To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Trwała

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mea815
Cos mnie napadło i chciałam sobie zrobić trwałą.
Nigdy nie robiłam sobie czegoś takiego więc chciałam zapytać jak wygląda (w praktyce) taki "zabieg" , jak długie włosy są do tego potrzebne ,ile kosztuje i co potem tzn. jak juz sie ma ta trwała na głowie ,jak czesać ,jak pielęgnować. Acha i czym sie rózni trwała od lekkiej trwałej ?
Jesli któras z Was ma jakies doswiadczenia w tym kierunku to bardzo proszę o poradę icon_biggrin.gif
greatperla
Tak szczerze to odradzam ci robic trwała..ja robilam ja 3 miesiace temu i włosy dopiero teraz doszly do jakiegos ladu i składu...nie posłuchałam sie znajomego fryzjera,który powiedział,ze trwała to najgorsze ,co mozę byc dla wlosów...bo chciałam miec krecone...a przez 3 miesiace miałam "siano" icon_confused.gif mimo stosowania roznorakich balsamow i odzywek...lepiej kup sobie wałki i czasmi zakręc wlosy....bo nawet trwala ziolowa uszkadza stukture wlosa....pozdrawiam icon_biggrin.gif
Małgosia
edziabr
Ja też myślałam o zakęceniu włosów. Ale na razie muszę poczekać bo strasznie mi wypadają i nie wiem czy nie będę musiała ich zciąć. Słyszałam, że jest coś takiego jak "styling" -niby włosny się mniej niszczą, ale pewna nie jestem bo nie robiłam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.