To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zgaga..poradzcie......

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

greatperla
Mam od 8 miesiąca ciązy niesamowita zgage...Słyszalam,że pomaga picie mleka i sody oczyszczanej..próbowałam to robić,ale nie pomaga..Jakas znajoma powiedziała mi,ze mam zgage,bo "misio" uciska żąładek albo drugą przyczyną jest to ,ze urodzi sie bardzo owłosiony....Prosze Was o radę..bo w nocy w ogóle nie śpię...pozdrawiam was serdecznie...

p.s.Rodzę już niedlugo.bo mam termin na 27 stycznia 2006..i z niecierpliwośića czekam na wasze wpisy i pozdrawiam przyszle"usmiechnięte" mamy... icon_smile.gif
Małgosia[color=darkblue][/color]
Mama Anka
Spytaj sie w aptece lub swojego ginekologa. Sa rozne mleczka na zgage rowniez dla kobiet w ciazy, pomagaja lepiej niz mleko. Unikaj slodyczy i kwasidel, chociaz mi to unikanie i tak nic nie dalo, tylko ja zgage mialam od 6-go miesiaca w jednej i drugiej ciazy, potem po porodzie przechodzi wink.gif , ale i tak sie nie wyspisz wink.gif . Jeszcze troszezczke Cie pomeczy od srodka, a potem od zewnatrz wink.gif icon_biggrin.gif .
Mika
spróbuj migdałów -całe,ze skórką,ok5-6szt.,mielić długo w buzi i połykać icon_wink.gif
u mnie pomaga

możesz też spróbować najzwyklejszego mleczka na zgagę z apteki -działa dłużej jak te wszystkie modne wynalazki do ssania icon_wink.gif
Agusiao
mi na zgagę pomagał kefir, a jak on nie dawał sobie rady to brałam Renie icon_wink.gif
burek
Miałam zgagę calą ciążę. Piłam mleko, jadłam migdały, spałam tylko na lewym boku, odstawiłam słodkie, tłuste i kwaśne, niestety nic nie pomagało. Nawet na porodówce męczyła mnie zgaga-gigant, a Emi urodziła się prawie łysa. icon_lol.gif Chyba na przekór tesciowej, która wmawiała mi owłosione dziecko właśnie przez tę zgagę. icon_lol.gif
Mika
Burek-awiesz,że i ja tak miałam-zgagi w ciąży z Olką przepędzić nie mogłam,a ona łysa icon_lol.gif
za to z Jaśkiem zgagi miałam niewiele,a zarośnięty sie urodził jak małpka wink.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(burek)
MiaÅ‚am zgagÄ™ calÄ… ciążę. PiÅ‚am mleko, jadÅ‚am migdaÅ‚y, spaÅ‚am tylko na lewym boku, odstawiÅ‚am sÅ‚odkie, tÅ‚uste i kwaÅ›ne, niestety nic nie pomagaÅ‚o. Nawet na porodówce mÄ™czyÅ‚a mnie zgaga-gigant, a Emi urodziÅ‚a siÄ™ prawie Å‚ysa. icon_lol.gif  Chyba na przekór tesciowej, która wmawiaÅ‚a mi owÅ‚osione dziecko wÅ‚aÅ›nie przez tÄ™ zgagÄ™. icon_lol.gif


o, ja dokladnie tak samo. I w dodatku powod mojej zgagi jest prawie lysy do dzisiaj icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.