To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

witam wszystkich starajÄ…cych siÄ™- jestem nowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiktore
icon_biggrin.gif
Witam wszystkich!!!
Jestem nowa na forum! Staram się z mężem od trzech miesięcy o Boba i nic!!!!! Chyna niedługo stracę głowę. To straszne- czeka się z nadzieją, a tu przychodzi ten charakterystyczny ból w podbrzuszu zwiastujący nadejście @ icon_mad.gif
Trzymam kciuki za nas wszystkie i gratuluję tym, którym starania zostały już nagrodzone!
Mi
Witam cieplutko icon_wink.gif i zapraszam do wątku "wszystkie staracjące połączmy się"
yenn77
Cześć przytul.gif życzę Ci aby ten Twój charakterystyczny ból był w Nowym Roku oznaką zafasolkowania icon_wink.gif bo i tak się podobno zdarza, że dziewczyny mają objawy @, a tu ... niespodzianka!!!
Choco.
Witaj ktm3! Trzymam za Ciebie kciuki i za fasolke tez- oby się jak najszybciej pojawiła:) Ja tez się staram- więc trzymajmy się wszystkie razem! Pozdrawiam
agatkus
Dziewczyny co ztym bólem.? Czy ten przedmenstruacyjny i ten że zaszło się w ćiąze to ten sam rodzaj bółu czy toche inny, bo już się pogubilam z tymi bólami. Jak odróżnić który jest który?
shiva77
Witam !
Trzymam kciuki jak reszta dziewczyn żeby ból zwiastował fasoleńkę zagnieżdżoną.Ja też rozpoczęłam starania ale już o drugą niunię i to dopiero pierwszy m-c.
Przed pierwszą ciążą udało mi się zajść " za drugim podejściem" i właśnie miałam bóle typowe przedmiesiączkowe no i data @ się zbliżała,potem doszły bóle piersi i nudności i@ się spóźniała:) i się okazało że Martyś juz siedziała w brzuszku:).
Pozdrawiam
Choco.
Witaj shiva77! mam do Ciebie pytanie, od kiedy miałaś te bóle typu przedmiesiaczkowego?? Czy zdarzały Ci się plamienia??

Pozdrawiam
shiva77
Hej!
Ponieważ było to 3 lata temu ciężko sobie dokładnie przypomnieć,ale na pewno było to na kilka dni przed terminem miesiączki może zaczęły się od ok tyg. przed terminem@.Naprawde dokładnie nie pamiętam.
Pozdrawiam
Choco.
Rozumiem- ale dziekuję za odpowiedź:) Pozdrawiam
zuzia510
czesc dziewczyny ja staram sie juz ok.9 m-cy i nic ,ciągle biorę luteinę,bromergon,2 cykle obserwacji,w jednym nie pękające pęcherzyki w drugim brak,znowu dostałam nowy lek ,który mam brac od następnego cyklu i znowu USG,mam nadzieję ze pomogą,a wszystkim zycze powodzenia
shiva77
Hej!

Życzę z całego serca żeby Ci się w końcu powiodło i trzymam kciuki.icon_smile.gif
Ja dopiero 2 cykl starań ,bez przerwy po odst tabl,także na razie nie licze na sukces ale mimo to mam nadzieję na szybkie zafasolkowanie:).

Pozdrawiam
milka9612
i ja jestem pierwszy raz.staramy się już 2 latka.teraz jestem po 1 nieudanej niestety ivi icon_cry.gif
alanis
dziewczyny wszystkie nowe staraczki witam serdecznie i proszę o zameldowanie się na watku starających się, w kupie raźniej, szybko się wkręcicie a ja wam życzę żebyście równie szybko uciekały do wątku ciężarówkowego icon_razz.gif
siaja
Cześć Zuzia510! Ja jestem po 2 stratach i wielu miesiącach starań i icon_sad.gif
Może powinnaś brać coś na stymulowanie owulacji ja oprócz Bromergonu na PRL biorę Clostilbegyt ponoć daje efekty. Luteina napewno skutecznie działa ale w podtrzymywaniu, wspomaganiu ciąży,a nie w zajściu. Tak mi się wydaje moja kumpela brała ją na podtrzymanie.Pozdrawiam icon_razz.gif
agabr
zamykam ten watek i zapraszam do "przedstawmy sie".b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.