To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to mogą byc jakies objawy ciąży???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Bardzo chcÄ…ca dzidzi :-)
staramy sie o dzidziusia...no ale jak na razie to nie wychodzi nam icon_sad.gif. chcuałam zapytac...każdą miesiączkę odkąd przestałam brac tabletki anty, miałam po 4 lub 5 dni i były to dosyć obfite miesiączki. Ostatnią też miałam nawet 6 dni, teraz tzn. w poniedziałek dostałam @ ale tylko przez niecale 2 dni. mozna powiedziec nawet ze drugiego dnia wieczorem to byly tylko takie malutkie plamienia, wogole cala @ była bardzo skąpa. Mierzę temperaturę (w pochwie) rano kiedy tylko otworze oczy mam 36,8 a później juz utrzymuje sie 37,3-37,5. tak bylo przed @ i po. czy to mogą być jakies objawy?
iza2006
Witaj!

Spróbuj zrobić sobie test i będziesz spokojniejsza. Nie mierzyłam nigdy temperatury ale z tego co się naczytałam to jak zarodek się zagnieżdża to mogą wystąpić plamienia co wiele kobiet odczytuje jako @. Życzę Ci z całego serca żeby to właśnie był taki przypadek i zapraszam do wątku "z terminem na wrzesień" icon_wink.gif
karolina_22
witam! wszystkie starajace sie i nie tylko,
ja tez mam problem, z mezem staramy sie tez o dzidziusia ale jak na razie nic z tego icon_sad.gif , mam pewien problem, w grudniu dokladnie obliczalam dni plodne wypadly pomiedzy 22 a 30 grudnia kochalismy sie z 26 na 27 grudnia kolo godz., 10-tej rano (27.12.) zaczely mnie strasznie bolec piersi i tak mam do dzis, oczywiscie do tego doszly bole brzucha po 2 dniach, @ powinnam dostac 9.1.2006 to jutro narazie wole sie nie stresowac bo nie wiem jakie sa objawy gdy dojdzie do zaplodnienia, nie wiem czy piersi jak zbliza sie @ zaczynaja bolec 2 tyg., przed nia poniewaz nigdy tak nie mialam, popczekam jeszcze mam nadzieje ze to bedzie dzidzius, ale narazie nie mysle by nie oglupiec, jezeli ktos moze mi odpowiedziec jaka jest roznica miedzy zblizajca sie @ a zajsciem w ciaze to prosze o odp,. icon_smile.gif pozdrawiam,
karolina
asia&tomek
karolina_22 proszę napisz co u Ciebie bo czytając Twojego posta miałam wrażenie że to ja go napisałam.Dokładnie te same objawy i terminy (no prawie bo ja mam okres dostać 13.01) Bardzo chcemy mieć dzidziusia i już nie mogę się doczekać wyniku, ale postanowiłam poczekać jeszcze z testem żeby był bardziej wiarygodny.
karolina_22
jak tylko bede cos wiedziala to dam znac icon_razz.gif
karolina_22
asia&tomek, mi sie nie udalo wczoraj wieczorem dostalam lekkiego plamienia a dzis mam juz normalna @, szkoda ale nie bede sie zalamywac tylko starac sie dalej a wam i reszcie zycze zafasolkowania, napisz jak wyjdzie co u ciebie pozdrawiam icon_cool.gif
asia&tomek
karolina_22 bardzo żałuję, ale masz rację najważniejsze to się nie załamywać.U nas to dopiero 1 próba i szczęście by nam dopisało gdyby się powiodło.Pozostaje nam poczekać jeszcze te kilka dni.
