To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gliczarów .. kto był??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
ulcik
coś więcej mi trza .. bo koleżanka z którą miała jechać .. nie jedzie .. dzieci mają ospę .. więc ktoś był ? jak tam jest ??

ulcik
aronka
Ulcik, byłam w Gliczarowie jako nastoletnie dziecię. icon_wink.gif
Mój wujek z Zakopanego ożenił się z panną z Gliczarowa i kiedyś była okazja, żeby do niej zajrzeć. Od lat mieszkają w Zakopanem.

To było całe wieki temu. Gliczarów wspominam jako małą wioskę, zresztą oprócz chałupy cioci niewiele oglądałam. icon_wink.gif
Ale skoro pytasz, kto był, to odpowiadam. icon_wink.gif

Pozdrawiam. icon_biggrin.gif
az
Ja byłam. Gliczarów leży bardzo wysoko, prawie jak Ząb. W lecie było fajnie, ale nie wiem jak z dojazdem w zimie. A kiedy jedziesz?
Napisz co chciałabyś wiedzieć.
brak czyli fiolka
Ja też byłam ale jakieś 10 lat temu, wiec sie chyba nie liczy icon_rolleyes.gif ale za to miło wspominam icon_biggrin.gif
kasiask
Mateusz był w ubiegłym roku na obozie narciarskim. Wrócił zadowolony, chocciaż z zapaleniem ucha.
W każdym razie z tego co wiem, to jest to wysoko, bo autobus tam z dziećmi nie dojechał, tylko wóz z koniem przyjechał na dół po bagaże, a dzieci szły na piechotę. icon_smile.gif
ulcik
no bylismy polecam .. dla Mam z dziećmi .. super .. cisza spokój koło naszej chałupy dwa małe wyciągi w sumie przystosowane dla maluchów .. super ..

zdjęcia .. później icon_smile.gif

u.
Ludek
Ponieważ sezon w pełni, to odgrzebię.

Bylismy w zeszłym roku. Mieliśmy bardzo fają kwaterę. Przez cały pobyt nic nie dokupywaliśmy poza oczywiście karnetami na narty.

Mieszkaliśmy w pobliżu stoku więc ubieraliśmy się w domu.
Wrócilismy bardzo zadowoleni.icon_smile.gif
kachna
pytajcie.

Moje najukochansze miejsce

jezdze tam od kilkunastu lat, lato - zawsze w sierpniu i zima.

w ubieglym roku namowilam Blaire, bylysmy z dzieciakami.

mam fotki, adresy, telefony -
zawsze jezdze z dzieciakami, czasem z psami icon_wink.gif

WARTO!

szczegolnie polecam mamom wozkowym - asfaltowe drogi polne wsrod hal i lak, dobrze zaopatrzone sklepy i bacowki,
klimat naj naj naj - bo non stop powyzej 900 m npm, a tak naprawde to tam jest ! 1003 m npm

cudne widoki
to jest wyzej niz Zab i ciekawiej

dobra komunikacja z gorna trasa do zakopanego - omijajaca zakopianskie korki
drogi zima przejezdne, ale lancuchy trzeba miec
mazna sie stamtad nie ruszac nigdzie, wystarczy byc.

wrocilam wczoraj....


Nasze dzieciaki na spacerze w Gliczarowie
ulcik
ha a juz zarezerwowałam wyjazd w styczniu icon_smile.gificon_smile.gif

u
mamajul
Dziewczyny a jak tam zimÄ… jest?
Czy znacie miejsce gdzie było by dobre jedzonko, dobre ceny i jeszcze nie za duży tłok? Znaczy w miarę kameralnie?
Matko jak ja nie lubię zmian, ale Zakopane zimą czas już zmienic na coś innego. Zeby i jula narty miała (wypożyczyć zeby można było) i na sankach zeby można było się powygłupiac icon_wink.gif.
I zebym nie musiała gotowac...
Myśle poważnie o Cyrli (to całkiem inne góry) ale tam trzeba zostawic samochód na dole i wedrowac do góry... chyba ze dadza rade gospodarze podjechac...
https://www.cyrla.pl/
No zeby dało się odpoczać icon_smile.gif.
m.
blaire
No to Gliczarów idealnie się nadaje icon_smile.gif
mamajul
W cyrli narty odpadaja niejako, ale pan obiecuje zjazdy na workach z sianem icon_smile.gif icon_wink.gif.
blaire
Dodam: są wypożyczalnie sprzętu, są wyciągi narciarskie, właściwie zaraz przy domach gospodarzy. Jedzenie to tam chyba wszyscy mają pyszne. icon_smile.gif
ulcik
ja Gliczarów w styczniu .. już zarezerwowany icon_smile.gificon_smile.gif

