To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Marzec

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aga
[color=blue][/color]
A może są tutaj mamy marcowych 2 latków?
Mój synek Bartosz jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem. icon_biggrin.gif Bardzo lubi poznawać i bawić się z innymi dziećmi.
Chętnie poznamy jego rówieśników.
Pozdrawiam Agata wink.gif
Daretka
.
Agnieszek
Witajcie! icon_smile.gif
Mój synek Jeremiasz 17 marca skończył dwa latka. Jest straszliwym gadułą, ciągle roześmianym i bardzo towarzyskim icon_lol.gif
Pozdrawiam wszystkich icon_smile.gif
Agnieszek
anonimowy
Dzieńdoberek. Tu Ania, mama dwuletniej Hani (20 marca) i prawie czteroletniej Jagody(17 maja 1999). Witam i pozdrawiam. icon_biggrin.gif. W wolniejszej chwili napiszę więcej.
Ania, na gazecie skania.h.j, na edziecku 1+3,ania.
Aga
Miło że dołączyłyście się do tego postu! Jeśli miałybyście ochotę korespondować, wymieniać się doświadczeniami z życia mam dwulatków, albo poprostu pogadać piszcie na maila.
POZDRAWIAM AGATA icon_biggrin.gif
weronata
Witajcie drogie mamy maluchow. icon_biggrin.gif Dolanczam do waszej grupy.Moja corcia skonczyla 8 marca 2 ltatka.Jest bardzo wesla i rozbujnicka icon_twisted.gif (zniszczy wszystko na swojej drodze wink.gif icon_lol.gif .Ale potrafi tez byc tak slodka ze "mozna ja zjesc" icon_smile.gif .Pozdrawiam was wszystkie cieplutko Agnieszka.
Daretka



To jest wlasnie kacperek
iwanka
Wojtuś 9-ego marca skończył 2 latka.
Gada jak najęty, w ciagu dnia siusia do nocnika, potrafi sam nalożyć krótkie spodenki, uwielbia książeczki, zna na pamięć kilka krótkich wierszyków i piosenek (no, po jednej zwrotce). I hit tygodnia, umie posługiwać się myszką komputerową, mam taką grę TIM, gdzie można przenosić przedmioty z jednego okienka do drugiego i gościu to potrafi! Ale to zapewne ma w genach, po tatusiu icon_biggrin.gif

Jedyna rzecz, do której W OGÓLE sie nie kwapi, to samodzielne jedzenie.

POzdrawiam marcowe dwulatki!

iwanka
Viola
Iwanko no to mozemy sobie podac reke ,bo rodzilysmy w tym samym czasie icon_biggrin.gif
Kevinka tez urodzilam 9 marca i nie dawno skonczyl 2 latka icon_wink.gif
Jak dotad byl nawet spokojnym chlopczykiem ,ale teraz widze ze zaczyna przechodzic bunt dwulatka icon_evil.gif Wszystko go zlosci , doprowadza do histerii i marudzenia hihihi, mam nadzieje ze z moim kochanym lobuziakiem jakos przetrwamy te ciezkie chwile icon_wink.gif
Pozdrawiam wszystkie marcowe mamusie i ich pociechy icon_exclaim.gif
Daretka
Hej

Jak ten czas leci- nasze maluszki juz takie duze. Kacper owszem duzo mowi ale po swojemu- choc ja wiem o co mu chodzi wink.gif - ostatnio nauczyl sie mowic 'ciolo'- czolo i laska icon_eek.gif

Od 19 m-ca sika na nocniczek i wciagu dnia chodzi bez pampa- a od wczoraj rowniez na spacerki mu nie zakladam. Ma jedynie na drzemki i na noc.

Taka piekna pogoda i cale dni siedzimy w ogrodzie , gdzie bawimy sie w piaskownicy- pasja Kacperka staly sie babki z piasku, gramy tez w pilke i ganiamy sie gdzie popadnie icon_razz.gif bardzo polubil zabawy z dziecmi- placze gdy musimy isc do domu.

Kacperek jest niejadkiem oraz alergikiem- jest na diecie bezmlecznej i bezjajecznej icon_sad.gif choc chyba ma tez alergie wziewna icon_cry.gif
Wazy ok 12-12,5kg i mierzy ok 95 cm- ubranka nosi na 110 icon_smile.gif

A to wlasnie Kacperek z mlodsza siostra icon_razz.gif

Małgosia.K
Hej dziewczyny!!! Dołączamy sie do maluszków marcowych.
Karolina urodziła się 27 marca, jest bardzo energicznym dzieckiem, biega, skacze, jeździ na rowerze. Lubi jak się coś wokół niej dzieje, nie usiedzi 5 minut w jednym miejscu, jest tak ciekawa świata. icon_lol.gif
Jest naszym kochanym urwiskiem.


