To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy jestem w ciąży?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
karo 23
Witam wszystkie dziewczyny. pisze pierwszy raz, ale ostatnio czesto tu zagladam. Mam pytanie. 23.11 mialam @ teraz mam 21 dzien cyklu a od 5 dni mam podwyzszona temp od 36,9-37,2 i dzis to jest 14.12 pojawil mi sie w niewielkiej ilosci bialy sluz. staramy sie juz od okolo 6 miesiecy wiec mam nadzieje ze sie udalo. czekam na odpowiedzi tych doswiadczonych mamusiek icon_wink.gif
Mika
jeśli jesteś bardzo niecierpliwa możesz zrobić badanie krwi wink.gif
karo 23
Dzieki icon_wink.gif Poczekam jeszcze na inne odpowiedzi. z tego co czytalam to testu lepiej jeszcze nie robic. ale jestem ciekawa czy jest juz we mnie ta mala fasolka icon_wink.gif
Mika
test może jeszcze nie wyjść,ale badanie krwi powinno wink.gif
tonia
karo, trzymam kciuki za pozytywny wynik testu.
karo 23
Dzieki Toniu icon_wink.gif Mam jeszcze jedno pytanie niech ktoras szczesliwa mama napisze jakie miala objawy icon_question.gif Jak na razie nie chce isc na badanie krwi. moze jutro zrobie test.
karo 23
Dzis rano zrobilam i nic icon_cry.gif tak zreszta myslalam, ze jeszcze za wczesnie.
kaskakrzys
hej.ja mam juz synka 5letniego od 3 miesiecy staramy sie o maluszka.ostatnia miesuiaczke mialam 20.11 .bylam pewna ze jestem w ciazy zrobilam test ale moze za szybko........bo wyszedl negatywny.przedwczoraj pojawilo sie plamienie ale ciupenke tylko jeden dzien okres powinnam dostac za 2 dni..........boze test za szybko zrobilam a jestem........co myslicie
karo 23
I znowu nowy dzien icon_wink.gif Ja dalej czekam i jestem dobrej mysli. Utzrymuje mi sie temp 37 wieczorami troche spada a w nocy odczuwam, że jest mi niedobrze. Przed swietami robie drugi test mam nadzieje, ze tym razem bedzie wynik pozytywny icon_biggrin.gif
yenn77
Ale numer Karo, ja mam identyczną sytuację icon_razz.gif Tzn. ostatnia @ 23.11. i teraz czekam... Ciężko u mnie mówić o objawach, zresztą to chyba za wcześnie. Mam nadzieję, że nam się uda...