a na nartki dla dzieci .. genialnie icon_smile.gif

u
mamajul
a te łańcuchy to konieczne?
Ludek
CYTAT(mamjul)
Dziewczyny a jak tam zimÄ… jest?
Czy znacie miejsce gdzie było by dobre jedzonko, dobre ceny i jeszcze nie za duży tłok? Znaczy w miarę kameralnie?
Matko jak ja nie lubię zmian, ale Zakopane zimą czas już zmienic na coś innego. Zeby i jula narty miała (wypożyczyć zeby można było) i na sankach zeby można było się powygłupiac .
I zebym nie musiała gotowac...


Mam w Gliczarowie fajną kwaterę z dobrym jedzonkiem. To co nie zjedzone gaździna chowa do lodówki i można z tego korzystać do woli. Zrobić sobie herbatę, kawę. Wszystko było dostepne bez ograniczeń.
Gaździna ma 2 domy. W jednym mieszka (sa tam też pokoje do wynajęcia), a drugi jest tylko dla gości. My mieszkaliśmy w tym drugim..
Do dyspozycji jest jadalnia ze stolikami i taki jakby hol-salon z TV. Głównie tam przesiadywaliśmy. Oczywiście w każdym pokoju jest TV.
Ogólnie czuliśmy sie tam jak w domu. Jest to najlepsza kwatera na jakiej byłam w trakcie swoich dotychczasowych wyjazdów.
Cena tez nie była jakoś strasznie wygórowana. 2 lata temu płaciliśmy chyba 50,00 zł za osobe dorosłą i 25,00-30,00 za dziecko. Byliśmy w marcu.

Co do stoku nie jest zbyt długi, ani zbyt trudny. Jest blisko więc buty zakladamy w domu. Mąż gaździny jest instruktorem i nauczył Dianę jeździć, przy czym nie zdarł z nas jakoś strasznie. Z dwoma innymi rodzinami zorganizowaliśmy sobie kulig z pieczeniem kiełbasek.

mamjul, a kiedy byście jechali. Własnie zastanawiam sie nad rezerwacją, więc może udałoby nam sie zgrać. Dziewczyny miałyby towarzystwo icon_smile.gif.

Dla mnie jedynym minusem jest tylko stok, który dla nas jest już za łatwy 03.gif . Za to kwatera rekompensuje to, no i jeśli byłoby jeszcze towarzystwo, to chetnie pojedziemy. A w pobliżu jest Bukowina, która ma kompleks narciarski ze stokami o różnym stopniu trudności.

CYTAT(u. @ śro, 10 paź 2007 - 12:30) *
ja Gliczarów w styczniu .. już zarezerwowany icon_smile.gificon_smile.gif

a na nartki dla dzieci .. genialnie icon_smile.gif

u


A kiedy konkretnie jedziesz i do kogo? Zastanawiam sie nad rezerwacjÄ…, a w towarzystwie milej.icon_smile.gif
mamajul
Ludek myśmy chcieli jechac 22 albo 23 lutego do 2 marca. Nie mam teraz przy sobie kalendarza ale chodzi o ostatni tydzień lutego. Tak od sb do nd nastepnej byśmy chciali byc.
Jeżeli tak chcecie to super by było-towarzystwo dla dziwczynek -zeby nas nie zamarudziły na śmierc icon_wink.gif aleteż fajnie pogadac wieczorem przy piwie czy herbatce czy poobjadac się czekoladą nie w samotnosci icon_wink.gif icon_smile.gif...
Jak Diane nauczył to moze i Jula zaskoczy? Próbowała już duzo razy ale sama jeszcze nie smiga. A ja bym się moze nauczyła? Nabieram ochoty icon_smile.gif.

