To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PIERWSZY NEGATYWNY, DRUGI POZYTWNY?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agatkus
Dziewczyny mam pytanie czy zdarzyło Wam się ze pirwszy test który robiłyscie przed okresem był negatywny, a drugi który zrobiłyscie w terminie spodziewanej@ okazał sie jednak pozytywny???????????????????
Mika
nie jednej icon_wink.gif
wszystko zależy od momentu zapłodnienia
dlatego często jeśli test wychodzi negatywny przed okresem, dziewczyny powtarzają go po terminie spodziewanej miesiączki -wtedy testowanie jest najbardziej wiarygodne
yenn77
Agatkus jeśli ta sytuacja dotyczy Ciebie to przyjmij wtępne icon_wink.gif GRATULACJE, bo prawdopodobnie jesteś w ciąży. Teraz dla pewności powinnaś zrobić test z krwi i sprawdzić czy rośnie Ci poziom Hcg. icon_biggrin.gif
yenn77
No to teraz będę Cię szybko przepraszać, bo przeczytałam Twój post na innym wątku. Po prostu nie załapałam, że to tylko pytanie teoretyczne icon_cry.gif wybacz. Już się ucieszyłam, że mamy pierwszą mamusię w tym roku... Ja się tak ucieszyłam, bo faktycznie sytacja, którą opisałaś zdarza się i to chyba często.
tissaia
drugi raz i mam nadzieję, że tym razem zobaczę te upragnione 2 kreseczki......
tissaia
A tak wogóle to jestem tu zupełnie nowa, pierwszy raz... Czaiłam się już dawno ale jakoś tak...nie miałam odwagi.... icon_redface.gif
agatkus
Dziewczyny test robiłam jakies 11 dni po owulacji a @ mam dostac za jakies 5 dni. Dlatego pytam czy mam miec jeszcze nadzieje ze cos sie moze zmienic.Na tescie pisze ze wykrywa ciąze nawet 6 dni po zaplodnieniu i dlatego tak sie zalamalam.Moze ktos z Was albo z waszych znajomych mial taka sytuacje. Najpierw rozczarowanie a potem mile zaskoczenie.?
Choco.
ja jeszcze sie tak milo nie rozczarowala, ale znam mase takich przypadkow, gdy nawet w dniu oczekiwanej @ test wychodzil negatywny a fasolka jednak byla, wiec Agatkus nie trac nadzieji!!! Trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!
yenn77
Miałam na myśli dokładnie to samo co Franca. Jakbyś poczytała na innych forach dyskusyjnych to znalazłabyś mnóstwo takich przypadków. Zresztą możesz rzucić to pytanie na "ciążę i poród". Tam są na pewno bardziej kompetentne osoby wink.gif
agatkus
Dzięki dziewczyny, no to mam jeszcze nadzieje.
yenn77
Cześć Tissaia!!! Witam Cię serdecznie w naszym gronie!!! Pisz co tam słychać u Ciebie przytul.gif
agnieszka 25
*Pierwszy test zrobilam wprzedzien spodziewanej @: wynik negatywny!
**Drugi po 5 dniach od spodziewanej @: wynik pozytywny!
***Trzeci w tym samym dniu co drugi a wynik byl NEGATYWNY!!

Czasami testy sie myla. Ciaze potwierdzil mi ginekolog, zrobil mi jeszcze jeden test (wynik pozytywny), a po tygodniu widzialam poraz pierwszy moja fasolke na USG.
kasiask
W ciązy z Maksiem robiłam 4 testy. Dwa pierwsze wyszły negatywnie, a dwa pozostałe pozytywnie. Okazało sie, że zaszłam w ciąże później niż sądziłam.
karo23
kasiask ale piekne masz dzieci icon_smile.gif . obejzalam z nosem w monitorze coz za piekne dziecko
karo23
nie moge sie napatrzec icon_razz.gif
karolka109
Dziewczyny jestem tu nowa i pomyslałam ze moze wy mi pomożecie!!!@ spoznia mi sie 6 dni, piersi mnie okropnie bola, brzuch jak na @ ale jej nie ma....robiłam test wyszedł negatywny...czy mógł sie mylić???Pomóżcie!!!
milutka
CYTAT(karolka109 @ Sat, 21 Jun 2008 - 12:29) *
Dziewczyny jestem tu nowa i pomyslałam ze moze wy mi pomożecie!!!@ spoznia mi sie 6 dni, piersi mnie okropnie bola, brzuch jak na @ ale jej nie ma....robiłam test wyszedł negatywny...czy mógł sie mylić???Pomóżcie!!!


Zrób drugi test ale z rannego moczu, a jak @ nadal będzie brak i test wyjdzie negatywny to zrób sobie beta hcg wink.gif
karolka109
Juz nie musze robić tego drugiego testu bo przyszła w 41 dniu cyklu...eh...juz miałam taka cicha nadzieje..!!!!pozdrawiam 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.