To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla miłosników Janoscha - teatr Powszechny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
wystawia "Jak cudowna jest Panama"
styczen i luty
Jaco
Wieeeelkie dzięki Marghe przytul.gif

Kubuś lubi misia i tygryska, więc to będzie pierwszy spektakl na który pójdziemy icon_smile.gif
marghe.
tylko godziny do bani...
tylko premiera o 17
a reszta o 11.
dzwon i zaklepuj
Jaco
nie odbierajÄ… telefonu...

Dawno nie byłam w Powszechnym icon_rolleyes.gif i nie pamiętam... gdzie kupować miejscówki, żeby 3-latek dobrze widział?
marghe.
dzwoń do mnie icon_smile.gif

my w 10 rzedzie.. ale Gaba duza
ewis_
faaaaajnieeee icon_smile.gif
nam 11.00 pasuje icon_smile.gif
Jaco
Idziemy w niedzielę 5 lutego na 11:00. Mamy miejsca w II rzędzie i mam nadzieję (olbrzymią), że miejsca będą ok. Ani za blisko ani za daleko..... Ktoś mnie może uspokoić?
marghe.
Jaco.. policz do stu
i nie zawracaj sobie głowy takimi głupotami

jak bedzie źle to wyjdziecie i tyle

My idziemy na premierÄ™

ktos jeszcze??
Jaco
Policzyłam icon_smile.gif
Nadal mi zależy, bo Kubuś lubi Janoscha a to będzie nasza pierwsza wizyta w teatrze. Mam taką cichutką nadzieję, że wsiąknie. Ale nie będę rozdzierać szat jak się nie uda icon_lol.gif
Edi Zet :)
No my!!!! Dziś zarezerwowałam 5 biletów. Może wezmę jeszcze kuzynkę Ulki na przedstawienie. Rząd mamy 9, miejsca 4-8 icon_smile.gif
Ciekawe czy bedzie dobra zabawa? icon_cool.gif No idziemy 15.01 icon_smile.gif
Jaco
Ja poproszÄ™ w tamim razie o recenzjÄ™ icon_cool.gif
marghe.
icon_smile.gif+-->
CYTAT(Edi Zet icon_smile.gif)
No my!!!! Dziś zarezerwowałam 5 biletów. Może wezmę jeszcze kuzynkę Ulki na przedstawienie. Rząd mamy 9, miejsca 4-8 icon_smile.gif
Ciekawe czy bedzie dobra zabawa?  8) No idziemy 15.01 icon_smile.gif[/quote]

zdaje sie,ze będziemy Wam chuchac w plecy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Cleo
o super! tez chcÄ™! a od ilu lat polecajÄ…? 3,5 latek nadaje siÄ™??
cydorka
my też
rzÄ…d 11 , miejsca 6,7,8- na 15.01.
to bedziemy dmuchać w plecy marghe?
cyd
ewis_
A my idziemy we środę.
Czekamy na recenzjÄ™ od premierowiczek icon_smile.gif
marghe.
CYTAT(Cleo)
o super! tez chcÄ™! a od ilu lat polecajÄ…? 3,5 latek nadaje siÄ™??


nie wiem od jakiego wieku polecajÄ…
a Michasia bywa w teatrze?
marghe.
CYTAT(Cydorka)
my też
rzÄ…d 11 , miejsca 6,7,8- na 15.01.
to bedziemy dmuchać w plecy marghe?
cyd


grunt,zeby za Kotem nie siedzieć wink.gif
juz odebraliscie bilety?
cydorka
nie , jeszcze nie
zamawialm dzis
Pani powiedziala, ze do 10 stycznia musimy odebrac
cyd
marghe.
my do 5 icon_confused.gif
a jakoÅ› mi nie po drodze icon_wink.gif
cydorka
a 5 to kiedy?
czwartek?
czekaj to zdzwonimy sie jakos i odbiore dla Was też
cyd
P.S.
a swoją drogą to ciekawostka, że się w róznych terminach bilety odbiera
a Tobie edi co powiedzieli?
marghe.
CYTAT(Cydorka)
a 5 to kiedy?
czwartek?
czekaj to zdzwonimy sie jakos i odbiore dla Was też
cyd
P.S.
a swoją drogą to ciekawostka, że się w róznych terminach bilety odbiera
a Tobie edi co powiedzieli?


suuuuper !
DziekujÄ™

niech ja pomyslę, zdaje sie,ze zaklepałam 4 bilety.. moze ktoś reflektuje na 1 ?
Edi Zet :)
Ja mam do 9-go odebrać icon_smile.gif
Jaco
Jeśłi zapłacicie przelewem to możecie tuż przed spektaklem odebrać. Chcecie numer konta?
marghe.
CYTAT(Jacobina)
Jeśłi zapłacicie przelewem to możecie tuż przed spektaklem odebrać. Chcecie numer konta?


taaak !
poprosze icon_smile.gif
Graz
Myslicie, że do niedzieli przyszłej Szymkowi przejdzie ospa (wczoraj sie zaczęła), bo bym zarezerwowala.....
marghe.
Graz , zarezerwować zawsze warto.. zobaczysz jak przebiega choroba i zdecydujesz
poza tym, jakby co.. sÄ… inne terminy
Jaco
Graz,
Zarezerwuj z nami na 5.02.2005. Nie będzie nam tak samotnie icon_smile.gif

