To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spotkanie przy kominku??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
kachaaa
ja chcialam się dowiedziec która to się chwalila kominkiem i zapraszała jak bedzie śnieg itp??
JA CHCE SPOTKANIE PRZY KOMINKU!!!!!!!!!!!! icon_lol.gif
użytkownik usunięty
Popieram Szanowną Przedmówczynię icon_smile.gif

I nawet wiem, kto ma kominek icon_lol.gif
Doruśka
i ja wiem,a ze ciężarna jest to proponuję,że my obsłużymy ją a nie ona nas icon_smile.gif
Anitko ,co Ty na to? wink.gif
Potwora
Pewnie będziecie chciały się spotkac w łykend a ja dopiero będę mogła 21/22 buuuuuuu
ewabi
Ja też pamiętam! Ja też!!
OLa ten twój termin to mi całkiem leży, bo smarkata jeszcze jestem i kaszląca na dniach to cudów z tym pewnie nie zdziałam
menada
Melduję się też chętna i też chora icon_smile.gif

Termin Oli tez mi pasuje icon_biggrin.gif
skanna
Mnie wstępnie termin też pasuje.

Natomiast co do kominka - to chyba Moniki był pierwszy w kolejności, u Anity raczej grill.
O pewnej rozsychającej się kuchni i nieważnym dyplomie nie wspominam nawet icon_wink.gif
Anita.W
Ja zapraszam jak najbardziej do siebie icon_biggrin.gif . Sama to nie moge sie ruszac z domu bo mi sie szyjka macicy skrocila czy cos w tym stylu wiec udomowiona jestem. Snieg troche topnieje ale moze do 21 spadnie nowy icon_wink.gif .
anonimowy
dobra to mu Anitke obsłuzymy i o sobie posprzatamy
to kiedy?
dodam chyba jakÄ…Å› ankiete?
kachaaa
ups to chyba ja jakoś się nie zalogowałam
dobra to ja napisze kiedy a wy gdzie bo może tej "skróconej ' nie bedziemy nękać?
Mama Mojzesza
ooo ja tez chce przyjsc icon_biggrin.gif
kachaaa
znalazłam kto to z tym kominkiem wystartował
"Jak spadnie snieg to zaprasza dzieciaczki na lepienie balwana a my przy kominku z herbatka z rumikiem popatrzymy jak im to wychodzi ...."
Anita jak nic pisala na stronie 10 watku " Amoże by tak..."
PRZERABANE MASZ CIĘZARÓWA icon_lol.gif
skanna
Ale potem było uzgodnione, że na wieczór kominkowy do Moniki, a do Anity na wiosnę na grilla.
Mnie tam wszystko jedno, do Anity mam bliżej icon_twisted.gif
Monika ww
Wieczór kominkowy u mnie, jak najbardziej icon_biggrin.gif zapraszam. Mój kominek nie jest duży, ale grzeje mocno icon_lol.gif A dobre winko jeszcze wzmocni grzanie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Doruśka
moze być i u mnie, ale mamjakiegoś splina, przyczyny są ofkors,ale mi sie nawet pisac nie chce..
Potwora
A może spróbujemy zrobić czekoladę do picia - na sliiiny bardzo dobra icon_lol.gif
kachaaa
oooo czekolada
ja mam wino wląsnej roboty ale jest tak masakrycznie mocne smakowo i słodziachno kwasne że tylko dla wytrwałych ale rozgżewa baaaaaardzo
mi jest wszystko jednoo gdzie JA CHCE TYLKO KOMINKA taka egoistka jestem a co icon_lol.gif
Potwora
Kacha to z takiego wina można super grzańca zrobić icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Zatem pijmy czekoladÄ™ i wino w ten zimowy czas icon_lol.gif
kachaaa
dobra to ja wiem co przyniose- wino na grzańca ...wiem ze trzeba chyba z 10 róznych przypraw żeby dobre bylo , mówic jakie bo ja pamietam tylko o :
cynamonie
gozdzikach
winie icon_lol.gif
brakuje jeszcze 7
ewabi
o Wy świntuchy !!!
A co z tymi co to ani wina, ani czekolady???
Ha!! Przyjdzie patrzeć na Was łakomie ze szklanką mineralnej w garści
Potwora
Ewa - nie możesz czekolady? Buuuuuu

