To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

no ni niestety- @@@@@@!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosik1
No i sprawa się rypła- nie ma fasolki, ale zaczynamy za cztery dni nowy meeting icon_biggrin.gif
Może tym razem uda nam się zafasolkować! No właśnie napiszcie mi coś o testach owulacyjnych, jakiej firmy są najlepsze i w ogóle czy są dokładne?
Tak bardzo chcę fasolki- może to dlatego jeszcze jej nie ma- mamusia za dużo o niej myśli icon_smile.gif
Pozdrawiam Was gorÄ…co
Jest mi tu z Wami dużo raźniej!!!
Mi
Witaj Gosik! razem rzeczywiście jest raźniej icon_lol.gif
Chętnie też się czegoś dowiem o testach icon_idea.gif
wiktore
słyszałam, że można zamówić tanio na allegro.
Czy to nie komiczne jest, tyle lt człowiek się zabezpieczał przed niechcianą ciążą, a teraz nei może się doczekać tej chcianej.
Moja serdeczna przyjaciółka podjęła z mężem starania o fasolkę no i teraz ta fasolka ma 7 miesiecy i waży 11 kilo- wyszło im za pierwszym razem icon_biggrin.gif Mówiła, że tak dla żartu stwierdzili, że spróbują- no i masz!
Może to jest jakaś recepta icon_smile.gif
Choco.
Znam to uczucie, gdy pojawia sie charakterystyczny bol brzucha i szlag Cie trafia, ze znow nici z bajbiska, ale trzeba miec nadzieje...za 1stycznia obudzilam sie z @ i stiwerdzilam,ze to chyba jakis pech, ze tak sie zapowiada nowy rok to nic dobrego nie wrozy...ale nadzieje trzeba miec!!! Trzymaj sie i milego meetingowania:)icon_smile.gif
testy dopiero zamowilam..najpozniej za miesiac zdam relacje:)
wiktore
Ja wlasnie dzisiaj robilam pierwszy tescik owul. Narazie jedna kreseczka czyli niepłodny icon_smile.gif ale to dopiero 10 dzień. jutro drugi- kupilam w aptece bo ne moglam sie doczekać, ale są dużo droższ. Nazywa się clear plan. na strone mozna go zamówic po 85 zł bez kosztów przesyłki a w aptece kupiłam za 91. Zawsze robiłam dobre interesy icon_biggrin.gif
Najlepiej chyba robić go rano- i o podobnej porze.
ulcik
CYTAT(ktm3)
słyszałam, że można zamówić tanio na allegro.
Czy to nie komiczne jest, tyle lt człowiek się zabezpieczał przed niechcianą ciążą, a teraz nei może się doczekać tej chcianej.
Moja serdeczna przyjaciółka podjęła z mężem starania o fasolkÄ™ no i teraz ta fasolka ma 7 miesiecy i waży 11 kilo- wyszÅ‚o im za pierwszym razem icon_biggrin.gif  MówiÅ‚a, że tak dla żartu stwierdzili, że spróbujÄ…- no i masz!
Może to jest jakaś recepta icon_smile.gif


można i nawet od forumowej emamy icon_smile.gif

u.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.