Konto podajÄ™ icon_smile.gif
PBK S.A.
Warszawa ul. Jasna 1
57106000760000401020003660
marghe.
byliśmy
wróciliśmy b.zadowoleni
Gaba mówi,ze wszystko sie z ksiązka zgadza (babcia Jej czytał, nie ja) icon_biggrin.gif

10 rząd jest ok, pod warunkiem,ze przed dzieckiem nie siedzi 3 rosłych męzczyzn..
Edi Zet :)
My nie dotarliśmy. Mąż nie odebrał na czas biletów, a później już nie wpadłam na to, że jeszcze mogą być wolne miejsca.... icon_sad.gif
siłaczka
My idziemy we środę, miejsca mamy w 7 rzędzie a dziś zakupiłam wersję książkową. Po spektaklu planuję spotkanie z aktorem icon_lol.gif , tygryska gra mój daawno niewidziany ulubiony kolega z teatru amatorskiego...
ewis_
czyli jutro?

to siÄ™ zobaczymy icon_smile.gif
siłaczka
CYTAT(aleve)
czyli jutro?

to siÄ™ zobaczymy icon_smile.gif

Jutro. To świetnie, cieszę sie bardzo.
siłaczka
No i już po więc pora na wrażenia. A wrażenia są różne. Zachwycona nie jestem. Wydaje mi się, że spektakl jest dla dzieci, które już bywały w teatrze lub też dobrze znają książkę. Nie poszłabym na ten spektakl z małym dzieckiem, które nie było jeszcze w teatrze. Za bardzo moim zdaniem jest "postmodernistyczno awangardowy" wink.gif
Tempo spektaklu jest nierówne, bywają sceny za długie, zbyt nudne dla dziecka, coś w stylu etiud ruchowych. Dowcipy zbyt mało wyraźne jak dla dziecka np. scena ustawiania konstrukcji z beczek. Widać było, że w zamierzeniu miała być śmieszna, na sali panowała jednak cisza...
Same postacie misia i tygryska bardzo mi się podobały: i ich koncepcja i zagrane role. Natomiast nie mogłam się pogodzić z takim przedstawieniem krowy i wrony icon_confused.gif Czy ktoś rozumie dlaczego ta krowa wygląda jak burdelmama? I po co leży na tej socrealistycznej ladzie? Wydaje mi się,że jednak pokutuje tu niemożliwość przestawienia się dorosłego teatru na teatr dla dzieci. No, chyba, że to nie jest dla dzieci.. Nie znam innych przedstawień dla dzieci P. Cieplaka, więc nie mogę się szerzej wypowiedzieć.
Na osłodę dodam na koniec, że scenografia piękna moim zdaniem, parę pomysłów genialnych jak chociażby butelka pod sufitem lub sny na kanapie.
Acha, widziałam, ze Miśka podczas spektaklu momentami ewidentnie się nudziła a mimo że jest dzieckiem bardzo żywym teatr odbiera genialnie. Pierwszy raz była jak miała niecałe dwa i pół roku na "Jasiu i Małgosi" w Lalce i była urzeczona.
marghe.
Gabie stroje krowy i wrony i jeża... bardzo ale to bardzo przypadły do gustu. Ni etylko stroje. Ogólnie wyszła zadowolona. Ale Ona chodzi od dawna do teatru i ksiazkę Janoscha zna b. dobrze (ja nie)

Mnie krowa również sie podobała. Absolutnie nie miałam skojarzenia z burdelmamą icon_eek.gif

Lezy na ladzie pełnej słodyczy.. o ile mnie wzrok nie myli, bita śmietana.. (mleko wink.gif )
cydorka
CYTAT(marg.)
Gabie stroje krowy i wrony i jeża... bardzo ale to bardzo przypadły do gustu. Ni etylko stroje. Ogólnie wyszła zadowolona. Ale Ona chodzi od dawna do teatru i ksiazkę Janoscha zna b. dobrze (ja nie)

Mnie krowa również sie podobaÅ‚a. Absolutnie nie miaÅ‚am skojarzenia z burdelmamÄ… icon_eek.gif  

Lezy na ladzie pełnej słodyczy.. o ile mnie wzrok nie myli, bita śmietana.. (mleko wink.gif )

myśmy z Jankiem też byli wtedy z marghe , ale mnie grypa rozłożyła dlatego wcześniej nie pisałam
janek 3,5 latek tej bajki nie czytał, podobało mu się, choć niektórych rzeczy nie zrozumiał
np nie załapał, na poczatku, że w słupie ogłoszeniowym jest myszka
ale stroje mu sie podobały
podobał sie ruch na scenie


ja też icon_eek.gif kompletnie nie miałam skojarzeń z burdelmamą- ale może ja mam złe wyobrażenie burdelmamy

jedna moja rada
z dziecmi młodszymi- najpierw przeczytać książeczkę
i uwaga
rząd 11 tyż dobry- jak tata trzyma na kolanach
cyd
ewis_
Nam się bardzo podobało icon_smile.gif
Ewa książeczkę zna od dawna, bardzo żywiołowo reagowała w trakcie przedstawienia, wyszła zadowolona icon_smile.gif
Nie przeszkadzała jej skromna, symboliczna wręcz scenografia icon_smile.gif , bardzo podobały się postacie misia, tygryska i liska. Najlepsza scena to wg Ewy łowienie ryby i inne sceny z rzeczką icon_smile.gif a z rekwizytów icon_wink.gif - ogon krowy icon_smile.gif

Spektakl trwa godzinkę, nie dłuży się i - mimo kilku słabszych punktów scenariusza - zaciekawił moje dziecię lat 4. Polecamy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.