To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zaczynam poszukiwania przedszkola

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Honey
Witam!
to już czas jak się dowiedziałam. Przeglądałam forum i prawie nic nie znalazłam, prócz odnośnika na GW z samymi adresami. Moja prośba do Was Kobiet jest wielka! Proszę o jakiekolwiek dane o dobrych, sprawdzonych przedszkolach, z dobrym programem i zajęciami. Zależy mi na publicznych, ale prywatne też rozważam.
Mieszkam 200m od Dworca PKS i nie ukrywam, że szukam czegoś najbliżej. Przedszkole na Łódzkiej nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia, na Dyrekcyjnej chyba za duże. Nie wiem nic o tym na Glinianej.
Odwiedziłam placówkę na ul. Skwerowej i jest fajnie, nie wiem nic o programie. Może któraś z Was? A przy ul. Zielińskiego?
Odwiedzać ich kolejno nie dam rady. Pomóżcie mi, nie wiem czym się sugerować przy wyborze, w ogóle nic nie wiem.....
Liczę na Waszą pomoc i już z góry dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie

honey
Anita.W
He, he, he, no tak to fakt juz trzeba sie zainteresowac tymi przedszkolami. Pamietam jak rok temu szukalam wybieralam i w rezultacie Kuba nigdzie sie nie dostal. Teraz ide do najblizszego jakie mam od domu i choc mi sie nie podoba ale jest najbizej. I oby przez caly rok nie chorowal, bo sie placi a dziecko w domu trzyma.
Honey
no i co? cały rok siedział w domu? jak to się nie dostał? czy to do chorerki są jakieś egzaminy na Oxford??? Zaczynam mieć tego dosyć. Coś czuję, że w wrześniu wrócę do pracy i będę zarabiała na ......przedszkole prywatne. Na waciki moze też starczy... icon_smile.gif)
Pozdrawiam

honey
Dorka
CYTAT(Honey)
Przedszkole na Łódzkiej nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia

Ono z zewnątrz nie sprawia dobrego wrażenia, ale te mamy, które znam i mają tam dzieci są zadowolone, z personelu, prowadzenia zajęć itp.
Honey
Dzięki Dorka, bo tak naprawdę to programu nie znam i zamierzam tam znowu wpaść!
POZDRAWIAM
Anita.W
No tak siedzi w domu. Jest na listach rezerwowych ale jakos nikt z przedszkloli do nas nie zadzwonil ze sie zwolnilo miejsce. Do jednego to nawet na liste rezerwowych nie chcieli wpisac twierdzac ze na przyszly rok juz maja komplet.
Honey
to jest jakiś żart chyba.......To w jakiej dzielnicy mieszkacie, że tak trudno jest się dostac? Rozumię, że tzw "wyścig szczurów" nawet przedszkolny jest w stolicy (mieszkałam tam rok), ale tu u nas w pięknym Wrocławiu?
Ja mieszkam w okolicach dworca PKS i dopiero co zaczynam bój. A jak się nigdzie nie dostanie to pójdzie do prywatnego a ja będę zarabiała na przedszkole i może mi z pensji na waciki zostanie icon_smile.gif)
pozdrawiam

honey
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.