Pozdrawiam wszystkie czekajÄ…ce...
yenn77
Karo jak tam samopoczucie po weekendzie?? Ja czuję się dziwnie... tzn. miałam w sobotę i dzisiaj takie odczucia jak przed @ choć to jeszcze tydzień. Żeby było zabawniej w piątek na spacerze nakrzyczałam na moją sunię właściwie bez powodu, a później się rozpłakałam icon_eek.gif
To było dziwne, bo ja generalnie do tej pory nie miałam takich akcji przed @ Choć na pewno trudno to uznać za objaw ciąży icon_question.gif
gabi27
Hej! Co do zmiennych nastrojów: najpierw rano nakrzyczałam na męż, za to że do mnie zadzwonił, a drugiego dnia łży mipoleciały, jak dostałam od kogoś smsa! Ciekawe czy to na @, czy na dwie ciązowe kreseczki.... icon_eek.gif
yenn77
Mam nadzieję, że na dwie kreseczki icon_biggrin.gif Czułam się naprawdę głupio... Czasami przed @ jestem trochę agresywna icon_twisted.gif ale nigdy nie byłam płaczliwa...
Gabi jak się robi takie fajne suwaczki... nie mam jeszcze maleństwa, ale chciałabym zrobić sobie coś takiego dla stażu małżeńskiego icon_biggrin.gif
gabi27
Kobietko ja do zrobienia moich suwaczków skorzystałam ze strony, która wyświetla się nad nimi www.line.vsdi.net, tam naprawdę w prosty sposób tworzysz taki suwaczek i wklejasz kod, który powstanie jak już suwaczek będzie gotowy, w Twój profil, w kwadracik " podpis". Mam nadzieje, ze nie zakreciłam zbyt mocno. powodzenia.
karo 23
Hej
Przez weekend nie mam dostepu do neta i niestety nie moglam nic pisac. U mnie jak na razie zero oznak @ ani, ze jestem w ciąży nic nie czuję. Tydzien temu w sobote mialam placzliwy dzien i tez sie denerwowalam na mojego hihi, ale teraz mam dobry humor. wczoraj bylam na nartach bo pomyslalam, ze nie dam sie zwariowac czekając. najpozniej @ powinnam dostać 23.12 wiec jak na razie czekam i bedzie co ma byc. milego dnia dziewczyny. piszcie co u was? buziaczki i zycze powodzenia (zadnych @)
karo 23
A jutro biore wolne i swiatecznie stroje domek i jeszcze troche posprzatam. choinke ubieramy w czwartek icon_biggrin.gif. dzis juz wykapalam psa hehe. Co tam u wasz dziewczyny icon_question.gif
karo 23
(użytkownik usunięty) a w ktorym dniu cyklu zaczeliscie sie starac w tym miesiacu icon_question.gif
yenn77
Hej, ja już po części jestem po świątecznych porządkach. Wczoraj np. wywaliłam do kosza pół kuchni tzn. przeterminowanych przypraw, niepotrzebnych maneli itp. icon_razz.gif
My zaczęliśmy się starać niestety dopiero w 17-tym, wieć szanse nie są chyba największe. Ale pocieszam się, że grunt to zacząć icon_razz.gif Jak w czasie Świąt nie dostanę @, to zrobię teścik...
Karo a zwykle wcześniej masz jakieś sygnały przed @???
karo 23
Wczesniej juz napisalam ale widze, ze sie nie pojawilo icon_eek.gif
Ja na dzien przed @ odczuwam dopiero bole. a mierzylas sobie temp(użytkownik usunięty) icon_question.gif dzis mierzylam i mam 37 a starania zaczelismy 5.12 czyli juz w 12 dc. moje cykle ostatnia byly roznej dlugosci bo zawsze mialam 30 dni a ostatni mialam 27 i 28 wiec zaczelismy wczesniej tak jakby cos. Mam nadzieje, ze nam sie uda icon_biggrin.gif
yenn77
Na razie nie mierzę temperaturki, bo kiedyśtak się przez to nakręciłam, a później było wielkie icon_sad.gif Mam nadzieję, że chociaż Tobie się uda. Będę mocno trzymać kciuki.
U mnie takim pewnieszym objawem @ jest to, że przestają mnie boleć piersi. A na razie dają czadu icon_biggrin.gif
karo 23
Mnie jak na razie nie bola tylko zawsze mi sie powiekszaja hehe icon_lol.gif
yenn77
Szczęściara z Ciebie wink.gif mi czasem bardzo dają czadu... Jedno co jest u mnie dziwne tym razem to to, że zwykle czułam takie pojedyncze ukłucia w okolicu jajników na znak zbliżającej się @, a teraz czuję to od soboty icon_eek.gif

Karo to kiedy testujesz?? 23 czy 24??
karo 23
Tak mi sie wydaje ze poczekam do 24 chyba zeby mnie strasznie korcilo to zrobie juz 23 oczywiscie jak nie dostane @
anonimowy
A ciekawa jestem jak moje zwierzaki przyjmą maleństwo w przyszłości... Mam sunię i kociczkę icon_smile.gif a co za tym idzie niezły ubaw... Sunię mam ze schroniska. Jest u mnie od kwietnia tego roku (jest już dorosła) i ciągle za mną chodzi po domu. Podejrzewam, że nie da się kici zzbliżyć do maleństwa, tak jak teraz do mnie icon_twisted.gif
iza2006
Witam Was Dziewczęta.
Wpadłam po sąsiedzku z wątku "wszystkie starające..." i widzę że ty Karo też testujesz 24 grudnia. To tak jak ja i gabi 27.
Ciekawe jakie będę rezultaty. Może się spotkamy na wątku wrzesień 2006. Z całego serca Wam i sobie tego życzę.