Tylko my bez łańcuchów i zygu chyba nie bardzo ma ochotę kupowac :/...
ulcik
myśmy byli 2 x z rzędu bez łańcuchów .. skodą fabią i było ok icon_smile.gif

Ludek .. wy byliści przy początku Gliczarowa ( patrząc od Bukowiny Tatrzańskiej )

my jedziemy bodajze 28.01. - 2 luty ..wtedy mamy ferie

u
Ludek
CYTAT(mamajul @ śro, 10 paź 2007 - 15:30) *
Ludek myśmy chcieli jechac 22 albo 23 lutego do 2 marca. Nie mam teraz przy sobie kalendarza ale chodzi o ostatni tydzień lutego. Tak od sb do nd nastepnej byśmy chciali byc.
Jeżeli tak chcecie to super by było-towarzystwo dla dziwczynek -zeby nas nie zamarudziły na śmierc icon_wink.gif aleteż fajnie pogadac wieczorem przy piwie czy herbatce czy poobjadac się czekoladą nie w samotnosci icon_wink.gif icon_smile.gif...
Jak Diane nauczył to moze i Jula zaskoczy? Próbowała już duzo razy ale sama jeszcze nie smiga. A ja bym się moze nauczyła? Nabieram ochoty icon_smile.gif.

Tylko my bez łańcuchów i zygu chyba nie bardzo ma ochotę kupowac :/...


Termin dla mnie super icon_smile.gif. Ze względu na prace zastanawialiśmy sie właśnie nad końcem stycznia lub końcem lutego.
Znasz Dianę, ona dzikus jest, a do Pana Andrzeja przekonała sie od razu. icon_smile.gif Dorosłemu dużo łatwiej jest nauczyć sie samemu niż dziecku. Moj Adam jest takim samoukiem, ja w zasadzie też, ale Diany nie podęłam sie uczyć.

My byłiśmy bez łańcuchów, znajomi fabia też i dali sobie rade bez problemu. My mielismy lekkie problemy, ale ten wyjazd był dla nas dość pechowy. Jak jechaliśmy popsuł nam sie samochód i naprawialiśmy go w Częstochowie. Tam okazało się, że mamy sprzęgło do wymiany, ale nie da sie tego zrobic od ręki i z takim ślizgającym sie sprzęgłęm pojechaliśmy. To uszkodzenie miało wpływ na problemy z podjeżdżaniem pod górę. Myślę, że łańcuchy nie są niezbędne, ale warto je mieć. My będziemy mieli icon_smile.gif. Mieliśmy tez w zeszłym roku, ale sie nie przydały.icon_smile.gif

A ta czekoladę, to nie będziesz rąbac w samotności icon_lol.gif Tak więc pomyśl. Jakby udało Ci sie zastanowić do soboty, to byłoby super. W niedziele wyjeżdżam na 2 tyg. z Pl, a dobrze byłoby zarezerwowac wcześniej.

u. My byliśmy w Gliczarowie Górnym. Tj. jeszcze za wyciągiem U Steni. Wyciąg nazywa się chyba stołowe.


ulcik
Stołowe to z tego co ja wiem to tam gdzie i my icon_smile.gif - takie 2 małe wyciągi
u
Ludek
CYTAT(u. @ śro, 10 paź 2007 - 16:55) *
Stołowe to z tego co ja wiem to tam gdzie i my icon_smile.gif - takie 2 małe wyciągi
u


Tam gdzie my bylismy był jeden. Drugi był kawałek dalej.

A u kogo bedziecie jeśli to nie tajemnica? I kiedy jedziecie?
mamajul
CYTAT(Ludek @ śro, 10 paź 2007 - 16:45) *
Termin dla mnie super icon_smile.gif. Ze względu na prace zastanawialiśmy sie właśnie nad końcem stycznia lub końcem lutego.
Znasz Dianę, ona dzikus jest, a do Pana Andrzeja przekonała sie od razu. icon_smile.gif Dorosłemu dużo łatwiej jest nauczyć sie samemu niż dziecku. Moj Adam jest takim samoukiem, ja w zasadzie też, ale Diany nie podęłam sie uczyć.

