To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co sÄ…dzicie o porankach w warszawskiej filharmonii??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Znacie?? Chodzicie??
marghe.
chcielibysmy ..ale jakos
a. nie mozemy dostac biletów
b. nie mamy siły sie zwlec icon_redface.gif
mamajul
my mamy zarezerwowane na koniec stycznia. Zwlec na 11 icon_eek.gif . Wow, ale wam dobrze. Nasze dzieciaczki o 6 są juz w pełni sił icon_lol.gif .
marghe.
CYTAT(mamajul)
my mamy zarezerwowane na koniec stycznia. Zwlec na 11 icon_eek.gif . Wow, ale wam dobrze. Nasze dzieciaczki o 6 sÄ… juz w peÅ‚ni siÅ‚  :lol: .


Gaba w soboty jest u Babci icon_biggrin.gif ... na noc
daj znac jak było
aluc
o ciociÄ™ JadziÄ™ siÄ™ rozchodzi? icon_biggrin.gif
mamy abonament, chodzimy przykładnie, w zeszłym roku Maks chyba jeszcze trochę za mały był, teraz bardzo mu się podoba, a i ja korzystam, bo słuchać lubię, alem teoretyczna lebiega
mamajul
Opowiedz Aluc jak wyglÄ…da takie spotkanko.
Graga
to ja powiem
na ostatnim spotkaniu było karnawałowo, orkiestra salonowa (hmmm założona przez mojego kolegę z liceum)
wprowadzenie pani Jadzi, niby monolog ale z interakcją - co to jest orkiestra salonowa, krótko o utworach, przystępnie dla dzieci, 3-4 utwory, dzieci moga klaskać, machac rączkami itp
potem znowu kilka słów- np przedstawianie instrumentów
ponownie kilka utworów
my wytrzymaliśmy do przerwy a to i tak godzinka zleciała
nie chciałam zrażac Ptysia, trochę się już wiercił, w sumie był zadowolony, ja bardzo

tylko bileterka jakaś niewydarzona, kręcił się nieco i kilka razy przesiadał z fotela na fotel obok- zwróciła nam uwagę, że powinien siedziec nieruchomo
myślę, że to głupi przypadek, a właściwie głupio palnęła - lepiej, żeby kilka razy się pokręcił ale wytrwał, czegoś się dowiedział, niż żeby wyszedł

tak czy siak, powtórzymy
Atena
Myślicie,że moja Zu nie jest za mała na to?Ma 3 lata i 4 miesiące

A.
Graga
były i mniejsze dzieci

zawsze możecie wyjśc w trakcie koncertu
gładka
bilety to faktycznie problem ale uwaga! 6 lutego zaczynają rezerwację na koncert 5 marca dzwońcie 0225517149 a 10 min przed koncertem zaczynają sprzedawać wejsciówki (trzeba wtedy czekać gdzie jest wolne miejsce do końca i usiąść w ostatnim momencie) nam ostatnio udało się odkupić 2bilety od kobietki gdy staliśmy w kolejce po wejśćiówki więc dokupiliśmy 1 wejściówkę i już cała rodzinka...szcęśliwie weszła na koncert.
Moim zdaniem przychodzenie z dwulatkiem ..to przesada ale już dla 3,5-4 latek na pewno będzie zainteresowany. Ciocia Jadzia wyjaśniała co to znaczy "kameralnie" albo duet , kwartet, solo itp. Opowiada o instrumentach na których będą wykonywane utwory.Robi to na poziomie przedszkolaków. Mojej zuzi się podobało ..chociaż mam wątpliwości na ile wpływ na to miała możliwość załóżenia odświętnej sukienki icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.