Pozdrawiam
Bubulinka
Czesc Karo, Jenn, Iza. Do Wigilii juz tylko 4 dni - jak tam wasze nerwy icon_wink.gif ? Moge sobie wyobrazic, je kazdy dzien to walka - testowac juz, czy jeszcze poczekac. Ja jestem dopiero w 18 DC, ale od wczoraj dziwnie sie czuje (mdli mnie, wczoraj klulo mnie podbrzusze i troszke ciagnelo w piersiach. Do tego nie mam ochoty na slodycze i kawe icon_eek.gif , no nie wiem. Mam dziwny wykres temp, jakies zygzaki. A sluz jest ´jakis "twarozkowaty". Aha dodam, ze zaczelismy starania juz w 12 DC.
Na ewentualn objawy ciazy byloby chyba za wczesnie. Tak na serio, to nawet nie wiem, kiedy mam sie testowac, bo moje ostatnie cykle byly troche nieregularne (26 - 29 - 31 dni) icon_confused.gif .
Wam w kazdym razie zycze powodzenia i upragnionego wyniku II!
yenn77
Czesc Bubulinko!!!

Ja czuję się świetnie i mam całkiem niezły humor icon_biggrin.gif
Może dlatego, że nie liczę na wiele i pewnie pobędę tu jeszcze z Wami jakiś czas przytul.gif choć wszystkim życzę dwóch kreseczek jak najszybciej.
Pewnie pomaga mi to, że co wieczór staram się naprawdę zrelaksować i wyciszyć. Polecam to wszystkim... można sobie po prostu usiąść, zamknąć oczy i myśleć o czymś bardzo przyjemnym (np. o II wink.gif ) i głęboko oddychać.
Miałam już taki okres dokładnie rok temu, że jak się nakręciłam to @ spóźniła mi się o tydzień... nie chciałabym dostać @ w Sylwestra w tym roku icon_eek.gif ...
karo 23
Witam dziewczeta icon_wink.gif
Ja dzis zero oznak. zaczynam swiateczne porzadki zaraz bo musialam jeszcze wskoczyc do firmy wystawic faktury dlatego jeszcze zdaze cos wam napisac hi hi icon_biggrin.gif . Ja juz nie umiem sie doczekac testowania. iza mamy podobna sytuacje moze a noz sie uda i bedziemy mialy II krechy. Pozdrawiam wszystkie starajace sie i powodzenia. niech te swieta beda b. owocne
iza2006
Cześć !

