To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

C.C. Silesia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamami
Prosze mnie oświecić, bo dostaję sprzeczne informacje. Czy w Silesi jest H&M i czy posiada on dział dziecięcy.
Kurcze Michal chce kalesony w Spidermana i myślałam że załatwie to przy wizycie w Silesi a nie mogę znależc H&M w spisie sklepów na ich stronie.
malina
H&M jest w Katowicach na Stawowej - w Silesi nie widziałam.

Pozdrawiam
beattta
Mamami, H&M z działem dziecięcym jest tylko w Czeladzi (M1) i w Sosnowcu w Plejadzie. W centrum Katowic z tego co wiem nie ma działu dziecięcego a sama Silesia jest moim zdaniem mocno przereklamowana. Ale to IMHO icon_wink.gif
Jeśli jedziesz do konkretnych sklepów a nie zależy Ci na CH Silesia to daj znać i napiszę Ci czy dane sklepy są w Plejadzie lub M1.
moko.
H&M w Katowicach to nieporozumienie, szczerze mówiąc tam nic nie ma. A Silesia jest tak zapchana, ze szok !!! i jeżeli masz kasę i chcesz ją wydać to tam wydasz, natomiast jechac tam po jedną rzecz to uciązliwa sprawa, ponieważ rondo i w ogóle Katowice sa tak ciasne, ze gorzej być nie moze. Ul.Warszawska jest zamknięta(remont), rondo ciagle budują wrrrrrrrrr.

Jezeli chcesz zrobic zakupy dla dzieci to polecam 3stawy(Katowice)https://www.3stawy.pl/i.php?i=22 , tam jest sklep 5-10-15, Cubus, Chicco, Smyk, i inne.
mama_do_kwadratu
A rzeczywiście ta Silesia taka z rozmachem i w ogóle? Muszę się wybrać, ale jak ludziska trochę ochłoną, po Nowym Roku może.
moko.
Tia ochłoną, wątpie w Silesia CC są sklepy m,in:
Tesco, Saturn, C&A , Zara, Jeans Club, Reserved, Smyk, Royal Collection, Franco Feruzzi, Hugo Boss, Bata, Sklep Zakładów Odzieżowych Bytom, Empik Mega Store, Almi Decor, MAKS Sport, HiMountain, 4 You, Benetton Sisley, Komputronik, Wólczanka, Vistula, Próchnik, Pierre Cardin, Diverse, Camaieu, Aldo, Leopardi, New Yorker, Nike, Puma, Reebok. Jest po co jechać, pod warunkiem, że się chce coś kupić....
iff
mamami H&M jest jeszcze w zabrzu w M1, w silesii nie ma (podobno)
ale nie ludzilabym sie ze dostaniesz kalesony w spidermany, ja chcialam P kupic pizame ale niestety ani w czeladzi ani w zabrzu nie bylo, pozostaje mi allegro, co prawda drozsze gdzies o 10 zl, no ale coz ..
mamami
iff piżamy i cała bielizna była ostatnio w czeladzi ale fakt że byłam dość dawno.
Do Silesi chciałam jechać trochę rekreacyjne a poza tym potrzebuje kupić fajny ciuch na chrzciny więc pomyslałam o Silesii bo tam od groma skepów, ale może lepiej sobię odpuszcze i pojade do Plejady, przynajmniej załatwie reklamację wózka, którą odwlekam już kilka miesięcy, bo mi tam nie po drodze.
Mariola***
Plejada w Sosnowcu teraz lepiej zaopatrzona od M1 a CZeladzi.
Kilkakrotnie się o tym ostatnio przekonałam. Było od groma piżam, kalesonów włąśnie, których nie widziałam w Czeladzi
mamami
No to jesli nas nie zasypie jedziemy do Plejady wink.gif
Mariola***
Kiedy siÄ™ wybieracie?
mamami
Jutro tj w niedziele przed południem .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.