To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POMOCY, GRZYBICA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ANI
POMOCY icon_exclaim.gif mam grzybicę po kuracji antybiotykiem z powodu infekcji pęcherza, jutro idę do lekarza, ale chciałam wiedzieć czy są jakieś domowe sposoby na tą dolegliwość, mój chłopak też się zaraził. Prowadzę kalendarz i chciałam wiedzieć czy grzybica ma wpływ na wygląd śuzu w pochwie, bo jak tak to mój kalendarz w tym miesiącu szlag trafił icon_sad.gif
lena77
Raczej czeka cie kuracja kolejnym antybiotykiem (np. Fluconazolem, Fluconazolem), albo globulki.
Monia5
Ani- powiem ci tak, kuracja antybiotykiem napewno.Ale jak mi sie ''cos tam'' robi to robie sobie napar z rumianku taka nasiadówkę pomaga icon_smile.gif 2x dziennie i przemywam rumiankiem.
Anuk
Ani-wiele różnych czynników może wpływać na wydłużenie bądź skrócenie cyklu i zmianę terminu owulacji. W moim przypadku każde schorzenie babskie i leczenie antybiotykiem wpływa na to.

Przeleczyć się powinniście oboje i podczas leczenia koniecznie powstrzymać od współżycia. Jeśli masz tendencję do grzybicy poantybiotykowej, powinnaś koniecznie stosować lakcid (doustnie) i lactovaginal dopochwowo (zapobiegawczo podczas każdego leczenia antybiotykowego).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.