To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy to ciąża?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AgusiaOlO
nie wiem czy jestem w ciąży.Okres spóżnia mi się już trzy dni.Nie mam żadnych objawów świadczących,że może się wkrótce pojawić. Zawsze miałam regularny dokładnie co 28 dni.Koczaliśmy się z mężem 25 grudnia.Ześlizgnęła się prezerwatywa i przez chwilę została wewnątrz mnie. Nie zauważyliśmy, w którym momencie. Była ze środkiem plemnikobójczym.Na pewno wylało się trochę spermy. Tego dnia powinnam być już dawno po owulacji,która powinna być ok.17-19 grudnia.Niestety temperatura nie podniosła się tak jak zwykle powyżej 37 stopni.Częsciej była niższa o 2-3 stopnie od 37.Czasami wyższa.Nigdy nie miałam takich skoków temperatury.Zauważyłam bolesość piersi,czasami przejściowe bóle brzucha, od niedzieli przejściowe mdłości,a dziś omal nie zemdlałam i zwymiotowałam.Czuję się ociężała i często oddaję mocz.Od ósmej cały czas mnie mdli.Temperaturę mam 36.8 stopni.Czy to możliwe ,żebym była w ciąży?Czy owulacja mogła się przesunąć przez stres i gonitwę przed świętami?Czy test pokaże już wiarygodny wynik? Proszę o szybką odpowiedż. Chcę mieć dziecko,ale chciałbym jak najszybciej wiedzieć o jego istnieniu,by o nie zadbać.
yenn77
Wiesz nie chcę mówić czy jesteś czy nie, ale powiem Ci, że miałam podobną sytację jak byłam na pierwszym roku studiów. Pękła nam prezerwatywa (Unimil nota bene wink.gif ) i tak się wystraszyliśmy, bo zaczęłam mieć wszystkie objawy jakie wyczytaliśmy w książkach - często sikałam, strasznie bolały mnie piersi. Suma sumarum okres spóźnił mi się o tydzień i to był najdłuższy tydzień w moim życiu. Byłam tak przerażona i zestresowana, bo wiadomo początek studiów i w ogóle.
W Twoim przypadku ciężko powiedzieć, ale to byłby naprawdę niesamowity zbieg okoliczności, nawet nie piszesz czy byś chciała maleństwo, ale podejrzewam, że jeśli się zabezpieczacie to raczej na razie nie... w każdym razie mój przypadek pokazuje, że taka sytuacja może być po prostu spowodowana stresem...
yenn77
A zapomniałam napisać, że w końcu zrobiłam test i wyszedł negatywny i wtedy szybko dostałam @, bo emocje opadły. Jeśli spóźnia Ci się 3 dni to po prostu zrób test. Jeśli jesteś w ciąży powinien to już raczej wykazać. Pozdrawiam Ci serdecznie iżyczę Ci takie rozwiązania tej sytuacji, jakiego Ty sobie życzysz wink.gif
yenn77
Bardzo Cie przepraszam - przecież napisałaś, że chcesz dzidzię icon_redface.gif
AgusiaOlO
zrobiłam test płytkowy i okazał się negatywny,a okresu jak nie było tak nie ma!!!!!!!!! Co mam zrobić?
yenn77
Niestety poczekać... i postarać się rozluźnić, na ile jest to możliwe w takiej sytacji icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.