To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pytanie o zwyczaje w szpitalu.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

petisu
Czy w którymś szpitalu we Wrocławiu dzidziusie śpią na sali z mamami?
ewabi
Mam wrażenie, że we wszystkich, ale we wszystkich nie byłam icon_smile.gif
Na Kamieńskiegi i na klinikach AM na pewno.
skanna
Jeśli na klinikach też, to znaczy, że we wszystkich. 6 lat temu jeszcze tylko tam dzieci były na noc zabierane.
ewabi
Na Klinikach zostają na noc, ale... można dziecko zawieźć na noc na noworodki i powiedzieć, że ... chce się człowiek przespać icon_razz.gif
Na Kamieńskiego krzywo patrzą jak przywozisz dziecko, bo chcesz iść pod prysznic icon_rolleyes.gif
Potwora
Na Brochowie śpią z mamą.
petisu
Dzięki. To cudownie, bo mam zamiar rodzić na Kamieńskiego:).
Anita.W
Ja tez mysle o Kamienskiego ale ciagle sie zastanawiam.

Czy na dyrekcyjnej sie cos zmienilo czy dalej jest odradzana?
Aleksandra
CYTAT(Anita.W)
Ja tez mysle o Kamienskiego ale ciagle sie zastanawiam.  

Czy na dyrekcyjnej sie cos zmienilo czy dalej jest odradzana?



Cześć Anitko, z tym odradzaniem to tez uważaj. Kiedy 2 lata temu przygotowywałam sie do porodu, to na wszystkich forach odradzono Brochów, że brudno, że lekarze bez specjalizacji, że gronkowce GOŁYM OKIEM WIDAC jak chodzą po ścianach, najgorszemu wrogowi nie życzą porodu na Brochowie itp. Ja urodziłam i jestem zadowolona, krzywdy mi nikt nie zrobił, a ci "niefachowi" lekarze wykryli wadę serca Ani. Myślę, ze o każdym szpitalu krążą różne opinie, zależy na kogo trafisz.
Pozdrawiam
Ola
ewabi
CYTAT(Anita.W)
Ja tez mysle o Kamienskiego ale ciagle sie zastanawiam.  

Czy na dyrekcyjnej sie cos zmienilo czy dalej jest odradzana?


Anitka icon_biggrin.gif o każdym szpitalu jedni ci napiszą coś dobrego, drudzy wręcz przeciwnie. Grunt to nie dać się zwariować wink.gif ALe jeśli byś chciała "w wodzie" to lepiej na Kamieńskiego niż na klinikach - weź pod uwagę, że przetestowałami tu i tu icon_lol.gif
Anita.W
Kurcze mi sie szykuje cesarka to o porodzie w wodzie nawet nie mysle. Kube rodzilam na Kamienskiego i bylam zadowolona. Teraz mam lekarza ktory nie pracuje we wrocławskich szpitalach wiec musze albo zmienic albo liczyc na szczescie. Ech te cesarki...
ewabi
Anita - na PW wysłałam Ci informację icon_razz.gif
petisu
A jaką polecicie mi szkołę rodzenia z załozeniem, ze mam zamiar rodzić na Kamieńskiego a mieszkam w pobliżu placu Kromera?
Śliwunia
Kobiety które polecacie szpital do porodu?
Śliwunia
Kobiety który polecacie szpital do porodu?
Anns
Czy możesz krótko napisać jak wyglądał Twój poród w wodzie (również pod kątem przygotowania i opieki w szpitalu)
ja też planuje poród wodny ale to dopiero 23.04
Luka
Nie wiem,czy juz urodzilas,bo jakos pozno dolaczylam.Ja rodzilam na 1maja....Trudno w skrocie opisac co tam sie dzialo...Po prostu koszmar.Nie balam sie porodu w ogole,ale tam lekarze zrobili wszystko doslownie zeby to byla trauma mojego zycia.Hmm..pozniejsza opieka nade mna i noworodkiem byla pasmem dalszych cierpien i obojetnosci,o zostawieniu pielegniarkom dziecka chocby na 5 minut nie bylo mowy.Gdybym zemdlala(a bylo to prawdopodobne bo porod byl ciezki a ja poszyta wzdluz i wszez,ubytek krwi znaczny),nikt nawet by o tym nie wiedzial,bo w sali bylam sama,a polozne przychodzily tylko wtedy gdy sie po nie dzwonilo.Nikt doslownie nie mial zamiaru mi pomoc,a jak powiedzialm ktorejs,ze fatalnie sie czuje to ona mi na to zebym nie histeryzowala bo to normalne!!!Dobrze chociaz,ze moja dzidzia jadla dzielnie i plakala malo,bo inaczej chyba bym sie tam przekrecila...
Odradzam,ale to prawda,ze roznie sie trafia,kolezanka rodzila na 1maja i nie narzeka.Same widzicie.
Luka
katrina
Dziewczynki..., a co takiego jest na Dyrekcyjnej, że jest odradzana ?
wiewióra35
Też mnie interesuje dyrekcyjna. I jeśli ktos wie to co tam trzeba zabrać do porodu?
petisu
Wiewióra-jak zadzwonisz do szpitala, to powinni Ci powiedzieć czego będziesz potrzebowała. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.