzaÅ‚ka, może córka jest po prostu zazdrosna, że twojÄ… caÅ‚Ä… uwagÄ™ (albo wiÄ™kszość) absorbujÄ… chÅ‚opaki. Może "podopieszczaj" jÄ… trochÄ™ wink.gif  


Anuk, moja córka jest bez przerwy dopieszczana, za to jakby sie chłopaki chcieli wyprowadzić, to bym sie nie zdziwiła.....
emce
[quote=Maciejka]Mcda, troche poza tematem, ta Twoja córka to wczesnie zaczyna. Wczoraj dowiedzialam się, ze Maja ma zamiar sie "ożenić" z niejakim Rysiem z przedszkola. icon_lol.gif

To się newsów dowiaduję od osób trzecich icon_eek.gif icon_eek.gif Rysio??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Zdecydowanie wolę Twojego Macka na zięcia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Przekonaj go jakoś niech tak łatwo się nie poddaje. Facet musi zawalczyć!!

A przy okazji, skÄ…d wiesz o Rysiu icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Maciejka
CYTAT(mcda)
A przy okazji, skÄ…d wiesz o Rysiu icon_eek.gif  :shock:  :shock:


No cóż, Rysio jest obiektem westchnień także znanej mi Kamilki, przyjaciółki Twojej Majeczki. Ponoć jest jeszcze trzecia wielbicielka. Tak więc może Maciek nie dostanie kosza jak troche poczeka... icon_wink.gif
Elak
Moje dzieci też kiedyś się spakowały i oświadczyły, że odchodzą. (W ogromne siatki ze smyka zabrały swoje zabawki), ja osobiście pomogłam im ubrać się w buty i kurtki. Otworzyłam drzwi i już, już przekraczali próg, ale w ostatniej chwili stwierdzili, że jest już ciemno to jeszcze prześpią się w domu i pójdą sobie jutro icon_lol.gif
Jakoś zostali do dzisiaj a było to jakiś rok temu. icon_wink.gif
Cóż każdy może mieć dość życia z rodzicami pod jednym dachem. icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.