Tymczasem pozdrwiam
karolina_22
czy moze mi ktos odp., na moje pytania; czy testy owulacyjne sa dobre warto je robic?czy jest roznica miedzy testem za 50zl a za 80zl?? chcialabym sobie zrobic oprocz tego ze rysuje wykres mierze temp., i reszte. . . icon_razz.gif
Mi
U mnie 21 dc (ostatnie @ przychodziły po 23-24 dniach), bolą mnie piersi (są jak dwa balony) i mdli mnie. Proszę trzymajcie kciuki. blagam.gif
gaga_23
icon_smile.gif hej dziewczyny.Jestem nowa na tym forum, ale jakoś tak mi bliskie są Waszw wypowiedzi. O dziecko z męzem staramy się mniej więcej od roku, wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne przez 5 lat(!), a tak w ogóle to mam szalenie nieregularny cykl, więc u mnie wszelkie wyliczenia dni płodnych nie zdaja rezultatów.Mielismy pewna przerwę, ponieważ mój mąż wyjechał na 7 tygodni takze,nawet gdybym chciała, to nie było jak:D.Ale kiedy wrócił(ok 23 grudnia) to staraliśmy sie nadrobic stracony czas...I teraz nie wiem, bo od jakiegoś czasu (tygodnia, powiedzmy) mam jakąś niestrawność w sensie uczucia pełności żołądka, jakichś napadów mdłości (niezbyt silnych, niezbyt częstych),czasami robi mi sie słabo i mam takie nietypowe ( w moim odczuciu)skurcze w dole brzucha.Nie chcę robić testu jeszcze, ponieważ przy ostatnim jakis czas temu się troszku rozkleiłam, z drugiej strony nie chcę się nastawiać, żeby sie nie rozczarować...Co mi radzicie?
gaga_23
a no i siusiam dość czesto icon_redface.gif
gaga_23
eeeee, i jeszcze nie bardzo chce mi się palić(ni krzyczcie), i mam 36.8????
Iśka
Hej gaga_23 a jak z terminem @?
yenn77
Mi trzymam mocno kciuki za Ciebie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
yenn77
Gaga moim zdaniem strasznie trudno powiedzieć czy to faktyczne czy powiedzmy nakręcone objawy ciąży. Z całego serca życzę Ci, żeby były te pierwsze icon_biggrin.gif Ja np. mam takie charakterystyczne bóle brzucha przed @. Każdy organizm jest inny. Ostatnio moja przyjaciółka zaszła w ciążę i jedynym objawem był ból piersi, który nie ustał w dniu spodziewanej @.
gaga_23
Iska, trudno określić jak z terminem, bo...(czytaj wyżej)
(użytkownik usunięty), tez sie boję, ze tak bardzo chcę, że mi sie cos roi...
yenn77
Gaga ale może się nie roi icon_wink.gif trzeba być dobrej myśli.
Iśka
Witam w ten piękny poranek. Gaga_23 No tak sorki icon_redface.gif ja też mam tak rozregulowane że trudno mi określać dokładniejsze daty. No to trzymam kciuki icon_smile.gif
bardzo chcÄ…ca dzidzi
jejku...zrobiłam test i wyszła tylko jedna kreseczka...icon_sad.gif. a już myślałam ze to bedzie teraz....
Iśka
Przykro mi przytul.gif Hej ale główka do góry!
asia&tomek
Witam. Niestety pierwsza próba nieudana. @ przyszła na czas jak w zegarku, piatek 13 okazał się jednak pechowy icon_cry.gif Pozostaje otrzeć łzy i próbować nadal. Pozdrawiam cieplutko wszystkich
tissaia
Na pewno uda si w przyszłym miesiącu icon_smile.gif Trzeba myśleć pozytywnie!!! Pozdrawiam! icon_smile.gif
Iśka
asia&tomek przytul.gif następnym razem się uda!
karolina_22
hej aia&tomek jak u was? dzisiaj 13?? mam nadzieje ze nie ma@ icon_smile.gif
gaga_23
Asia i Tomek!Nic sie nie przejmujcie, uszka do góry, będzie dobrze
asia&tomek
Dzięki za wsparcie icon_biggrin.gif na pocieszenie zostaje fakt że przed nami następne jakże miłe starania
przytul.gif dla wszystkich
bardzo chcÄ…ca dzidzi
hmm wiecie co zacznę brać z Was przykład i nie będę chodzić taka nie w humorze . Od dzisiaj sie zacznę uśmiechać i z uśmiechem na twarzy starać sie dalej!!!!! Aha może dlatego ze tak bardzo chcę to nam się nie udaje, dlatego zmieniam strategię i poprostu co bedzie to będzie. Będę się zajmować tym co zawsze ale nie będe miała w główce cały czas myśli o dzidzi. Napewno kiedys (i to może juz w niedługim czasie) zrobię test i wyjdą te upragnione przez nas 2 KRESECZKI!!!! icon_smile.gif). Zyczę także Wam wszystkie starające sie o dzieciątko tych magicznych 2 KRESECZEK! Wszystko bedzie dobrze, bo musi być! Jak to sie mówi "dla chcącego nic trudnego" a przy okazji jaka wielka przyjemność z tych TRUDÓW hihi. Pozdrawiam....