My byliśmy bez łańcuchów, znajomi fabia też i dali sobie rade bez problemu. My mielismy lekkie problemy, ale ten wyjazd był dla nas dość pechowy. Jak jechaliśmy popsuł nam sie samochód i naprawialiśmy go w Częstochowie. Tam okazało się, że mamy sprzęgło do wymiany, ale nie da sie tego zrobic od ręki i z takim ślizgającym sie sprzęgłęm pojechaliśmy. To uszkodzenie miało wpływ na problemy z podjeżdżaniem pod górę. Myślę, że łańcuchy nie są niezbędne, ale warto je mieć. My będziemy mieli icon_smile.gif. Mieliśmy tez w zeszłym roku, ale sie nie przydały.icon_smile.gif

A ta czekoladę, to nie będziesz rąbac w samotności icon_lol.gif Tak więc pomyśl. Jakby udało Ci sie zastanowić do soboty, to byłoby super. W niedziele wyjeżdżam na 2 tyg. z Pl, a dobrze byłoby zarezerwowac wcześniej.

u. My byliśmy w Gliczarowie Górnym. Tj. jeszcze za wyciągiem U Steni. Wyciąg nazywa się chyba stołowe.

Ludek to wchodzimy w to icon_smile.gif. Wiesz my w ciągu dnia to pewnie osobno raczej -dzidek jeszcze dyktuje warunki-a to zupka a to kupka a to drzemka...ale wieczorami jak nie padniemy na twarze icon_smile.gif. W lutym to dosć wczesnie jeszcze ciemno się robi, w chałupie miło posiedzieć razem icon_smile.gif. moze by się dało w jakiś gry pograc albo pogadac?
Jula ucieszyła się jak jej powiedziała, ze moze się z koleżanką dla niej wybierzemy icon_smile.gif.
Do kiedy tam trzeba rezerwowac?
Ludek
CYTAT(mamajul @ śro, 10 paź 2007 - 19:26) *
Ludek to wchodzimy w to icon_smile.gif. Wiesz my w ciągu dnia to pewnie osobno raczej -dzidek jeszcze dyktuje warunki-a to zupka a to kupka a to drzemka...ale wieczorami jak nie padniemy na twarze icon_smile.gif. W lutym to dosć wczesnie jeszcze ciemno się robi, w chałupie miło posiedzieć razem icon_smile.gif. moze by się dało w jakiś gry pograc albo pogadac?
Jula ucieszyła się jak jej powiedziała, ze moze się z koleżanką dla niej wybierzemy icon_smile.gif.
Do kiedy tam trzeba rezerwowac?


Super icon_smile.gif. Zrozumiałe, że nie musimy wszędzie razem icon_smile.gif. Trochę bedziemy jeżdzić na stoku w Gliczarowie, a trochę pewnie bedziemy jeździć na trudniejsze stoki. A z tego ca pamiętam to stok w Gliczarowie jest oświetlony icon_smile.gif
Zadzwonie tam dzisiaj i dowiem się jakie ceny, czy są pokoje w tym terminie ( czy w razie czego jakieś przesuniecie czasowe wchodzi w grę? My możemy ewentualnie tydzień wcześniej) i jak będą to zarezerwuję. Tam trzeba robić to dość wcześnie.

Wyśle Ci zaraz tel. do siebie, podaj mi też swój, to bedzie nam łatwiej sie porozumiewać. icon_smile.gif
e_Ena
Proszę, jeżeli ktoś ma, o namiary na kwaterę blisko wyciśgu Stolowe (to jest ten łatwiejszy wyciąg?).
ulcik
Ena masz juz czy Ci podać ?
u
e_Ena
Ula, już zarezerwowałam, ale dziękuję icon_smile.gif
Ludek
CYTAT(Ena @ czw, 10 sty 2008 - 10:07) *
Ula, już zarezerwowałam, ale dziękuję icon_smile.gif


Kiedy jedziesz?
U kogo bedziesz mieszkać?
ulcik
CYTAT(Ludek @ czw, 10 sty 2008 - 10:35) *
Kiedy jedziesz?
U kogo bedziesz mieszkać?

ja jade od 26 stycznia icon_smile.gif a Wy ?
u
e_Ena
My będziemy od 4 lutego w Stołowych (ponoć gdzieś na przeciwko wyciągu). Nie pamiętam nazwiska, a notes mam w domu icon_smile.gif
ulcik
CYTAT(Ena @ czw, 10 sty 2008 - 12:12) *
My będziemy od 4 lutego w Stołowych (ponoć gdzieś na przeciwko wyciągu). Nie pamiętam nazwiska, a notes mam w domu icon_smile.gif


no to piiiii bo siÄ™ miniemy ..

wrr
u
agarad
Ena a dawno temu rezerwowałaś?

