To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

REFLUKS ZOŁĄDKA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ADAMCZESIA
MOJA JULCIA ULEWAŁA OD POCZĄTKU ALE JUŻ TERAZ TO SIĘ PRZERADZA W WYMIOTY , PO KŻDYM JEDZENIU OD KILKU DNI MI ULEWA ALE POD WIĘKSZYM CIŚNIENIEM, JA BYM TO NAZAWŁAŁA WYMIOTAMI JUŻ
CZYTAŁAM O REFLUKSIE PRZEMIJAJĄCYM U NIEMOWLAKÓW... JULA MA 3 MIESIĄCE I ZAMIAST LEPIJE TO Z KAŻDYM DNIEM ( BYNAJMNIEJ NARZIE) JEST GORZEJ....
PODOBNO SĄ DOBRE PREPARATY PRZECIW ULEWANIU, ALE JAK ONA TAK ULEWA TO CZY TEŻ TAKIE BĘDZIE PRZYJMOWAĆ
JAKI LEK JEJ NIE PODAM PRZE TO GO ZWYMIOTUJE
CIĘŻKO.....
NO I BARDZO MI JEJ SZKODA, BO SIĘ MĘCZY
Dudek
Kochana Ty musisz z nią iść do lekarza bo wymioty mogą doprowadzić do odwodnienia.Lekarz sprawdzi jej przybieranie na wadze i zbada.Sa preparaty na ulewanie (mój synek ulewał strasznie i długo)Nutrioton(firma Nutricia) lub mleczko bebilon AR ale przed podanie tych rzeczy skonsultuj się z lekarzem i koniecznie napisz jak poszło
pozdrawiamy
ADAMCZESIA
Był u mnie wczoraj lekarz przepisał mi Debridat , zbdała Julę i z nią ok, równo przybiera na wdze mały pultasek. Niedawno skończyłyśmy brac antybiotyk, bo Jula miała bakterie w nmoczu , i lekarz mówił że antybiotyk tak długo podawany mógł zakłócić florę bakteryjną dlatego Jula tak mocno może też ulewać.
za tydzień powtarzamy wyniki


adamczesia
ADAMCZESIA
Lekarz mnie pocieszył że refluks dzieci mają do drugiego roku zycia:(
trzeba się przemeczyć, a do tego jeszcze Julę już swędzą dziąsła, ssie rączki, jest marudna, a jeszcze nie trzyma gryzaczka, mam nadzieję że jak zacznie już chwytać przedmioty to chociaż będzie trochę łątwiej bo potrzyma sobie gryzak
szkoda mi jej jak tak kwili:(
icon_cry.gif
Dudek
Może podaj jej jeszcze maść na dziąsełka tylko nie wiem od kiedy można Dentinox bardzo pomaga
pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka
ADAMCZESIA
podaję tą maść:) icon_smile.gif
właśnie wróciłyśmy ze spacerku ale jazda w tych zaspach, ja upocona, a Juleczka szczęśliwa bo lubi mocne bujanie icon_razz.gif
Dudek
No to super ale z takimi problemami zawsze posta wrzucaj na zdrowiu i plilęgnacji malucha tam jest większy ruch
pozdrawiamy i życzymy miłych spacerków
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.