To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co ja mogę chcieć z Brazylii?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Już kiedyś pytałam o Chiny i Stany hehe. icon_wink.gif
a teraz moja znajoma leci do Brazylii (wiezie jakieś pęta kiełbasy i żubrówkę...) i ja mam sporządzić listę rzeczy, które chcę/my.
Myslałam o jakichś przyprawach-ale jakich???
albo ajkis drobiazgach ceikawych itp do wystroju galerii np.
ja pamietam jedynie jak moj tata mi pleciona skryzneczkę przywiozl i sznur agatów, a ze studiów majaczą mi instrumenty.
Berek, moze Ty cos polecisz??dzieki!
Eta
kawa Cleo
bynajmniej jak dla mnie choćby na jedną filiżankę icon_wink.gif
Tusiol
Słońce, duuużo słońca icon_wink.gif .
Ika
Pareo. Ja dostałam takie od Berka i jest piękne. Pomijam, że najlepiej to nosić jak spódnicę, ale jakbyś chciała, to i do Galerii wykorzystasz w charakterze narzuty czy czegoś w ten deseń.
isllandia
1. wino- podobno mają wyśmienite wina
2. rózne instrumenty muzyczne - wszelkiego rodzaju grzechotki, kołatki, kastaniety, marakasy itd.
3. jakis interesujÄ…cy drobiazg zakupiony na pchlim tagru, ktorych jest tam od groma
4. jakiś obraz- interesujacymi dziełami sztuki tez sie moga pochwalic
5 no i oczywiscie KAWE!! oraz specjalne naczynko do jego parzenia
Cleo
Dzieki! Kolezanka jutro leci i okropnie sie denerwuje.
Zamwoilam pareo dla siebie i dla mamy, kawee dla galerii w duzych ilosciach:), powiedzialam o instrumentach i pchlich targach, wypuściłam lekko skołowaną...
Coffee
CLEO???? a kolezanka kiedy leci?
powiem ci co mozesz chciec z Brazylii zapytam przyjaciolke ktora tam mieszka icon_wink.gif co mi poleci i ci powiem icon_wink.gif

Boze jak ja kocham brazylie i jezyk portugalski..ale brazylijska odmiane icon_wink.gif
nawet zaczelam ogladac telenowele na TVN bo brazylijska i mozna popatrzec na widoki+posluchac tego slodkiej melodyjnej mowy icon_biggrin.gif

BEIJOS!!!
Eta
Cleo jak mi sie uda na wiosnę stolice małej pokazac to zostawisz dla mnie na 1 filiżanke tej kawy blagam.gif icon_wink.gif
Cleo
ona leci JUTRo juz!
nie wiedziala co to pareo, mam andzieje ze dobrze opisalam, no i teraz juz sie nie martwie grubymi moimi nogami na plazy latem-owine sie i juz;)
zapomnialam jej o winie i czyms tam ejszce powiedziec
ale ona ejst totalnie skolowana- musi ejszce te żubrówkę przemycić...jak zapmieta kawe, to bede wdzieczna
prosilysmy jeszcze z kolezanka o jakichś fajnych Brazylijczków w wersji instant icon_cool.gif
isllandia
to niech więcej tych mężczyzne ze soba przywiezie - składam zamówienie na jednego:)
ulcik
ohh .. ja to bym sobie kilka rzeczy znalazła w tym mój ukochany słodko lepki napój Guarana icon_smile.gif który dostępny jest tylko w brazylii icon_smile.gificon_smile.gif

a żeby bylo jeszcze słodko to zestaw ( żółte pudełko ) przepysznych brazylijskich cukierków Bonbon du Garota .. bodajże .. mniam ..
u.
Coffee
a moja przyjaciolka z Brazylii marzyla o facecie z Europy... wink.gif no i sie zgadali przez net ze swoim obecnym i dzis sa malzenstwem i rodzicami polrocznej dziewuszki wink.gif

zawsze jak jej gadalam co ty nie masz tam chlopaka no rpzeciez brazylijczycy tacy przystojni
to ona mowi ze to mit
ze tak sa przystojni jak wszedzie
ze sa jedni przystojni inni nie
ale sa dla niej zbyt ciemni, zbyt owlosieni icon_mad.gif i niscy wink.gif
isllandia
CYTAT(Coffee)
zbyt owlosieni icon_mad.gif i niscy icon_wink.gif
serio?? o..... to odpadajÄ… w przedbiegach icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.