Witam!
Jestem studentką V roku pedagogiki specjalnej. Tematem mojej pracy magisterskiej jest sposób postrzegania adopcji dziecka niepełnosprawnego przez rodziców, którzy takiej adopcji dokonali. Wybrałam ten temat, ponieważ uważam, że jest on w Polsce chronicznie pomijany i zaniedbywany, zarówno w literaturze, jak i działaniach praktycznych. Pragnę przybliżyć w swojej pracy zjawisko adopcji dziecka niepełnosprawnego, ale przede wszystkim poświęcam w niej uwagę rodzicom - ich myślom, uczuciom, pragnieniom zwiazanym z adopcją.
Dlatego też zwracam się do rodziców, którzy adoptowali lub są w trakcie adopcji dziecko niepełnosprawne intelektualnie, ruchowo, z zaburzeniami wzroku, słuchu, mowy lub chore przewlekle, a także dotknięte jednym z zespołów klinicznych, o pomoc w przeprowadzeniu anonimowych badań. Polegają one na wypełnieniu ankiety i udzieleniu krótkiego wywiadu. Tylko w ten sposób będę w stanie napisać rzetelną pracę, a bardzo mi na tym zależy. Rodziców, którzy mają ochotę udzielić mi pomocy, proszę o kontakt.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam! icon_smile.gif
mój e- mail: klaudka_m@wp.pl