To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

USG 4D

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
Znalazłam informacje o usg 3d, ale interesuje mnie czy jest gdzieś we wrocławiu usg 4d (trójwymiarowe w czasie rzeczywistym). I jeszcze jedno pytanie - w którym tygodniu ciąży warto wybrać się na pierwsze usg 3/4d? pozdrawiam:)
anonimowy
Jest w Medixie na Grabiszyńskiej (bodajże 37/39)
Byłam wczoraj i od wczoraj aparat był "czynny" - nie byłam zachwycona. Panowie (a stało ich nade mną 4!) nie potrafią jeszcze obsługiwać tej maszyny więc efektu zero, musiałam sie domyślać że to jest oczko a to nosek.
Zdecydowanie bardziej polecam 3D w Corfamedzie na Kluczborskiej - tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość bo zawsze mają poślizgi
anonimowy
dzięki wielkie za odpowiedź, a możesz mi powiedzieć jeszcze o tym usg w corfamedzie - jak rzetelnie jest wykonywane i kiedy najlepiej wybrać się na pierwsze takie usg ( słyszałam, że koło 13 tygodnia, żeby sprawdzić przezierność karkową)? jestem dopiero w 5 tygodniu ciąży, pierwszą straciłam w czwartym miesiącu - przyczyną była najprawdopodobniej wada genetyczna i mocno się denerwuję, czy tym razem bedzie wszystko w porządku. słyszałam, że wczesne wykrycie niektórych wad umożliwia leczenie maluszka już w okresie prenatalnym, lub wkrótce po urodzeniu, dlatego zależy mi na tym, żeby wszystko było fachowo i dokładnie sprawdzone, a nie "po łebkach" i przez kogoś, kto nie ma zbyt dużego doświadczenia. z jakim wyprzedzeniem trzeba się umawiać?- bo słyszałam o czasie oczekiwania nawet do 2 miesięcy w niektórych miejscach.
anonimowy
Umówić sie można właściwie na bieżąco a całe badanie jest naprawdę fachowo wykonane, dostajesz kartkę A4 z wynikami, wymiarami, itp.
do tego za opłatą 10 zł nagrają ci płytkę jak dzidzia wariuje w brzuszku,
bardzo polecam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.