To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kłopoty z miesiączką

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcyska
kochane dziewczyny bardzo chciałabym mieć dzidzie, ale niestety mam kłopoty. przez 4 m-ce nie miałam miesiączki, potem została wywołana luteiną i co miesiąc jest nią wywoływana, bo sama nie wraca. jeśli możecie mi pomóc to bardzo proszę
yenn77
Witaj Marcyska!!! Jedyne co ja mogę poradzić to znaleźć naprawdę dobrego gina. Jeśli mieszkasz w Gdańsku albo okolicach to mogę Ci co najmniej trzech polecić. Trzymaj się dzielnie przytul.gif
marcyska
dzieki bardzo, ale niestety jestem z Wrocławia. Zmieniłam właśnie lekarza i mam nadzieje, że mi pomoże. Robie właśnie wszystkie hormonki no i zobaczymy. :(
Choco.
Witaj, jeśli jesteś z Wroclawia to moge Ci polecic lekarzy, do ktorych chodzilam gdy mieszkalam w tym miescie, i bylam bardzo zadowolona, jezeli jestes zainteresowana, to podaj jakis swoj namiar:) Pozdrawiam
marcyska
bardzo byłabym wdzięczna.mój adres joanna-koralewska@wp.pl
Choco.
OK:) jak tylko dotre do domku to sprawdze w notesie i napisze:)
Agulka 333
Witam Marcyska,
ja mam identyczy problem jak Twój. Rok temu odstawiłam tabletki i od tej pory ani razu @ nie przyszła bez tabletek. Byłam już u czterech ginów i żaden mi nic konkretnego nie powiedział - jutro jestem umówiona i następnego. Napisz mi jakie badania robisz ? I co Ci mówi lekarz ?
Mój numer GG 3566533.
Również będę wdzięczna za podpowiedzi.
na bocianie jest otwarty wątek brak miesiączki - zapraszam.
https://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name...er=asc&start=30

