To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poradzcie mi coÅ›

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorkas
Po wyjściu ze szpitala lekarz nie udzielil mi podstawowych porad np. dźwigac to wiem że nie mogę? kiedy pojawi się pierwsza miesiączka?kiedy rozpocząć pierwsze współzycie?
Nawet nie powiedzileli jakie były przyczyny poronienia, mam zgłosić sie za miesiąc do lekarza mam do niego mnóstwo pytań. Już nie mogę sie doczekać pierwszej wizyty.
Psychicznie dośc dobrze się trzymam choc to się stało w poniedziałek, bardzo pomaga mi ta stronka jest super wiele rzeczy tu sie dowiedziałam wink.gif
Pozdrawiam
katiek
Niedźwigać, nie schylać się, nie podnosić nic z podłogi, nie współżyć, odpoczywać. Co do przyczyn-może wynik his-patu coś ci da-jeśli przyczyną była wada u płodu, to powinno być to w wyniku. Poza tym zawsze warto porobić badania-głównie hormonów i w kierunku chorób odzwierzęcych.
Jakby co zapraszam na pw
angela1
hej! ja też pierwszą ciążę poroniłam a teraz mam małego synka, niestety nawet wynik z hispadu nic nie powiedział po prostu lekarz stwierdził że to było poronienie samoistne, przy drugiej ciąży było o wiele lepiej bo obeszło się bez szpitala, musisz być dobrej myśli, co do dzwigania to musisz sobie dać na jakiś miesiąc spokój, a ze współżyciem to jest bardzo różnie, jedne dziewczyny nie czekają za długo a w miom przypadku to było ok 2 miesięcy bo się nie mogłam jakoś przełamać mimo wielkiej czułości mojego męża, życzę powodzenia... icon_smile.gif
Dorkas
Bardzo się cieszę że mi odpowiedziałyście bardzo jest ciężko pozbierac po takich przezyciach. Ja zrozumiałam dość szybko ze ja dalej żyję i nie mogę sie załamać bo chce jeszcze mieć dzidziusia w przyszłośći. Właśnie dzisiaj byłam u fryzjera zmieniłam fryzurę i nie tylko i podejście do życia jestem nastawiona bardzo optymistycznie icon_wink.gif . Cieszą mnie teraz małe rzeczy. Bardzo serdecznie was pozdrawiam goraco ściskam
Dorkas
Angela masz pieknego bobaska icon_lol.gif pozdrawiam
agnieszka 25
Dorkas, pierwszy okres po pronieniu mozna dostac juz po 4-rech tygodniach. Ja dostalam po 31 dniach. Moja kolezanka po 9 tygodniach. Za normalny uznaje sie okres od 4 do 6 tygodni od poronienia.
Przez 1-szy tydzien, nie powinnas nic robic, tylko odpoczywac.
Wspolzycie mozesz zaczac po dwoch tygodniach od zabiegu, ale pamietaj, ze najpierw jest owulacja, a pozniej dopier przychodzi @. Ja tego nie wiedzialam, no ale nie zaszlam w ciaze (niestety icon_sad.gif ). A do lekarza powinnas isc po jakims tygodniu od zabiegu, zeby sprawdzil czy wszystko dobrze, no i pozniej po 1-ym okresie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.