To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pytanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gaga_23
hej dziewczyny.Jestem nowa na tym forum,Chciałabym sie paru rzeczy dowiedziec.O dziecko z męzem staramy się mniej więcej od roku, wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne przez 5 lat(!), a tak w ogóle to mam szalenie nieregularny cykl, więc u mnie wszelkie wyliczenia dni płodnych nie zdaja rezultatów.Mielismy pewna przerwę, ponieważ mój mąż wyjechał na 7 tygodni takze,nawet gdybym chciała, to nie było jak:D.Ale kiedy wrócił(ok 23 grudnia) to staraliśmy sie nadrobic stracony czas...I teraz nie wiem, bo od jakiegoś czasu (tygodnia, powiedzmy) mam jakąś niestrawność w sensie uczucia pełności żołądka, jakichś napadów mdłości (niezbyt silnych, niezbyt częstych),czasami robi mi sie słabo i mam takie nietypowe ( w moim odczuciu)skurcze w dole brzucha.Nie chcę robić testu jeszcze, ponieważ przy ostatnim jakis czas temu się troszku rozkleiłam, z drugiej strony nie chcę się nastawiać, żeby sie nie rozczarować...Co mi radzicie?A i jeszcze dość często siusiam, mam 36,8 temp i nie chce mi sie zabardzo palic(nie krzyczcie):)Dzieki!
anonimowy
witaj
proponuje umieśc swój post na podforum "staramy sie o dziecko" lub "problemy z zajsciem w ciąże", mysle że zależy ci przede wszystkim na odp a nie skąd te odp są, nie dotyczą przecież regionu.
Post do którego sie odpisałaś traktuje z goła o czym innym i trudno bedzie sie domysleć icon_rolleyes.gif (watek stary)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.