Pojawiła się sznasa na nasz wyjazd więc kto ma to poproszę namiary na kwatery możliwie blisko łatwego stoku (dla początkujących dzieciaków).
e_Ena
Agarad, ja rezerwowałam w zeszłym tygodniu icon_smile.gif, więc pewnie jeszcze jest szansa coś znaleźć. Jeśli chcesz blisko łatwego wyciągu, to pytaj o Stołowe (nie wiem co to icon_wink.gif, osiedle, przysiółek???). Mogę jutro podać Ci namiary na "naszą" kwaterę, może tam jeszcze jakieś wolne terminy mają icon_smile.gif.
ulcik
naprzeciwko stołowe tel do p gosi : 694397612
u
Ludek
My jedziemy z mamajul i będziemy od 23.02 do 01.03. icon_smile.gif
ulcik
my wróciliśmy było jak zwykle cudownie .. a tu zdjęcia
Ludek
Super zdjęcia. Mam nadzieję, że nam pogoda też dopisze.icon_smile.gif
katkasia
Ulcik, czy możesz podać na PW namiary na ten pensjonat, w którym byliście?
Zdjęcia pięęęękneeee!!!!!
ulcik
Katkasia namiar dwa posty wyżej .. na pw się nie da masz pełną skrzynkę .. u
katkasia
Nie zauważyłam tego telefonu icon_sad.gif
To ten do p. Gosi? Tak?

Dziękuję.
Eta
my jedziemy dziś w nocy, po długiej batalii udało mi się zdobyć lokum, trochę daleko ale spacery dobrze nam zrobią

w koooońcu spotkam się z Eną icon_mrgreen.gif
katkasia
Eta, tak ciężko z noclegami???
katkasia
Sama sobie odpowiem, ze ciężko icon_sad.gif
Pierwsze wolne terminy na 9 marca ;(
blaire
CYTAT(Eta @ wto, 05 lut 2008 - 13:04) *
my jedziemy dziś w nocy, po długiej batalii udało mi się zdobyć lokum, trochę daleko ale spacery dobrze nam zrobią

w koooońcu spotkam się z Eną icon_mrgreen.gif


No i chęci mi narobiłaś... Może też się tam pojawię? Skontaktuję się z Tobą telefonicznie, może jutro. Sprawdź mi proszę czy jeżdżą busy z i do Zakopca. Ułatwi mi to życie.
ulcik
Blaire busy jeżdżą z tego co pamiętam co godzinę - max 2 icon_smile.gif
u
Eta
CYTAT(katkasia @ wto, 05 lut 2008 - 13:07) *
Eta, tak ciężko z noclegami???

bardzo ciężko ale katasia jaki termin Cię interesuje, na miejscu mogę popytać
chyba nie zdąże przeczytać
wysyłam pw

a i udało mi się dzięki u. zdobyć pokój 300 metrów od wyciągu dla dzieciów icon_wink.gif
Eta
CYTAT(blaire @ wto, 05 lut 2008 - 15:13) *
No i chęci mi narobiłaś... Może też się tam pojawię? Skontaktuję się z Tobą telefonicznie, może jutro. Sprawdź mi proszę czy jeżdżą busy z i do Zakopca. Ułatwi mi to życie.


jasne
czekamy icon_smile.gif
ulcik
CYTAT(Eta @ wto, 05 lut 2008 - 21:35) *
bardzo ciężko ale katasia jaki termin Cię interesuje, na miejscu mogę popytać
chyba nie zdąże przeczytać
wysyłam pw

a i udało mi się dzięki u. zdobyć pokój 300 metrów od wyciągu dla dzieciów icon_wink.gif


no to bardzo siÄ™ ciesze u
ulcik
poszło 3 ! razy icon_smile.gif
ulcik
poszło 3 razy ! wrr
Ludek
My nocujemy tutaj icon_smile.gif
https://www.narty.l.pl/stasikaniela/index.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.