To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prosze powiedzcie jesli cos wiecie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

temperaturka
zastanawiam sie jaka powinna byc temperatura przed okresem (jesli nie jest sie w ciąży), albo juz po zapłodnieniu. Chodzi mi o ta mierzoną w pochwie. czytalam ze jesli jest sie w ciąży to temperatura wynosi powyzej 37 kreseczek. Czy ktos moze mi cos na ten temat powiedziec? dziekuje.
Jul_i_anka
Temperaturko z tego co wiem i co sprawdza sie w moim przypadku zazwyczaj dzień przed @ temperatura spada, natomiast jesli doszlo do zaplodnienia temperatura powinna się utrzymywac na wyzszych wartosciach.
Niestety nie napisze ci czy powino byc to 37 kresek czy wiecej bo to jest indywidualna sprawa kazdej kobiety. U mnie reguła jest taka na poczatku cyklu temperatura ma niskie wartosci ok 36,3 36,4 potem około owulacji podnosi sie do ok 36,8 36,9 i taka się utrzymuje ok 14 dni do @. Jak zaszlam w ciaże wyzsza temperatura utrzymaywala sie dłużej i po tym miedzy innymi mozna podejrzewac ciąze ze wysoka temperatura utrzymuje sie dluzej niz 14 dni po skoku.
Nie wiem czy zrozumiale jest to co napisalam. Nie jestem ekspertem tylko pisze z wlasnego doswiadzczenia. Ale wazne jest to jak juz napisalam wczesniej kazda kobieta ma swoj indywidualny cykl i wykres temperatur, dlatego zeby go poznac trzeba niestety mierzyc regularnie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.