To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przyszłe mamusie z Poznania i okolic

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniakg
Cześć!!!

Może są tu jeszcze oprócz mnie jakieś dziewczyny z Poznania i okolic, które spodziewaja się maluszków. Miło by było podzielić i powymieniać się informacjami o porodówkach, szkołach rodzenia, sklepach z ciuszkami ciążowymi oraz z artykułami dla dzieci itp. w naszej okolicy icon_razz.gif Pozdrawiam i życzę wesołych świat
Lucyna
Cześć icon_biggrin.gif Ja jestem z Poznania i też mam termin na czerwca, a dokładnie na koniec.
aniakg
Witam!

Miło mi cie poznać. Wreszcie jakaś krajanka. MOże uda nam się spotkać na porodówce bo ja mam termin na 23 czerwca. jak sie czujesz? Pozdrawiam
Lucyna
Ja mam termin na 24 czerwca icon_smile.gif Teraz czuję się dobrze, wreszcie wrócił mi apetyt i zaczęłam się objadać icon_wink.gif Czasami dokuczają mi bóle krzyża, jak wstaję z łóżka to nie mogę się wyprostować.
Początek miałam ciężki, bo zaliczałam wszystkie książkowe objawy.
A jak Ty się czujesz i w jakim szpitalu chcesz rodzić? Bo ja na Engla w Św. Rodzinie.
aniakg
Apetyt mi wraca i momentami zaczynam jeść "za dwóch", ale nadal mam omdlenia i zawroty głowy tyle tyko, że nie jest mi już 24h na dobę nedobrze. Skończył mi sie już okres, że w łożku była nas czwórka, tzn: ja, miska, maluda i mąż 9i to w takiej kolejności icon_lol.gif ) Aco do bóli krzyża też mi sie już zaczynają, wczoraj to mnie ból aż obudził i nie wiedziałam jak mam leżeć. A rodzić bedziemy chyba na Lutyckiej. Ale przecież zawsze, może zaczonie ale zawsze, możemy p5rzeć razem. A co ze szkołą rodzenia? Wybierasz się a jeśli tak to do jakie? POzdrawiam Ciebie i trwój brzuszek icon_lol.gif
Lucyna
Nie, nie zamierzam chodzić na szkołę rodzenia. Z Natalką też nie chodziłam, bo stwierdziłam, że to bez sensu. I dałam radę icon_smile.gif
Ostatnio byłam w Plazie i strasznie zakręciło mi się w głowie, nawet popędziłam kasjerkę żeby się streszczała, bo miałam wrażenie że klapnę.
aniakg
Z takimi zawrotami to u mnie nonstop. Z mężem śmiejemy się, że mimo, że nic procentowego nie piję to momentami zataczam sie jakbym była po kilku głębszych. Ani to zabawne ani przyjemne a zboku musi podejrzanie wyglądać, no ale w kocu trzeba trochę brać to na żarty a nie tak poważnie. A ja myślę o szkole rodzenia bo to pierwsza ciąza tylko nie wiem do jakiej. Rodzić chcę na lutyckiej i nie wiem czy przy oddziale położniczym działa tam szkoła rodzenia. Pozdrawiam:)
Lucyna
Nie pomogę ci niestety, bo ja rodziałam w Św.Rodzinie i nie interesowałam się szkołą rodzenia.
aniakg
Cześć, nic nie szkodzi! tak tylko napisałam, bo domyślałam się, że skoro nie chodziłaś do Szkoły Rodzenia to nie bedziesz w temcie. Teraz "napaliłam się" na USG 3D
Lucyna
Ja też icon_biggrin.gif Już dręczyłam mojego ginekologa. On pracuje w Klinice na Promienistej i tam mają. Ale jest zwolennikiem robienia tego około 30 tygodnia, kiedy dziecko jest już większe. No nic, będę czekać z niecierpliwością icon_smile.gif

Życzę Ci szampańskiej zabawy Sylwestrowej bez procencików i szczęśliwego czerwcowego rozwiązania !!!
aniakg
A ja Tobie życzę na ten Nowy 2006 Rok, aby maleństwo dobrze i zdrowo sie rozwijało, żeby ciąża przebiegała bez zakłuceń, a krzyk maleństwa żebyś usłyszała po krótkim i niemęczącym (za bardzo) porodzie. No i kasy, spokoju i spełnienia marzeń.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.