To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PiotruÅ› Pan na lodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

amania
wybrałabym się, gdybym nie miała tak daleko icon_evil.gif
marghe.
tylko w Warszawie bedą? Bo nie zwróciłam uwagi
Ludek
Napisałaś, napisałaś, ale za mało wink.gif .
Ponawiam wiec pytania z forum na każdy temat.

Ceny biletów wahają się od 50,00 zł do 100,00 zł w zależności od miejsca. Dla mnie jest to dość dużo.

Czy ktoś był na jakimś spektaktu na Torwarze i może podzielić się uwagami na temat miejsca. Czy jeśli kupię takie bilety za 50,00 zł, to nie bedą wyrzucone pieniądze?


CYTAT
tylko w Warszawie bedą? Bo nie zwróciłam uwagi


Chyba jeszcze w Katowicach.
agabr
My idziemy, tzn.oni icon_smile.gif b.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ludek
Wchodziłam na ta stronkę i widziałam układ miejsc. Dlatego chciałabym, żeby ktoś, kto był na jakimś spektaktu na Torwarze, podzielił się wrażeniami.
Silije
Znowu siÄ™ czujÄ™ jak z najgorszej prowincji icon_cry.gif
Tobatka
CYTAT(Silije)
Znowu siÄ™ czujÄ™ jak z najgorszej prowincji  :cry:

Noooo icon_sad.gif
anetadr
CYTAT(Tobatka)
CYTAT(Silije)
Znowu siÄ™ czujÄ™ jak z najgorszej prowincji  :cry:

Noooo icon_sad.gif


Dziewczyny, a co ja mam powiedzieć? My nawet do kina musimy jeździć do Katowic, bo w naszym nowości są puszczane po ok. 3 miesiącach przez 2-3 dni (kino jest czynne tylko w weekendy).

Żdanych innych rozrywek praktycznie nie ma. Na szczęście jest biblioteka.

A w końcu miasto sześćdziesięciotysięczne, czyli nie takie małe.

Marzę o kupieniu mieszkania gdzieś bliżej Katowic, ale na razie nie ma szans, bo mieszkania w Katowicach są 2-3 droższe niż u nas.

Aneta
Ludek
CYTAT(Tobatka)
CYTAT(Silije)
Znowu siÄ™ czujÄ™ jak z najgorszej prowincji  :cry:

Noooo icon_sad.gif


W lutym Wam opiwiem jak było. icon_lol.gif

CYTAT(anetadr)
Dziewczyny, a co ja mam powiedzieć? My nawet do kina musimy jeździć do Katowic, bo w naszym nowości są puszczane po ok. 3 miesiącach przez 2-3 dni (kino jest czynne tylko w weekendy).

Żdanych innych rozrywek praktycznie nie ma. Na szczęście jest biblioteka.

A w końcu miasto sześćdziesięciotysięczne, czyli nie takie małe.

Marzę o kupieniu mieszkania gdzieś bliżej Katowic, ale na razie nie ma szans, bo mieszkania w Katowicach są 2-3 droższe niż u nas.

Aneta


Anetko to jesteś w lepszej sytuacji niż dziewczyny. W Katowicach też będą wystawiać Piotrusia:)
Tobatka
CYTAT(Ludek)
CYTAT(Tobatka)
CYTAT(Silije)
Znowu siÄ™ czujÄ™ jak z najgorszej prowincji  :cry:

Noooo icon_sad.gif


W lutym Wam opiwiem jak było. icon_lol.gif

Złośliwa bestia icon_evil.gif

CYTAT(Ludek)
CYTAT(anetadr)

Dziewczyny, a co ja mam powiedzieć? My nawet do kina musimy jeździć do Katowic, bo w naszym nowości są puszczane po ok. 3 miesiącach przez 2-3 dni (kino jest czynne tylko w weekendy).

Żdanych innych rozrywek praktycznie nie ma. Na szczęście jest biblioteka.

A w końcu miasto sześćdziesięciotysięczne, czyli nie takie małe.

Marzę o kupieniu mieszkania gdzieś bliżej Katowic, ale na razie nie ma szans, bo mieszkania w Katowicach są 2-3 droższe niż u nas.

Aneta


Anetko to jesteś w lepszej sytuacji niż dziewczyny. W Katowicach też będą wystawiać Piotrusia:)

No widzisz... Zreszta ja tez muszę do Poznania jechać, żeby do kina - wyprawa na pół dnia, jeśli nie cały... Ale bibliotekę mamy icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.