To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam lokalu na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Św.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cola
Komunia odbędzie się 7 maja. Zdaje sobie sprawę, że to już trochę późno na załatwianie lokalu, ale musze coś znaleźć. Planuję ok. 15 osób. Szukam lokalu najlepiej na Krzykach i niedrogiego, tak do 50 zł/osobę. Będę wdzięczna za każda podpowiedź.
anulka-mamulka
[size=18]Cola, idż do Epoki koło Parku Południowego albo do Agawy, 100 m dalej. Piękna okolica. W AGawie może być tłoczno ale Epoka może być wolna . Robiliśmy tam chrzciny i ostatnio urodziny męża. Menu ustalasz sama, ceny potraw baardzo zróżnicowane więc jest z czego wybierać. Jedzenie wyśmienite, atmosfera restauracji i wygląd - pierwsza liga. Naprawdę poelcam., Z zewnątrz budybek jest taki sobie ale w środku..... idź, , zobacz- nie będziesz załować. Nasi goście byli ZACHWYCENI.
menada
Tak, w Epoce mój szef zrobił przyjęcie weselne. Lokal zamówił tydzień wcześniej icon_smile.gif
Potwora
Ja kiedyś robiłam przyjęcie w PODKOWIE ( boczna Ślężnej) - bardzo dobre jedzenie icon_wink.gif

Cola w awaryjnej sytuacji można np. skorzystać z cateringu icon_wink.gif
cola
Dziękuję bardzo za odzew. Poszłam do EPOKI i okazało sie, że mieli wolny termin. Wszystkie inne już zajęte, a na 7 maja jeszcze było miejsce na 20 osób. Zarezerwowałam więc i mam to już załatwione icon_biggrin.gif . Beda 2 komunie w tym samym czasie. Catering nie w chodzi w grę, bo w moim małym mieszkanku nie pomieściłabym tyle ludzi.

Pozdrawiam serdecznie icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.