To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

swędzenio-pieczenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Katjuszka
Powiedzcie mi czy któraś tez tak miała.

jestem w 7 tygodniu ciązy, i kiedy ostatnio byłam u lekarza państwowo ( głownie po skierowanie na badania) ten powiedział, że mam delikatną nadżerkę, przepisał mi Vaginum- chyba tak się to zanyzwało - takie czopki.
Uzyłam tego ze trzy razy i stwierdziłam, ze skoro moja pani doktor prywatnie u której prowadze ciąże powiedziała , ze jestem czysta i zdrowa jak łza to nie będę tego brała.

Ale od kilku dni- od chwili używania tych czopków odczuwam okropne swędzenie oraz mam jakąś taką gęsta białą wydzielinę.
Czy może to być jakaś alergia na to Vaginum, a jesli nie to czy to może być cos poważnego.

Dodam, ze przy sikaniu nic mnie nie boli ani nie szczypie czyli pęcherz to nie jest.
petisu
Nie wiem co to za lek-Vaginum, ale jeśli antybiotyk, to może grzybek się zrobił? Wtedy podobno swędzi, a i wydzielina inna. Nie sądzę, zeby to alergia była, poza tym chyba powinno przejśc po kilku dniach. Ja bym poszła do lekarza na wszelki wypadek.
Katjuszka
Ten lek do Vagical, już wiem dokłądnie, byłam u lekarza i dał inne, mam nadzieję, ze będzie dobrze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.