To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

AAAaaaAAA ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
amania
dzwoń do KFC icon_mrgreen.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Berek
Ad 2 - mogę przyjechać i Ci pozmywać icon_smile.gif Nic więcej mi nie przychodzi do głowy w aspekcie bezpośredniej pomocy.

Co do jednego jestem spokojna - czego byś nie zrobiła, zostanie pożarte z apetytem.

A w ogóle to najlepsze życzenia od nas wsystkich tsech
addera
a ja wierzę, że Rosa da radę... a potem sie upije icon_mrgreen.gif
aluc
da radÄ™ tylko po co?
nie rzuca się pereł... przed te... no... jak się one nazywają icon_twisted.gif
ewis_
CYTAT(aluc)
da radÄ™ tylko po co?
nie rzuca się pereł... przed te... no... jak się one nazywają icon_twisted.gif


da radÄ™ icon_smile.gif
chyba tak źle nie jest (to o "tych no")...
kasiask
Wydaje mi się, że da radę, chociaż kusiła mnie ta opcja , gdzie była mowa o upijaniu się z rozpaczy. icon_smile.gif)
CrazyMary
Wykona plan w połowie, upije się z rozpaczy, po czym wstanie w środku nocy i dokończy dzieła. A kolacja będzie wyśmienita (nawet jeśli nie wystąpią wszystkie punkty z wymienionego menu icon_wink.gif )
katiek
Da radę-jak padnie to dobre duszki dokończa robotę i jeszcze pozmywają icon_biggrin.gif .
Sto lat Roso vel Dziewczyno Longina vel..... vel Zono Zenona icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tonia
Jeżeli wykonanie jest choć trochę mniej skomplikowane niz nazwy - to da radę.

Urodziny 31.12 to i tak lepiej niż pomiędzy świętami.
W sylwestra możesz liczyć przynajmniej na tych co nie mają pomysłu na ten dzień.
Pomiędzy świętami a sylwestrem jest gorzej, bo:
-ludzie maja dość świątecznego biesiadowania,
-sÄ… na ekspresowej diecie odchudzajÄ…cej przed 31.12,
-nie mają czasu, ani głowy do świętowania urodzin, bo przygotowują się do sylwestra,
- w cukierniach sprzedajÄ… stare torty i trzeba samemu piec.

Wszystkiego najlepszego Rosa.
Tobatka
Co, Rosa nie da rady? Nie wierzÄ™.... icon_wink.gif
Eta
Rosa!
Ty siÄ™ do roboty bierz a nie wÄ…tki filozoficzne uczyniaj icon_wink.gif
Plan masz ambitny, prorok nie jestem w lotka tez kiepsko mi idzie więc celować nie będę

a poza tym serdeczne życzenia urodzinowo-noworoczne i wogóle icon_razz.gif
trzymaj siÄ™
powodzenia icon_exclaim.gif

aha a po wszystkim upij sie czy wyjdzie czy nie, to zawsze warto icon_twisted.gif
dumiczowa
Rosa Ty sie od razu upij, a potem dasz rade
Kocurek
Polecam na zmobilizowanie siÄ™ piosenkÄ™ z Boba Budowniczego icon_lol.gif

STO LAT!!!!!!!!!! impreza.gif brawo_bis.gif
Eta
CYTAT(dumiczowa)
Rosa Ty sie od razu upij, a potem dasz rade


ten pomysł podoba mi się najbardziej icon_lol.gif

szkoda że ja nie mogę pić icon_confused.gif
ech Rosa Ty nie narzekaj co ja mam powiedzieć, cały wieczór na trzeźwo patrzeć będę na zataczające bełkoczące osoby, do tego wezmą mnie za wariatkę, bo
1.na znak protestu idÄ™ w sztruksach
2.pewnie jedna jedyna trzeźwa nieprzyzwoicie będę, do tego kierowca

nawet sobie przerwy na papierosa nie zrobiÄ™ bo nie palÄ™ icon_confused.gif
A.L.
A ja bym polaczyla dwie opcje ankiety.
Rosa da rade a potem sie upije (tylko ze ze szczescia a nie z rozpaczy)
Jaco
Wezwij catering. A potem zrób manicure, połóż maseczkę na twarzy i wypij drinka. przed jutrzejszym dniem jak znalazł icon_wink.gif
siłaczka
Eeee, Rosa, nie jest źle, nazwy powalają ale to nie takie skomplikowane wszystko. No, na zakupy to bym już się wybrała na Twoim miejscu...no i ten pasztet to chyba dzisiaj icon_razz.gif
anita b.
Mam nadzieję Rosa, że dasz radę, choć ak dla mnie, menu bardzo ambintne icon_smile.gif

ale jak ja zaczynam robić sushi to wychodzi na pułk wojska wink.gif

Wszystkiego najlepszego Rosa!
marghe.
da, da

pasztet, terrina i kilka innych rzeczy pewnie juz czekajÄ… gotowe icon_smile.gif

że też Ci sie chce.. to tak na marginesie

solenizant/ jubilta winien lezeci byc obsługiwany
Villi
O tak, popieram marghe. Jubilat powinien wypoczywac i robić się ewentualnie na bóstwo icon_biggrin.gif

Ja tam dzwoniłabym do KFC icon_lol.gif
Eta
eee zaraz KFC
ja zadzwoniłabym po co niektóre foremki icon_smile.gif ew. ich mężów icon_wink.gif
Inca2
CYTAT(addera)
a ja wierzÄ™, że Rosa da radÄ™... a potem sie upije  :mrgreen:


o właśnie takiej odpowiedzi mi brakowało icon_lol.gif icon_twisted.gif
Ika
CYTAT(Zona_Zenona)
Ponieważ mam tego niesamowitego farta icon_confused.gif  ( Halo, Ika icon_mrgreen.gif ) że urodziÅ‚am siÄ™ w dniu, w którym poÅ‚owa rodaków spija siÄ™ na amen, inna część Å‚aduje z petard [...]