Pozdrawiam
Aga
Choco.
marcyska adresy i telefony wyslalam wlasnie mailem..powodzenia:)
marcyska
bardzo dziękuje właśnie je przeczytałam.Teraz właśnie ostatnio trafiłam do tego centrum corfamed i zobaczymy, jestem u leklarza Barcikowskiego.
marcyska
HEJ AGULKA BYŁAM WŁAŚNIE NA GADU GADU ALE JESTEŚ NIEDOSTĘPNA, ODWIEDZIŁAM TEŻ STRONĘ NASZ BOCIAN I TROCHĘ POCZYTAŁAM. ROK TEMU ODSTAWIŁAM TABLETKI, PRZEZ PIERWSZE 4 M-CE WSZYSTKO BYŁO O.K. NIE MIAŁAM OKRESU PRZEZ KOLEJNE 4 M-CE. LEKARKA DO KTÓREJ CHODZIŁAM NIE POTRAFIŁA MI GO WYWOŁAĆ.ZMIENIŁAM LEKARZA, ODRAZU PRZEPISAŁ MI LUTEINE, BRAŁAM JĄ PRZEZ 4 DNI PO 8 TABLETEK DZIENNIE I PO 6 DNIACH DOSTAŁAM OKRES. NASTĘPNEGO ZNOWU NIE BYŁO, TERAZ ZNOWU BRAŁAM TE TABLETKI I MAM OKRES. PO BADANIU LEKARZ STWIERDZIŁ ŻEW ŚRODKU JEST DOBRZE. TERAZ ROBĘBADANIA HORMONALNE, TSH MAM DOBRE, PROLAKTYNĘ DELIKATNIE PODWYŻSZONĄ, ALE NIE WYMAGAJĄCĄ LECZENIA, DWA KOLEJNE WYNIKI BĘDĘ MIAŁA W PIĄTEK BO MAM JE ZROBIĆ W TRZECIM DNIU CYKLU, TO DAM ZNAĆ, POZATYM NIE WIEM CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE, NARAZIE Z DZIDZI NICI :( :( :(
Agulka 333
Marcyska miałaś pecha - w pracy nie zawsze mam czas żeby sie zaświecić he he.
JJestem juz po wizycie u nowego gina. No i mam wstepną diagnozę : PCO. Muszę jeszcze zrobić badania hormonalne żeby to potwiedzić. Podobno PCO jest przyczyną moich problemów z okresem. Narazie czeka mnie zabieg usunięcia nadżerki a potem kuracja hormonalna po której może się uda zaciążyć. Ale to wszystko niestety potrwa.
Czy miałas robione badania pod kontem PCO ?
Trzymam za Ciebie kciuki i daj znać co u Ciebie.
Pozdrawiam
Aga
MARCYSKA
Aguś wiem coś na temat PCO, to choroba jajników dość niebezpieczna. Po mojej ostatniej wizycie u g podejrzewał że mogę to mieć zrobił mi usg i wydrukował zdjęcie.Powiedział że nie jest jeszcze w 100% pewny, ale raczej tak może być. Nie chciał mnie mocno straszyć, powiedział tylko że trudniej może mi być zajść w ciąże.Póki co kazał mi zrobić TSH i prolaktynę( wyszły w normie,delikatnie podwyższona prolaktyna, ale stwierdził, że to może być wynikiem stresu i nie wymaga leczenia).Dzisiaj robiłam LH i FSH, jutro będą wyniki z wynikami pojadę do niego i zobaczymy co dalej. Wiem tylko,że ten zespół PCO może być przyczyną zaburzeń @. Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że wszystko się ułoży.
sylek
Witam icon_smile.gif
ja mam inny problem z miesiączką : są bardzo- krótkie dwudniowe krwawienia- mój ginekolog mówi, że nie jest to problem( tylko się cieszyć) i w ciąże mogę normalnie zajść. tylko, że dwa lata kochamy się bez żadnego zabezpieczenia i dzidzi jak nie ma tak nie ma... i jak tu myśleć że wszystko w porządku...?
Madzia25
Marcyska ja też mieszkam we wrocławiu. Jeśli nadal nie zdecydowałaś się na lekarza to ja znalazłam ostatnio bardzo fajną ginkę. Okazało się, że jest lekarzem klinicznym i pracuje właśnie na Klinikach we wrocku. To bardzo czuła i miła Pani, która bardzo podniosła mnie na duchu. Ponadto jeśli już pomoże ci zajść w ciążę masz możliwość rodzenia w szpitalu pod jej nadzorem, porodu nie będzie musiał przyjmować inny lekarz tylko ona. Myslę, że to dość ważne. Ja leczę się u niej już drugi m-c i od pierwszego cyklu zaskoczyłam. Wcześniej nie miałam owulacji a ona spowodowała, że już drugi raz widziałam na USG moję pęcherzyki, których wcześniej nikt nie mógł mi pomóc wychodować.
daj znać jak będziesz zainteresowana. Lekarka przyjmuje na Pułaskiego.
marcyska
Hej fajnie, że jesteś zWrocławia. właśnie w czwartek wybieram się na pierwsze usg, które ma pokazać moje pęcherzyki. Narazie lecze się u doktora Barcikowskiego w Corfamedzie, zobaczymy czy jest w stanie mi pomóc. jeśli możesz to napisz mi jakie brałaś tabletki i w jakich dawkach, bo ja w tej chwili też nie mam owulacji. Acha i jeszcze jak nazywa się ta lekarka? Pozdrawiam
daguusia
Dziewczyny wpadłam tu z dobrym słowem ja przez dwa lata nie miałam @ po tabletach anty i choć teraz nie chciałabym jej mieć bo staram się o fasolkę wink.gif wiem że to problem mi się udało od pół roku mam dość regularne cykle więc wam też sie uda. Trzymam za was kciuki mam nadzieje że szbko odzyskacie @
Tak ostatnio myślałam jaki środek antykoncepcyjny bym poleciła, kiedyś bez wachania odpowiedziałabym tabletki a teraz na prawde nie wiem...
Madzia25
Marcyska brałam duphaston bo nie miałam @, przez 10 dni i 10 dnia dostałam @. 10 dni po jednej tabletce, ale nie wiem jaka to była dawka. A potem od 5do 10 dnia cyklu clostilbegyt na wywołania owulacji. Tu jednak dawka lekarstwa zależy od Twojego organizmu. Ja zaczynała pierwszy cykl od 1/2 tabletki rano i wieczorem a teraz jak dostanę @ to mam brać 2 razy po 1 rano i wieczorem przez 5 dni oczywiśie.
lekarka nazywa się Krzemieniewska i przyjmuje na Pułaskiego w swoim prywatnym gabinecie.

I...przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, miałam piekielne urwanie głowy. Życie przewraca mi sie do góry nogami icon_cry.gif
marcyska
Witam, ja też biore właśnie clo po 1/2 tabletki, a właściwie to już skonczyłam. Jutro mam pierwsze usg i wszystko będe wiedziała, co dalej. Nie martw się, bądż dobrej myśli i pamiętaj że życie mamy jedno i trzeba z niego wyciągnąć jak najwięcej, także nie łam się, trzymam za Ciebie kciuki. Odezwę się jutro po wizycie. A na pocieszenie wyslam Ci uśmiechniętą buźkę icon_lol.gif
marcyska
Witaj Madzia, jestem juz po wizycie i niestety nie mam dobrych wieści, nie urósł mi żaden pęcherzyk. Lekarz stwierdził, że to nie zadobrze i teraz zaczynamy dalej tylko ze zwiększoną dawką i zobaczymy, także kolejny miesiąc i to okropne czekanie......
Madzia25
dr Krzemieniewska


i...przepraszam,że dopiero twraaz odpisuję ale nie miałam przez długi czas dostępu do internetu...
Anabel89
Ja po odstawieniu tabletek i zaczęciu starań miałam problemy z powrotem do regularności miesiączek, lekarz polecił mi zacząć wyznaczać dni płodne- wówczas kupiłam sobie tester owulacji afrodyta, łatwy i szybki sposób by ze śliny dowiedzieć się czy owulacja jest czy tez nie, i w czasie owulacji stosowałam żel prefert vaginal, który wspomagał plemniki w drodze do dojrzałej komórki jajowej, a kupiłam ten zestaw na stronie naturalnaplodnosc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.