Pozdrawiamy maluszki marcowe.
justynka
Iwanka, Viola, przyłączam się do Was, bo mnie też dane było urodzić 9 marca wink.gif Tylko, że ja mam dziewuszkę, drugą z kolei (i mam nadzieję, że ostatnią wink.gif ) Oliwkę. To prawdziwa mała terrorystka-pożeracz czasu. Wcale nie żartuję. Współczuję Jej starszej siostrze, która mimo, iż 4 latka starsza nie daje sobie rady z odpieraniem ataków. icon_rolleyes.gif Czekam na pytania, uwagi i takie tam...różne. Pozdrawiam. icon_cool.gif
mamamaćka
Nasze dzieciaczki juz niedługa będa miały 3 urodziny icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Zleciało aj zleciało icon_smile.gif icon_smile.gif
kama_
No zleciało,niewiadomo kiedy.Moja Kamilka kończy 3 latka 22 marca,juz sie nie może doczekać kiedy będzie dmucha świeczki icon_biggrin.gif i kiedy będziemy jej "sto lat" spiewać. wink.gif
mamamaćka
Mój synek Maciuś kończy dzis 3 latka (05,03,2001) i nie może się doczekać tortu i 3 świeczek icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Już od kilku dni mówi, że będzie "muchał ci świećki" (dmuchał trzy świeczki)

Kocham Go najbardziej na świecie..
kama_1
Witam icon_biggrin.gif
MeldujÄ™ siÄ™ z marcowym dzieciaczkiem icon_smile.gif
Mój Pawełek pojawił się na świecie 11 marca 2001 - jak ten czas ucieka....
pozdrawiam gorÄ…co
kama_1
Daretka
kama witaj
malafm
Pozdrawia mama Aśka i Wikunia, która zaszczyciła nas swoja obecnością w Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca 2001 roku:)
marsjanka
Witam, jestem mamÄ… Oliwii urodzonej 24 marca 2001 roku.
Czasem jest nieznośna, histeryk,beksa i nerwus a czasem (najczęściej) największym skarbem , cudnym, ślicznym dzieckiem...
mamamaćka
Witam wink.gif
Mój "mały"- "duży" synek kończy dziś 4 latka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Katrin&Alex
Aloha icon_smile.gif

wpisuje synka Alexa do marcowych dzieciaczków icon_biggrin.gif
jutro 17.03.2005 o godz. 20:25 skończy 4 latka
sylwinka
Cześć moja Juleczka urodziła się 5 marca 2001. Jest juz bardzo dużą icon_biggrin.gif dziewczynką. A jej mama dopiero teraz odnalazła forum icon_redface.gif POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY.
m4rusia
No więc dzisiaj (godzinkę temu) moja Wiktorka skończyła 5 latek. Ale to zleciało... Dopiero co pokazywano mi ją jak się urodziła. Pamiętam moment gdy wyciągnięto ją ze mnie (poród przez cc). Teraz jestem wdzięczna anestezjologowi za to,że jak mnie znieczulał to "pożałował" narkozy i że przebudziłam się akurat w momencie gdy małą wyciągali i mogłam słyszeć jak Wiktorka płacze i jak lekarz mówi :" mamy dziewczynkę". Cudnie .... Poród okrutny i męczący ale dzidzia wszystko wynagrodziła. Dzisiaj ta dzidzia ma już 5 latek i jest wspaniałą ,mądrą i kochaną dziewczynką - moją cudowną córeczką icon_biggrin.gif
m4rusia
CYTAT(martucha96)
No wiÄ™c dzisiaj (godzinkÄ™ temu) moja Wiktorka skoÅ„czyÅ‚a 5 latek. Ale to zleciaÅ‚o... Dopiero co pokazywano mi jÄ… jak siÄ™ urodziÅ‚a. PamiÄ™tam moment gdy wyciÄ…gniÄ™to jÄ… ze mnie  (poród przez cc). Teraz jestem wdziÄ™czna anestezjologowi za to,że jak mnie znieczulaÅ‚ to "pożaÅ‚owaÅ‚" narkozy i że przebudziÅ‚am siÄ™ akurat w momencie gdy maÅ‚Ä… wyciÄ…gali i mogÅ‚am sÅ‚yszeć jak Wiktorka pÅ‚acze i jak lekarz mówi :" mamy dziewczynkÄ™". Cudnie .... Poród okrutny i mÄ™czÄ…cy ale dzidzia wszystko wynagrodziÅ‚a. Dzisiaj ta dzidzia ma już 5 latek i jest wspaniaÅ‚Ä… ,mÄ…drÄ… i kochanÄ… dziewczynkÄ… - mojÄ… cudownÄ… córeczkÄ…  :D

No dzisiaj to pozostaje mi tylko zacytować samą siebie bo własnie za 15 min bedę miała Córcie starsza o rok icon_lol.gif
Ale to leci..... icon_confused.gif
A.L.
100 lat dla Wikusi! brawo_bis.gif

Moja dopiero co 5,5 skonczyla.
m4rusia
A dziekujemy, dziękujemy icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.