To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dla agnieszkibryndzy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dumiczowa
kochanie zyczę Ci beztroski, spokoju i lekkiego snu, życzę Ci zdrowia dla wszystkch Twoich domowników i niedomowników, życzę Ci żeby omijały Cie problemy i zmartwienia zyczę Ci TegoCzegoChcesz i Sobie Wymarzyłaś. Życzę Ci domu na wsi i kozy w zagrodzie icon_lol.gif a przy okazji zyczę SOBIE zebys była szczęsliwa , nigdy sie nie zmieniała.

to ile to juz latek? 64?06.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif
amania
Aga przytul.gif

życzę Ci, zeby spełniło się jak najwięcej Twoich marzeń!

ps. dumi, dlaczego myślisz że Aga ma tyle lat co ty icon_wink.gif icon_lol.gif
ilona
Agnieszko wszystkiego najlepszego/wszystkiego czego sobie sama zyczysz! icon_biggrin.gif e nieee....Agnieszka nie moze byc taka mloda jak ja wink.gif icon_lol.gif
grzałka
czwarta dekada icon_cool.gif

wszystkiego dobrego, Agnieszko icon_smile.gif
Pecia
niech spelnia sie Twoje marzenia,zdrowia i milosci dla najbizszych Ci osob, nie zmieniaj sie
icon_biggrin.gif
Maciejka
Bryndzo Droga!
Życzę Ci sił do pokonywania sytuacji mało komfortowych, tych zas nie życze Ci wcale. No i jeszcze sobie życzę w dniu Twojego święta, zeby nam dane było wreszcie spotkać się w "prawdziwym życiu". icon_biggrin.gif Ściskam Cię tak mocno jak mocno Cię lubię!
Ciocia Magda
Agnieszka,
wszystkiego dobrego icon_biggrin.gif
mama_do_kwadratu
Wszystkiego naj..naj...najlepszego icon_smile.gif
Mama Mojzesza
Agnieszka, wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif !!!
anita
oczywieście ode mnie tez wszystkiego najlepszego icon_smile.gif
spełnienia marzeń i duuużo zdrowia
Tobatka
Wszystkiego najlepszego, Aga - spełnienia marzeń icon_wink.gif
malinowa i Malina
Dołączę się, chociaż nie napiszę czego Ci zyczę - bo zabrzmiałoby to nieco dziwacznie. Ale słyszałaś juz te zyczenia, więc wiesz.
justin
wszystkiego naj, naj, naj icon_biggrin.gif
EwaKW
Wszystkiego dobrego icon_smile.gif
Małgoś.dz
Agnieszko, powodzenia, sukcesów małych i dużych, tylko szczęśliwych chwil, słonecznych uśmiechów i jak najwięcej przyjaznych ludzi na Twej drodze. icon_smile.gif
Wszystkiego co najlepsze. icon_smile.gif
lina m.
również życzę wszystkiego najlpeszego, niech spełnią się Twoje marzenia icon_biggrin.gif
Villi
Aga - żeby to co kiedyś podejrzewałam, teraz stało się faktem icon_smile.gif I dużo spokojnej radości przytul.gif
agabr
Dziekuje Wam wszystkim bardzo.
Jakos byc moze dziwnie ale kazdy przezyty rok cieszy mnie coraz bardziej a tej kozy o ktorej pisala Agatka kiedys doczekam .b
Doruśka
ja w sprawie kozy sie dopisze
będę pierwszą pensjonariuszka icon_wink.gif)
Agusia ja Ci zycze (na priwa) oraz spkoju i dystansu.

Doruśka z Rodziną icon_smile.gif
agabr
Ja Ci dam pensjonariuszka , Ty mialas ze mna interes prowadzic , Danka ma pierwszenstwo w roli pensjonariuszki.b
Doruśka
ja bede Danke zabawiać icon_wink.gif.co sie sama będzie nudzić icon_smile.gif a poza tym ja jestem starsza,to sie słuchaj icon_smile.gif)

ps.moge być prezesem icon_smile.gif
Ev
Agnieszko,
wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif
Kozy meczącej, pogody ducha i zdrówka icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.