To może chociaz szarlotkę icon_question.gif icon_wink.gif
ewabi
szarlotkę mogę na bank icon_lol.gif więc co chwilę tu zerkam i czekam czy Ila się dopisze. Trzeba dziewczynę do muru przyprzeć coby się zjawiła i to Z szarlotką .
Anita.W
W domu to mam jakies zapasy winka bo maz sie nimi raczy. Do grzanego nawet nie wiedzialam ze trzeba 10 przypraw. Ale mozna tez poncz z winka zrobic. Ech tylko ze i ja dolacze do tych nie pijacych, ale na szczescie czekolade moge icon_razz.gif .
anonimowy
Ooooo wlasnie sie dowiedzialam ze mam za wysoki poziom cukru tak wiec wszelkie smakolyki przejda mi kolo nosa. Pewnie nawet szarlotki nie bede mogla buuuuu.
anonimowy
Ten gosc to ja Anita.
użytkownik usunięty
Dziewczyny, to na czym stanęło?

Ja osobiście bym nie obciążała Anitki, zwłaszcza, że jeść nie może icon_sad.gif , tylko tym razem bym się zrehabilitowała się u Moniki. A u Anitki obiecany grill na wiosnę. Co Wy na to?

Nie uwierzę, że Ciężarna Gospodyni z zaleceniem leżenia będzie na tyle karna, że nie będzie koło gości skakać. I prawdę mówiąć nie chcę Cię, Anitko, nawet wystawiać na taką próbę. A jeśli potrzebujesz towarzystwa, to proponuję indywidualne, max. dwuosobowe odwiedziny. Mogę być pierwsza w kolejce icon_smile.gif
Potwora
Myślę, że zastawianie stołu smakołykami u Anity byłoby okrutne icon_wink.gif i proponuję spotkanie faktycznie - u Moniki.
skanna
CYTAT(Lumpek)
Dziewczyny, to na czym stanęło?  

Ja osobiÅ›cie bym nie obciążaÅ‚a Anitki, zwÅ‚aszcza, że jeść nie może icon_sad.gif  , tylko tym razem bym siÄ™ zrehabilitowaÅ‚a siÄ™ u Moniki. A u Anitki obiecany grill na wiosnÄ™. Co Wy na to?

Nie uwierzę, że Ciężarna Gospodyni z zaleceniem leżenia będzie na tyle karna, że nie będzie koło gości skakać. I prawdę mówiąć nie chcę Cię, Anitko, nawet wystawiać na taką próbę. A jeśli potrzebujesz towarzystwa, to proponuję indywidualne, max. dwuosobowe odwiedziny. Mogę być pierwsza w kolejce icon_smile.gif


Jak zwykle zrównoważony głos rozsądku ze strony Paki icon_razz.gif

Popieram w pełni.

Anita, też Cię mogę odwiedzić któregoś popołudnia, jeśli tylko masz ochotę na towarzystwo.
użytkownik usunięty
Skanna, to jedziemy razem icon_smile.gif Tylko daj znać Anitko, kiedy Ci najbardziej pasuje. No i co możesz jeść icon_smile.gif
skanna
Wow, co za nick icon_razz.gif
ewabi
osobiście również uważam, że należy się zrehabilitować u Moniki (choć do Anity mam bliżej zdecydowanie)
anonimowy
dziewczyny ja odpadam umawiajcie siÄ™ dalej bezemnie
wykończyli mnie w pracy wszystko wrociło jak bumerang ...wrak ze mnie ...nie nadaje się do niczego
kachaaa
i znowu sie nie zalogowałam , nawet o tym nie pamietam icon_cry.gif
Dorka
CYTAT(skanna)
Wow, co za nick icon_razz.gif

icon_lol.gif , czyżby to z hefalumpów?
Potwora
Kacha może jednak wpadniesz? Może rozmowa z życzliwymi babami choć troszkę pomoże? icon_sad.gif
skanna
Kachaa, Ola ma rację. W końcu to Ty jesteś inicjatorką tego spotkania, no nie? Poza tym, to dopiero za dwa tygodnie, więc może zdołasz się trochę pozbierać do tego czasu? A jak nie, to my Ci pomożemy.
Monika ww
Jeżeli chodzi o termin spotkania, to ja proponuje przesunąć o tydzień, ponieważ 21.-22. wypada w środku ferii i chyba nas nie będzie, pojedziemy do Sobótki, bo jest śnieg, więc trochę pozjeżdżamy na nartach icon_biggrin.gif
Anita.W
No tak kusza bardzo smakolyki ale jakos dzielnie daje rade i nie jem. Jeszcze troche i zrobie ponowne badania. Mysle ze to burak tak mnie zalatwil ale to tylko domysly. To takie smutne ze trzeba byc na diecie. Po porodzie znowu dieta icon_sad.gif . Ja jem jak narazie wszystko ale wywalilam slodycze, slodkie soki i owoce i warzywa ktore maja duza zawartosc cukru. Pewnie do konca ciazy slodyczy jesc nie bede bo bede sie bala, ale moze przejde na diete Ilony i od czasu do czasu na szarlotke sobie pozwole icon_cool.gif .