Halo, Rosa, sto lat metrykalna bliźniaczko icon_biggrin.gif
Pociesz się, że ja mam gorzej, bo mi właśnie stuka trzydziecha icon_biggrin.gif

A imprezy mam w odwłoku, tegorocznego Sylwestra i owe urodziny moje spędzamy w łóżku ( icon_redface.gif ) może nawet oglądając na DVD Harrego Pottera 3 icon_mrgreen.gif Albo cokolwiek innego z kilkuset filmów w kolekcji G. icon_biggrin.gif

Baw się dobrze z tym sushi, ale cokolwiek zrobisz, to będzie dobre, więc wyluzuj ogólnie icon_wink.gif
amania
Rosa, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Napisz czy dałaś radę icon_wink.gif

Twój Brutus icon_mrgreen.gif
Maciejka
Rosa! Ciepełka, radości i szczęścia!!!
asia2108
Rosa mam nadzieję, że wszystko się udało.

Wszystkiego najlepszego, niech Ci się szczęści icon_smile.gif
anetadr
Rosa!

Z okazji urodzin samych dobrych i pogodnych chwil życzę!

Aneta
Ika
CYTAT(Zona_Zenona)
2. w zlewie mam stertę, a zmywarka się zepsuła


Rosa, to jakiś urodzinowy spisek urządzeń, mówię Ci. Właśnie dziś zepsuła mi się zmywarka, do północy niewiele ponad godzinę, a my mamy w kuchni części zmywarki rozstawione po podłodze, bo ją właśnie G. usiłuje naprawić.
Na szczęście wygląda na to, że usiłuje skutecznie icon_biggrin.gif

Ale to spisek ani chybi icon_mrgreen.gif
Arwena.
Rosa wszystkiego dobrego icon_biggrin.gif
Tobatka
Wszystkiego najlpeszego, Rosa! icon_smile.gif
kasiarybka
Ania, Ika...wszystkiego najpiękniejszego icon_smile.gif
Tobatka
Rosa, pisz, jak imprezka? icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Tobatka
Przynajmniej się nie nudziłaś icon_wink.gif


PS. A co robiła żona Haydna z jego rękopisami?? icon_rolleyes.gif
Eta
nie miał żony ale za to przyjaciółkę icon_rolleyes.gif żonę przyjaciela icon_wink.gif i oni niezłe rzeczy zrobili z jego głowa po śmierci
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Tobatka
heheheheh.. Dooobre icon_smile.gif Rzeczywiście blisko byliście! Ja w życiu bym nie wpadła..


PS. Marzą mi się tabu i trivial icon_wink.gif Może na urodzinki dostanę? Wszak już niedługo icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
marghe.
Rosa icon_smile.gif
FAjny sylwester:)

Następnym razem jednak sugeruję,zeby to ktoś dla Ciebie gotował.. nie dlatego,ze nie wierzę w Twoje umiejętnosci.ale dlatego , że z uporem maniaka powtarzam,ze to Twoje swięto, masz lezeć i pachnieć.. ewentualnie dyrygować kuchcikami icon_wink.gif

ps. autora szukali icon_wink.gif to siem popisałam icon_biggrin.gif
Tobatka
Jengę polecam! icon_wink.gif Boska, nieskomplikowana, dziecko da się wciągnąć (graliśmy w Sylwestra u Silije i Julka grała z nami - nieźle jej szło, pozwalaliśmy jej dwoma łapkami icon_wink.gif )... A ile hałasu robi, jak się wieża wali!
Rummnikub też ma, też uwielbiam, ale dlatego, że bardzo lubię remika... Zresztą karty mniej miejsca zajmują, więc w karcianego gramy, nie w plastikowego...

Zresztą uwielbiam wszelkie gry planszowe i mam wielka nadzieję, ze dziecko będzie chciało z nami grać... icon_smile.gif
Edi Zet :)
Rosa, a zmywarka to nie popsuła się także w tamtym roku?? icon_cool.gif
pirania
lasnie doswiadczam, co to jest wysilkowe nietrzymanie moczu icon_lol.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
CrazyMary
Jengę polecam - przyjemna gra, Marta przekładała klocki na szczycie, bez wyciagania.

Trivial - czy ktoś wie czy można dokupić pytania? Gramy od jakiegoś czasu i niektóre odpowiedzi już pamiętamy z poprzednich gier icon_confused.gif

Tabu - chciałabym mieć.
Eta
a dlaczego ja do dziś żyłam w przekonaniu że on żony nie miał icon_rolleyes.gif
różne historie nam na jego temat w szkole muzycznej opowiadali ale o żonie ani mru mru icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.