Karo, no to testujemy 24 grudnia. Ja już nie mogę się doczekać. Aż pękam z ciekawości. icon_lol.gif
karo 23
Hej
Testujemy izo testujemy icon_biggrin.gif . dzis w nocy strasznie bolal mnie brzuch i piersi, az sie budzilam. brzuch juz mnie tak nie boli, ale piersi nadal i jeszcze takich wielkich nie mialam przed zadnym @. dzis planowo powinnam dostac @ liczas ze dlugosc cyklu 28 tak ostatnio tez tak mialam. zobaczymy co to bedzie...........
karo 23
a wczoraj zrobilam porzadki i ustroilam swiatecznie okna. dzis juz mi tylko choinka zostala do ubrania. przywioza icon_biggrin.gif z_choinka.gif nam zywa he he
karo 23
dziewczyny dzis temp znowu 37 icon_exclaim.gif moze to... to....... jejku zeby to bylo to. ja juz dluzej nie wytrzymam dzis 21 a gdzie tam do 24. moj test gleboko schowany ale i tak korci
Bubulinka
Karo, jesli dzis jest termin @ i masz ciagle podwyzszona temp. to jest bardzo duza nadzieja na baby icon_razz.gif . Wlasciwie to testy mozna robic od dnia spodziewanej @.
Ja niestety musze jeszcze poczekac z tydzien. Choc juz mnie korci zeby sprawdzic.
A od kiedy masz te powiekszone piersi,? patam tak z ciekawosci i dla wlasnego porownania. Mnie mdli i mialam wczoraj i przedwczoraj caly dzien klucia w podbrzuszu (nisko)
karo 23
Piersi powiekszyly mi sie juz tak prawie tydzien bedzie. a piersi bola mnie tak na maksa to od wczoraj.
Dora2
dziewczyny, tak z ciekawości zapytam, czy możliwe jest że w pierwszych tygodniach (załóżmy że 3) nie bolą piersi, nie "ciągną", nie są zbytnio wrażliwe?
Mi
Dziewczyny, ja w ciąży z Miśkiem pierwsze typowe objawy ciążowe, oprócz braku @ miałam dopiero jakieś 2 tygodnie po jej terminie.
karo 23
Dziewczyny nie wiem nie mam pojecia. jezeli bede w ciazy to bedzie to moja pierwsza. piersi zawsze przed @ mialam wieksze a tym razem mnie bola i sa duze na maksa (takich to jeszcze nie mialam duzych rozmiar DD icon_lol.gif ) Bol czuje rowniez pod pachami ale to chyba po nartach bo w niedziele bylismy. a temp mam podwyzszona od 2 tyg. dzis mierzylam i mam 37 a przeziebiona nie jestem. za to mierze takim zwyklym termometrem pod pache wiec nie wiem czy dobrze robie
karo 23
Zobaczymy za 2, 3 dni jak nie dostane @. Babulinka pisala ze jezeli temp jest podwyzszona to sa duze szanse na ciaze
Bubulinka
Zgadza sie Karo. Czytalam,,ze jezeli temp. jest podwyzszona w dniu spodziewanej @, to (moze to) oznaczac ciaze. Normalnie temp. spada przed @.
Bubulinka
aha, miejsce pod pacha nie jest najlepsze na mierzena temp. Zaleca sie mierzenie a poczwie albo w ustach (pod jezykiem). Ja stosuje tu drugie miejsce, choc musze powiedziec, ze jak czasami zmierze w pochwie, to roznica temc. jest o jakies 4 kreski.
Dora2
mi gin mówił że można mierzyć tez w odbycie icon_redface.gif i min czas pomiaru to 3 minuty, niezaleznie od tego czy ma sie taki specjalny termometr co "piszczy" że już skończył mierzyc
Bubulinka
Dora, ja mam taki piszczacy. Dzieki za rade, bede mierzyc dluzej. Tylko ciekawa jestem, czy to ustrojstwo, jak zacznie piszczec, to czy bedzie dalej mierzyc?
yenn77
No Karo to szykuje się naprawdę świąteczny prezent icon_biggrin.gif Będę bardzo mocno trzymać kciuki i wysyłać Ci dobre życzenie, żeby to było TO...
Ja już po prostu nie mogę tyle mnie kosztuje to nie świrowanie icon_wink.gif Temperaturki sobie nie mierzę (na razie), a @ mam planowo piątek-sobota, więc test zrobię ewentualnie we wtorek. Nie chcę kupować już testu, bo wiem, że nie wytrzymam icon_twisted.gif
Ja też czytałam dużo takich postów, że nie było żadnych objawów, a maleństwo jak najbardziej się rozgościło, więc to może być takie małe pocieszenie...
Dora2
CYTAT(Bubulinka)
Dora, ja mam taki piszczacy. Dzieki za rade, bede mierzyc dluzej. Tylko ciekawa jestem, czy to ustrojstwo, jak zacznie piszczec, to czy bedzie dalej mierzyc?

mierzy uwierz mi bo ja mam taki sam i temperatura zaraz po piszczeniu jest ok 36,7 do 36,9 a jak poczekam do 3 minut to nawet 37,3 do 37,5
Bubulinka
Dora dzieki, to mi troche rozjasnia moja sytuacje. Bo mierzylam do tej pory tylko do pisku, i z moich pomiarow mi wyszlo, ze nie mialam owulacji, bo nie bylo skoku temp. A sluz byl.
Dora2
CYTAT(Bubulinka)
Dora dzieki, to mi troche rozjasnia moja sytuacje. Bo mierzylam do tej pory tylko do pisku, i z moich pomiarow mi wyszlo, ze nie mialam owulacji, bo nie bylo skoku temp. A sluz byl.
pamietaj żeby mierzyć temperaturę mniej wiecej o tej samej godzinie rano po min 4 h snu - przynajmniej aj miałam takei wytyczne
karo 23
Dora i Babulinka co to sa za termometry piszczace? Takie elektroniczne do mierzenia temp? czy jakies specjalne?
Dora2
CYTAT(karo 23)
Dora i Babulinka co to sa za termometry piszczace? Takie elektroniczne do mierzenia temp? czy jakies specjalne?

ja mam taki kupiony w aptece - zwykły do mierzenia temperatury ale wzięlam firmowy żeby nie biegac co chwila i wymieniac , kosztował 36 zł
Bubulinka
Ja tez mam taki elektroniczny. Jak zmierzy temp to piszczy, ze to "niby" juz. Ale jak mi napisala Dora, trzeby dluzej mierzyc.
karo 23
Dzieki to musze isc do apteki icon_lol.gif
A jakies pol godz temu jajnik zaczal mnie bolec icon_sad.gif ale moze to dobry znak
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.