Ja sie nie ruszam z domu jedynie na ogrod z Kuba. Popoludnia mam spokojniejsze bo do poludnia to walcze z gotowaniem obiadu. Co drugi tydzien przychodzi do Kuby opiekunka i jest od 15 u nas, wiec zapewne chetnie zabawi wszystkie dzieciaczki icon_wink.gif . ZAPRASZAM, ZAPRASZAM icon_biggrin.gif tylko piszcze jaki dzien icon_wink.gif .

Ten 21 to tez dobry dzien tylko ze u mnie to spotkanie musialo by byc w dzien bo wieczorem brzuch musze polozyc do lozka.
ewabi
Czy tylko ja mam wrażenie, że nam się spotkanie z lekka rozłazi??? icon_confused.gif
Ja bym poprosiła o ponowne wrócenie do tematu i ustalenie wiążących (!!!) szczegółów! Ja jestem matka małych dzieci i mam towarzyskie braki !!!
I chcę Was spotkać i już!
kachaaa
no tak ja się posypałam to i spotkanie
dobra od poczÄ…tku pierwsze pytanie u kogo?
Doruśka
no to tak: Kalina ma zabieg 19 stycznia.czyli u mnie odpada. ale wyjśc z domu moge.
po prostu nie wiem jak ona sie bedzie czuła icon_sad.gif chociaz licze ze dobrze.
Monika ww
Tak jak pisałam zapraszam do mnie, ale nie za tydzień tylko za dwa....
Napiszcie czy Wam pasuje icon_question.gif
Potwora
Ja nie wim czy będę mogła w dniach 27 - 29, dowiem się dopiero 27 więc na razie siedzę cicho o obserwuję dyskusję icon_wink.gif
ewabi
No więc kochane - wyjść to ja mogę tylko w weekendy - i tu jest mi wszystko jedno do kogo - właściwie wszędzie dojadę icon_razz.gif
W tygodniu - wieczorami (za dnia również, ale wtedy wiele z Was jednak nie może, a szkoda by było kogoś nie zobaczyć) zapraszam do siebie icon_smile.gif
A za dwa tygodnie do Moniki mogę, ale wcześniej też by można coś nie coś skręcić
skanna
Ja za dwa tygodnie już odpadam, nie dość, że w sobotę mam koncert, to jeszcze to ostatni weekend z rodziną przed trzytygodniową nieobecnością.
A w sumie to zdałam sobie sprawę, że ten 21 to też kiepski termin, wszak Dzień Babci i Dziadka jest. Tak więc - tym razem beze mnie.
menada
Ja za 2 tygodnie też nie mogę icon_sad.gif
21 mogę, bo Dzień Babci i Dziadka załatwiamy w niedzielę icon_biggrin.gif

Spotkanie może być u mnie, wywalę męża (ucieszy się wink.gif ) icon_biggrin.gif
Doruśka
ja moge w każdy wekend , i w każdy wieczór
ja chce sie z Menadą koniecznie zobaczyć!!!
ewabi
A może jutro urwałybyście się wieczorem z domów co?
Bo ja też namieszałam wczoraj i dziś, a przed chwilą do mnie siostra zadzwoniła, że zostawia Basię u mamy na cały przyszły tydzień, a chłopców zabiera na narty i chciała, żebym ze swoimi do mamy pojechała, żeby się Mała nie czuła samotna i wybcowana, także chyba wybędę na przyszły tydzień icon_redface.gif
menada
Jutro wyjeżdżam na caly weekend icon_sad.gif
Ewcia!
obserwuję temat od dawna i zaciskam zęby - bo wyjezdzam na ferie w tym najbardziej obleganym terminie icon_evil.gif
Moze załapię sie na nastepne...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.