Maluchy.pl logo

To jest uproszczna wersja wybranego przez Ciebie wątku
Gdzie w Szczecinie są zajęcia w basenie dla ciężarnych
Kliknij tutaj aby przejśc dalej i przeczytać pełną wersję


Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowanć i rozszerzoną wersję, nadajšc mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

joaba
Wiele osób poleca zaciążonym basen ale gdzie można (bezpiecznie popływać) na W.S.M. w Szczecinie stałam w rogu w basenie bo taki tłok -w nosie mają ciężarne icon_redface.gif
Róża
Na Bezrzeczu jest basen dla kobiet ciężarnych i dla mam z małymi dziećmi. Ciężarne mają zajęcia w grupie połączone z gimnastyką. Wiem o tym basenie bo korzystała z niego moja przyjaciółka. Koszty nie są małe ale warto.
pozdrawiam!!!!
joaba
Różo dzięki tak się ciesze,że ktoś odpisał ,wiesz ja zdołałam sie dowiedzieć się że w Gryfinie też jest fajnie ale tam nie ma jako takich zajęć dla ciężarnych. Jest tam kompleks basenów. Miejsce o kórym piszesz jest pewnie fajne ,martwi mnie jednak to że tak daleko ja jestem z prawego brzegu Szczecina więc odległość spora ale propozycja warta przemyślenia.

A tak z innej bajki jesteś z maluszkami w domu czy pracujesz ? posyłasz starsze do przedszkola ? ,ja mam dylemat bo siedze w domu, w sierpniu urodze 2 dziecko i nie wiem czy posyłać od września czterolatka do przedszkola?
joaba
Różo dałam plame ty przecież masz 1 dziecko prawda? zmyliły mnie twoje 2 linijeczki pod postem sory : wink.gif
Meganka.
Ja także polecam basen na Bezrzeczu. Malutki, ale jest super. Obecnie chodzi tam mój synek i siostrzeniec, a ja zamierzam może od marca dołączyć.
Jest tam bardzo przyjemnie, choć faktycznie cena za semestr jest trochę spora.
joaba
do Meganki myślisz że tam będzie lepiej niż w Gryfinie ,ja sama nie wiem.Znasz może ceny z basenu na Bezrzeczu ,w gryfinie 10zł godzina.
Na kiedy masz termin bo ja zaczynam 12 tydzień i mam termin na 02 08 06. kiedy należy zacząć chodzić najlepiej na ten basen od którego miesiąca?

za wszelkie info dzięki i pozdrawiam icon_razz.gif
Róża
tak to prawda mam jedno dziecko i do września siedziałam w domku ale teraz pracuje i bardzo mi to służy. My w październiku pierwszy raz byliśmy z Julką na basenie w Gryfinie na Lagunie i było super! Widuje tam mamy z malutkimi dziećmi w specjalnym basenie o,9 m i z bardzo cieplutką wodą. Nie wiem czy odważyłabym się z tak małym dzieckiem bo to jednak całe Gryfino i pół Szczecina tam się kąpie także sama wiesz co tam może być. Julka na szczęście nic po basenie oprócz wielkiego apetytu nie dostała i była wniebowzięta. Krzyczała i wyobraź sobie, że zjeżdżałam z nią z wielkich zjeżdżalni a na koniec wpadałyśmy pod wodę jak tatuś nas nie zdążył złapać ale jej nic nie przeszkadzało. I rzecywiście godzina 10 zł a dla dzieci bodajże do 2 czy 4 roku życia za darmo. Pieluche możesz nabyć w kasie.
Ciężarne też widziałam jak siedziały w jaccuzi i relaksowały się takze mozesz spróbować. Nie wiem tylko czy jestes zmotoryzowana zeby spokojnie i bez tłoku dojechać!
Pozdrawiam i fajnie że jesteś w ciaży bo mnie ostatnio też jakoś nachodzi chęć:))) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
joaba
Różo wiesz prawie wtym samym czasie odpisuje na 2 twoje posty.Dzięki za info nasze auto złoty szerszeń (volvo 15letnie) chyba dowizło by nas na czas na basen.Próbuje zmobilizować rodzinke do jakiegoś ruchu stąd basen.Fajnie ,że myślisz o drugim dzieciątku jakby co będe cie wspierać mentalnie i duchowo. : icon_razz.gif
Meganka.
Joaba, mam termin na 29 lipca.
Jeżeli chodzi o ceny basenu na Bezrzeczu to kosztuje 330 zł/semestr. My mamy zajęcia w soboty, 30 minut, grupy wiekowe, 3-5 dzieci, u nas 2 instruktorów. Jestem bardzo zadowolona. Jest też możliwość wybrania zajęć indywidualnych - dziecko/instruktor.
Tam basen jest malutki, nie kąpią się tam tabuny ludzi.
Teraz na Bezrzeczu jest promocja i 10% zniżki icon_smile.gif


Do Gryfina jeździmy indywidualnie. Jest ok, ale nie odważyłabym się na robienie samej z dzieckiem tego, co robią z instruktorem.

Ja myślę, zacząć uczęszczanie na zajęcia może od marca, moja ciąża jest trochę zagrożona i w zasadzie muszę dużo leżeć, myślę jednak, że od marca już będzie zielone światło.
joaba
Meganka dzięki za info. Trzymam kciuki żeby z ciążą było ok przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.