To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to mogą byc jakies objawy ciąży???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bardzo chcÄ…ca dzidzi :-)
staramy sie o dzidziusia...no ale jak na razie to nie wychodzi nam icon_sad.gif. chcuałam zapytac...każdą miesiączkę odkąd przestałam brac tabletki anty, miałam po 4 lub 5 dni i były to dosyć obfite miesiączki. Ostatnią też miałam nawet 6 dni, teraz tzn. w poniedziałek dostałam @ ale tylko przez niecale 2 dni. mozna powiedziec nawet ze drugiego dnia wieczorem to byly tylko takie malutkie plamienia, wogole cala @ była bardzo skąpa. Mierzę temperaturę (w pochwie) rano kiedy tylko otworze oczy mam 36,8 a później juz utrzymuje sie 37,3-37,5. tak bylo przed @ i po. czy to mogą być jakies objawy?
justin
może kup test ciążowy i sprawdź icon_biggrin.gif

powodzenia icon_biggrin.gif
bardzo chcąśca
juz w grudniu sprawzałam testem ale wyszedł negatywny...tylko jedna wrrrr kreseczka. W grudniu to poprostu byłam wrecz pewna ze jestem w ciąży,bo miałam różne objawy jakże pasujące do tego błogosławionego stanu... no ale przyszłam coprawda opóźniona o 3 dni miesiączka i nadzieje prysły. A teraz nie mam zadnych objawów tylko ta ostatnia skąpa @....może poczekam jeszcze troszke i dopiero zrobie test. Chciałabym wiedziec jak najwcześniej o tym ze mała fasolka jest we mnie aby zacząć dbać o dzidzi i o siebie juz od samego początku...
agnieszka 25
Powiem Ci tak: idz do ginekologa!

Nierozumiem Was dziewczyny, dlaczego skoro macie jakies watpliwosci to nie idziecie do lekarza sie po prostu zbadac. On stwierdzi czy jest sie w ciazy czy nie, lub powie czy wszystko z organizmem jest ok.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.