bardzo chcÄ…ca dzidzi
kochane powiedzcie mi jeszcze....no bo kurcze odkąd zrobiłam test i wyszła jedna kreseczka icon_sad.gif to przestałam mierzyć temperaturkę ( a cały czas mierzyłam w pochwie ) i dzisiaj tak dla własnej ciekawości sobie zmierzyłam gdzieś około 13 i mam 37,5. Wiec jest podwyższona temperatura a ciąży brak. NIE WIEM NIC icon_sad.gif
reenia
Witam wszystkie staracjące sie. Ja mam akurat 17 dzien cylku. Zastanawiam sie czy 11 dnia cylku mozna zajsc w ciaze przy cylkach dlugosc 32 dni. Teraz odczuwam przez caly czas lekki bol w dole brzucha. Ciekawe dlaczego. icon_smile.gif Podobno test krwi juz po tygodniu od zaplodnienia wykazuje obecnosc HCG we krwi, ale poczekam jeszce kilka dni zanim taki tes zrobie. Test domowy mozna robic dopiero po termminie spodziewanej miesiaczki. A czy któras z was posiada chiński kalendraz planowania płci? I jeszcze jedno pytanie, skąd pobrac taki suwaczek ??
bardzo chcÄ…ca dzidzi
u mnie dzisiaj jest 12 dzień cyklu,więc dni płodne...moze cos zmajstrujemy teraz????? icon_biggrin.gif
yenn77
Reenia skoro można zajść w ciążę w czasie @ to czemu nie w 11 dc wink.gif
Bardzo chcąca dzidzi życzę Ci przyjemnej pracy wink.gif no i sukcesu w postaci maleństwa.
asia&tomek
bardzo chcąca dzidzi wobec tego duże szanse dziś POWODZENIA icon_smile.gif
gaga_23
Hej dziewczyny, u mnie na razie ani widu, ani słychu @, nie wim o so chodzi, mam tyko nadziejkę icon_redface.gif że nie będzie jej przez następne 9 mcy z wiadomych względów:D
Narazie teściora niue zrobiłam, jestem baaaaardzio cierpliwa, a czy ciemniejsze obwódki na brodawkach mogą cos oznaczać?Trzymajcie kciuki, jeszcze tydzień i sprawdzam:)
asia&tomek
gaga_23 no to z niecierpilwością czekamy na wieści.Podobno po dłuższych rozstaniach łatwiej zmajstrować cosik (informacje z doświaczeń kilkorga znajomych) więc tym bardziej trzymamy kciuki.
Iśka
gaga_23[b] podziwiam za cierpliwość icon_exclaim.gif Ale mam przeczucie że już masz spokój na 9 m-cy. Trzymam kciuki i jak co to szybko dawaj znać icon_smile.gif
yenn77
Gaga trzymam mocno kciuki icon_biggrin.gif Jak znam życie to chyba nie wytrzymasz do przyszłego weekendu, ale jakby Ci się jednak udało wink.gif to testujemy razem (no o ile u mnie @ się nie pojawi). A ciemniejsze obwódki to faktycznie jeden z objawów upragnionego przez nas stanu...
anonimowy
(użytkownik usunięty)77 i asia$tomek dzięki bardzo...kurcze wczoraj jednak nie mogliśmy się starać...ale przecież płodne dni ma sie prawie do 18 dc więc...hihi...pozdrawiam i zycze owocnych starań zarówno Wam jak i sobie.
