To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

starania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zuzia510
[[color=blue][/color]czesc dziewczyny własnie wrociłam od gin drugi cykl ocena,brak pęcherzyków,w poprzednim cyklu by ły dwa ale nie pekły,dziś dostałąm closttilbegyt nie wiem czy to podziałą czy któras ten lek stosowałą i czy pomogł
julietta1977
wej na forum

www.nasz-bocian.pl

Tam dowiesz się napewno czegoś więcej
Madzia25
[quote=zuzia510][[color=blue][/color]
cześć zuzia!!!
Ja tez brałam te tabletki ale one nie są jak wiem po to, żeby pęcherzyki pekły ale żeby w ogóle się pojawiły. Moja lekarka zaobserwowała ze w przedostatnim cyklu nie było pęcherzyków i dlatego je przepisała, a po clostilbegyt pojawiły się!!! Nie pękły jednak choć to był 17 dzięń cyklu więc dostałam zastrzyk i teraz czekamy...za 11 dni wszystko się rozstrzygnie, mam nadzieję, że u Ciebie pęcherzyki też się pojawią. Życzę powodzenia!!!
Vera
Powiedzcie mi jak ginka sprawdza czy te pęcherzyki są i czy pekają? Podczas USG?
Madzia25
czesc vera,
trudno mi powiedzieć jak wygląda USG kiedy jajeczko się uwolniło . Wiem jak wygląda kiedy pęcherzyki jeszcze nie pęky. Pęcherzyki miałam trzy z czego 2 większe: 2,5 cm i 1,7 cm. Wyglądają jak czarne plamki na jajniku, ale naprawdę strasznie mogą ucieszyć kiedy się wie, że tyle trzeba było się naczekać żeby je zobaczyć...
parasolka
CYTAT(Vera)
Powiedzcie mi jak ginka sprawdza czy te pęcherzyki są i czy pekają? Podczas USG?

bada się to za pomoca USG - jak pęcherzyki same nie chcą pęknąć gin może pomóc dając zastrzyk
brałam closttilbegyt bo nie miałam owulacji i już w trzecim cyklu udało nam sie zrobić Jędrusia icon_lol.gif
tootsi
[quote=zuzia510][[color=blue][/color]
Wiesz ja go stosuję i dziala za każdym razem.Biorę go od 5 do 7 dnia cyklu po jednej tabletce.Mam szybką owulacje zwykle na 10dzień. Powiedz mi w jaki sposób sprawdzałaś pęknięcie pęcherzyków?Ja jestem po 3 inseminacji i na dnia sie dowiem czy tym razem sie udało.Jestem pełna obaw.Strasznie sie boje,Pozdrawiam
zuzia5
czesc tootsi
chodzilam na usg do gin. kilka razy miedzy 10-18 dniem cyklu i on stwierdził ze u mnie pecherzyki nie pekaja.
a jest jakis inny sposób icon_question.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.