To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

antykoncepcja a ciaza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martunia
Witam wszystkich.
Jestem tu "nowa"w zwiazku z tym wszystkich serdecznie pozdrawim. icon_biggrin.gif
Mam maly problem-przez 8 lat bralam tabl.antykoncepcyjne.Teraz chcialabym razem z mezem postarac sie o bobaska.Nie jestem jednak pewna jak dlugo po odstawieniu tabletek musze czekac?...Slyszalam wiele opini na ten temat ale zadnej konkretnej...

Zastanawiam sie tez czy faktycznie jest wieksz mozliwosc ciazy mnogiej zaraz po odstawieniu?....

Prosze pomozcie icon_smile.gif [/b]
Gaja
Ja słyszałam, że trzeba czekać min. 3 miesiące.
U nas tak wyszło (życie pogmatwało), że zaczęliśmy się starać o dzidzię jakiś rok po wzięciu przeze mnie ostatniej tabletki.
Urodziła się jedna dzidzia. icon_smile.gif

PS. zapomniałam dodać, że tabletki brałam 7 lat
Karla26
witaj Martunia. ja tabl. antykoncepcyjne brałam przez 6 lat. Po odstawieniu lekarz zalecił poczekac miesiąc ze staraniem. po pierwszej @ po odstawieniu tabl. mogłam juz sie starać. Pozdrawiam
yenn77
Ja co prawda nigdy nie brałam tabletek anty, ale myślę, że najbardziej kompetentnej odpowiedzi udzieli ci gin. Nie powinnaś w tak ważnej sprawie opierać się na opiniach innych, ponieważ każdy organizm jest inny, a poza tym myślę, że tabletek też jest kilka rodzajów i to też może warunkować czas, który musisz odczekać.
Życzę Ci, aby ten czas oczekiwania był jak najkrótszy icon_biggrin.gif
agnieszka 25
Martunia, niektorzy mowia zeby odczekac 3 miesiace, ale jak udaloby Ci sie wczesniej zaciazyc to i tak nic by sie zlego nie stalo. Jesli juz nie bierzesz tabletek anty. a chcesz juz zaczac sie starac to zacznij juz brac kwas foliowy. To bardzo wazne zeby go brac zanim zacznie sie starania. Ma on ogromne znaczenie dla pozniejszej ciazy, pomaga w rozwoju plodu, ale nie tylko. Zapobiega w duzej mierze unikniecia wrodzonej wady cewki nerwowej. Bierz go codziennie. Dostepny bez recepty w aptece. Powodzenia!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.