Gaga 23 za Ciebie też trzymam mocno kciuki....
bardzo chcÄ…ca dzidzi
ten gość wyżej to Ja... Bardzo chcaca dzidzi
anonimowy
Iska,(użytkownik usunięty),asia&tomek, i całej ekipie:wielkie dzieki za wsparcie duchowe, jesteście kochane, kochani i w ogóle!Narazie jestem zbyt wystraszona żeby zrobić test, wiecie obawiam się rozczarowania:).Tak więc daje radę, pomalutku, stwierdzxiłam,ze nie będę o tym myśleć(chyba że będę musiala-albo nie mogła o niczym innym)że zajme sie praca szkoła, językiem i tęsknotą do męża icon_lol.gif A co bvędzie to bedzie, postaram się wytrzymać do końca tygodnia icon_biggrin.gif Trzymamm za Was kciuki buziaczki, niech nam się dzieci rodzą:)
anonimowy
a to byłam ja -gaga_23 niezalogowana icon_redface.gif
yenn77
GAGA ty draniu mały, czemu się nie odzywasz icon_biggrin.gif my tu wszystkie cierpimy katusze niepewności przytul.gif ja już się tyle naczytałam o objawach, że już mi wiedza uszami wychodzi icon_biggrin.gif
Najzabawniejsze jest to, że czuję się inaczej niż przed każdą @, a nijak przystaje to do książkowych opisów icon_lol.gif
Iśka
(użytkownik usunięty)77 ma absolutną rację! Gaga dawaj znaki życia! Jesteś niesamowita z Tą cierpliwością - dobra mamuśka będzie z Ciebie! wink.gif
Jak jednak się zdecydujesz testować to odrazu dawaj znać icon_razz.gif
wink.gif ja już zaczęłam się denerwować Twoimi wynikami,a Ty nas tu trzymasz w niepewności icon_lol.gif
Trzymam kciuki
Pozdrawiam
asia&tomek
Wszystkie wiemy, że nie łatwo o tym nie myśleć a jeszcze trudniej czekać cierpliwie na wyniki starań.Tym bardziej podziwiam gaga_23 i mocno trzymam kciuki.
(użytkownik usunięty)77 Ty również wkrótce będziesz wiedzieć, więc nie trzymaj nas w niepewności.
bardzo chcąca dzidzi rozumiem że ta przerwa w klikaniu jest z jednego powodu icon_smile.gif daj mężczyźnie odetchnąć icon_smile.gif a tak na serio to liczymy na pomyślne rezultaty tych starań u Was.
Pozdrawiamy wszystkich cieplutko
Karolina_22 co słychać???
bardzo chcÄ…ca dzidzi
Witam wszystkich pięknie...hihi asia&tomek haha, zaśmiałam sie jak to przeczytałam...haha ale nie no tak aż bardzo to nie zamęczam mojego mężczyznę . Poprostu nie miałam chwilowo czasu...no ale jestem
reenia
Wiecie co, ta niepewność mnie dobija. w piątek odbieram wynik testu ciążowego robionego z krwi. Jestem jednym kłębkiem nerwów. Gdybym byla w ciąży skończyly by sie (przynajmniej częściowo) moje kłopoty z pracą , bo przez te prace wariuje juz. zycze wszystkim aby nie doczekaly sie @ tym razem:)
yenn77
Reenia super!!! Dawaj nam tu zaraz newsy w piątek, bo zawsze się martwimy jak dziewczyny znikają z forum w dniu testowania icon_cry.gif Trzymam mocniasto kciuki!!! Asia@tomek obiecuje, że dam znać icon_biggrin.gif Ja też mam na imię Asia icon_wink.gif
yenn77
Miałam na myśli to, że znikają bez żadnych wieści... najbardziej się cieszymy jak przechodzą radośnie na forum ciążowe icon_biggrin.gif
asia&tomek
(użytkownik usunięty)77 witam imienniczkę icon_biggrin.gif i czekamy na dobre wiesci z Północy
reenia
Dam znac. jutro sie w koncudowiem, ta niepewność jest straszna. jakbym miala czekac do @ to bym chyba oszalala. Pozdraawiam i zycze pozytywnych testów.
yenn77
Reenia jak tam wynik testu???????????????
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.