To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

a może małe przedświąteczne spotkanko???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monika ww
Wojtek wyjechał, to sobie pomyślałam, że może uda nam się spotkać i poplotkować..., dzisiaj jutro lub w poniedziałek??
Co Wy na to?
skanna
Dziś odpadam. Jutro i w poniedziałek bardzo chętnie.
A w ogóle to oprócz wtorku jestem do dyspozycji przedpołudniami w tym tygodniu icon_razz.gif
użytkownik usunięty
Moniko, dzięki za cynk icon_smile.gif

Ja nie wiem. Na razie się umówcie, a jak będę mogła, to dotrę. W końcu mam blisko 08.gif
ewabi
Dzięki Monika icon_razz.gif
Ja jak Paka. NIe wiem. A. w poniedziałek świtem wyjeżdża więc nie będzie z kim dzieci zostawić, a wziąć ich nie mogę, bo podejrzanie obydwaj wyglądają icon_cry.gif
Umawiajcie się, a mi jak się uda to przyjadę.
menada
Dziś nie dam rady, ale jutro czy pojutrze popołudnia i wieczory mam wolne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Monika ww
No to wstępnie umówmy się na jutro icon_biggrin.gif Skanna i Ula mogą i Ewa teoretycznie też wink.gif
skanna
To o której?
Monika ww
CYTAT(skanna)
To o której?


To już jak wam przyjezdnym pasuje icon_biggrin.gif
menada
Jutro idziemy na obiad do teściów, z reguły siedzimy tam do 17, a potem jestem wolna icon_smile.gif
skanna
Ja mogę się wyrwać po 19.
Doruśka
ja nie wiem czy dam radę icon_sad.gif( ale postaram sei,tylko moniko proszę nr tel icon_smile.gif
Potwora
Ja niebardzo icon_sad.gif
Ila
Ja zobacze, Kamyk jest teraz bardzo mnie spragniony, a Dawid zasypia po 21.00 icon_confused.gif
Jesli mi sie uda, to tak pozniej jak obydwaj zasna, ale nie wiem, czy jest sens, ile bedziecie siedziec.
Monika ww
No to spotykamy się u mnie około 19-stej. Kto nie ma adresu to niech pisze na priv, będę zagladać...

Ila, no myślę, że trochę posiedzimy.... icon_biggrin.gif


aaa, ja ze swojej strony oferuję kawę, herbatę, winko i szpinak zapiekany z serem icon_biggrin.gif
skanna
Ja będę myślę, że po 20, może wcześniej, ale nie obiecuję.
Z ogólnego braku czasu przyniosę jakieś kupne "smakołyki"
ewabi
świat się wali icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Sylwia targa kupne smakołyki

ps. ja przepraszam, ale nadal się nie mogę w pełni zdeklarować, bo jeszcze nie było popołudniowego mierzenia temperatur icon_rolleyes.gif
skanna
No co, mniet też się może zdarzyć icon_razz.gif

Ale zauważ, że napisałam "smakołyki" icon_twisted.gif
Monika ww
Bardzo ważna wiadomość, o której właśnie sobie przypomniałam... icon_redface.gif u mnie nie działa dzwonek do drzwi, więc trzeba mi wysłać sygnał na komórkę i wtedy zejdę i otworzę icon_biggrin.gif
Wyślę wszystkim na PW numer kom. icon_smile.gif
skanna
Żona prosiła, co by przekazać, że utknęła. Ma problem z samochodem i powrotem do domu. Na Biskupin już z pewnością nie dojedzie.
menada
Dobrnęłam do domu icon_biggrin.gif Nieźle posypało.

Ooo, Skanna nie przyjedzie icon_sad.gif To w takim razie ktoś co z Ewą, Dorusią i Ilą ? Jak nikt nie może dojechać, to Moniko nie będę Ci głowy sama zawracać.
Monika ww
no co wy dziewczyny icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Ja się śpieszyłam, żeby skończyć dekoracje świąteczne, aby nastrój już taki świąteczny był... a tu nikt nie przyjdzie icon_cry.gif
ewabi
Monika ja nie dam rady icon_sad.gif Jasiek mi się rozłożył całkiem i po pierwsze nie bardzo mnie wypuszcza nawet do łazienki na siusiu, a po drugie nie chciałabym Ci (i wszystkim poniekąd) przywlec do domu jakiegoś świństwa na sobie i to tuż przed świętami.
Monika ww
Ewa, no trudno icon_cry.gif może następnym razem uda się spotkać...

Menada, przyjeżdżaj jak tylko masz ochotę icon_lol.gif nie mam nic przeciwko zawracaniu mi głowy icon_lol.gif

Ila, może Tobie uda się wyrwać....

Paka, Dorusia, a co z Wami icon_question.gif
Ila
Niestety tez odpadam. Do nastepnego razu.
skanna
Ło matko, właśnie dotarłam do domu. Byłyśmy z Gabryśką na pokazie tanecznym jej kuzynki na Nowym Dworze, czyli dwa kroki od domu niemalże. Nie dość, że mi samochód nawalił, to jeszcze potem jak już łaskawie odpalił, to nie dało się jechać szybciej niż 20 na godzinę. Pokaz się skończył przed 19 a my właśnie weszłyśmy do domu. Nie odważę się po tej szklance jechać ticosem na Biskupin icon_sad.gif
menada
W takim razie ja też pasuję icon_sad.gif , śniegu od groma ale faktycznie mróz coraz większy i strach jechać po lodzie. W związku z tym jutro bedziemy musieli pewnie wstać z pół godziny wcześniej żeby dojechać na czas do pracy icon_confused.gif

Szkoda, ale widać nie było nam to pisane.

Do zobaczenia niedługo

pozdrawiam
ewabi
Dziewczyny icon_sad.gif szkoda, że nie wypaliło
Naprawdę jest tak fatalnie ??
No to fatalnie, bo mnie jutro czeka wycieczka z chłopakami do lekarza, a potem chciałam już pójść za ciosem i pojechać z nimi do rodziców, co by samej nie walczyć z chorobami. ALe czy ja przejadę 100 km sama z dwójką i kotem w taką zimę ???????
użytkownik usunięty
Moniko, bardzo Cię przepraszam, że nie przyszłam, ale byłam u Rodziców pod Wrocławiem i nas lekko zasypało. A potem z dużym opóźnieniem szliśmy na zmianę na wieczorne Msze Święte i już nie dałam rady.

Naprawdę bardzo przepraszam icon_redface.gif

A komórki nie słyszałam, zobaczyłam dopiero wieczorem, że dzwoniłaś icon_redface.gif
karol
Gapa jestem. Nie zaglądałam na forum parę dni i przegapiłam spotkanie. A miałam taka ochote Was poznać... Szkoda. Może następnym razem.
Pozdrawiam
skanna
Karol, nie masz czego żałować, bo spotkanie się nie odbyło, niestety icon_sad.gif

Ale nie obawiaj się, na pewno nadrobimy icon_razz.gif
karol
dzieki. i zyczę Wam wszystkim spokojnych Świąt , wolnych od gronkowców, paciorkowców , katarów i gorączek... /ja właśnie tłukę u małego chlamydie/. Pozdrawiam serdecznie
karolina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.